Populiariausios ir geriausios nemokamų torrentų svetainės

Populiariausios ir geriausios nemokamų torrentų svetainės

Rasti geriausių torrentų svetainių sąrašą gali būti sudėtinga. Dėl torrentų svetainėse nuolatos talpinamo turinio, kuris pažeidžia autorines teises, šios svetainės gali bet kada būti užblokuotos ir pašalintos, todėl žinoti, kurios šiuo metu vis dar veikia yra tikrai pravartu.

Piratinis turinys

Nors ir torrentų dalinimosi technologija (P2P) yra visiškai legali, dauguma failų, kuriais yra viešai dalinamasi torrentų svetainėse yra apsaugoti autorinėmis teisėmis. Platinant ir atsisiunčiant šiuos failus atsiranda rizika gauti civilinį ieškinį už autorinių teisių pažeidimą, už kurias gali grėsti didelės baudos. Todėl patariame atidžiai atkreipti dėmesį į tai, kokio turinio failus siunčiatės ir ar jie nėra apsaugoti autorinių teisių.

 1. The Pirate Bay

Įkurta 2003 metais, The Pirate Bay beveik visada buvo viena iš populiariausių torrentų svetainių. The Pirate Bay veikia 35 skirtingomis kalbomis ir pinigus uždirba per paramas, reklamas ir kriptovaliutos kasimą.

The Pirate Bay turi, turbūt, pačią paprasčiausią vartotojo sąsają iš visų torrentų sveitainių, kuri nuo pat svetainės pradžios beveik nepakito. Puslapyje galite rasti įvairiausio tipo failų, įskaitant muziką, audio knygas, programinę įrangą, filmus, žaidimus ir dar daugiau.

The Pirate Bay turi vieną naudingą torrentų klasifikavimo funkciją. Torrentų paieškoje, po failo pavaidinimų kartais galima pastebėti rožinę arba žalią kaukolės ikonėlę. Rožinė kaukolė reiškia, kad failo įkėlėjas yra patikimas ir patvirtintas The Pirate Bay bendruomenės.

Žalia kaukolė reiškia VIP statusą, kurie yra dar šiek tiek saugesni už failus, pažymėtus rožine kaukole. Trumpai tariant, jeigu siunčiatės failus, pažymėtus VIP statusu, ženkliai sumažinate galimybę atsisiųsti virusu užkrėstą arba neaiškios kilmės failą į savo kompiuterį.

 Privalumai:

 • Lengva naudotis
 • Paprasta atpažinti patikimus torrentus
 • Nereikia registruotis
 • Jokio mokesčio

Trūkumai:

 • Įkeliamas turinys nėra prižiūrimas
 • Svetainės bendruomenės komentarai apie įkeltus torrentus, kartais gali būti klaidinantys
 1. 1337x

1337x gyvuoja jau nuo 2007 metų ir teikia platų populiarių torrentų asortimentą. Puslapyje susikūrusi stabili bendruomenė su nuolatiniais vartotojais, kurių įkeliamas turinys yra patikimas. 1337x turi daugybę failų kategorijų ir kiekvienai iš jų yra sukurtas Top torrentų 100-uko sąrašas.

2016 metais užsidarius KickAss Torrents puslapiui, 1337x populiarumas išaugo. Apsilankę svetainėje iš karto pastebėsite, kad rasti norimą turinį yra labai paprasta. Intuityvus dizainas ir ryškios spalvos vartotojo sąsajoje padeda lengvai suprasti į ką žiūrite. Akimirksniu galite matyti kiek konkretus torrentas turi komentarų, skleidėjų ir siuntėjų, kada failas buvo įkeltas ir koks jo dydis. Tokie failai kaip filmai taip pat yra pažymėti atitinkamomis piktogramomis, kad iš karto galėtumėte matyti ar atsisiunčiamas filmas yra 4k, HD ar kitos raiškos.

 Privalumai:

 • Patrauklus svetainės dizainas
 • Galima pasirinkti įvairius paieškos kriterijus
 • Pateikiamas populiariausių torrentų sąrašas iš visų kategorijų

Trūkumai:

 • Daug iššokančiųjų reklamų
 1. RARBG

Atsiradusi 2008 metais, RARBG iki šių dienų turi didelę aukštos kokybės filmų, vaizdo įrašų ir kito tipo failų duomenų bazę.

Kaip ir keletas kitų torrentų svetainių, RARBG skelbia įvairius Top 10 sąrašus. Sąrašuose galite rasti pačius populiariausius ir dažniausiai atsisiunčiamus filmus svetainėje. Šalia torrentų, taip pat yra pateikiama informacija apie failų dydį, įkėlimo datą, kiek skleidėjų ir siuntėjų šiuo metu yra.

Nors svetainė nepasižymi pačia tvarkingiausia ir moderniausia išvaizda, tačiau turi didžiulę vartotojų bendruomenę. Taipogi, jeigu svetainėje susidomėjote konkrečiu filmu, galite vieno mygtuko paspaudimu peržiūrėti filmo ištrauką. Labai pravartu, kai nesate įsitikinę, ką norite žiūrėti.

Privalumai:

 • Aukštos kokybės torrentai
 • Didelis filmų pasirinkimas

Trūkumai:

 • Didelis kiekis reklamų svetainėje
 1. LimeTorrents

Prieš dešimtmetį įsikūrusi svetainė LimeTorrents siūlo vartotojams platų torrentų kategorijų pasirinkimą. Svetainėje galite rasti žaidimo, TV laidų, filmų, animacinių filmukų, programų, filmų ir kitų kategorijų failų.

Puslapis turi gana ramų dizainą ir paprastą vartotojo sąsają, leidžiančia lengvai naudotis teikiamomis funkcijomis. Paieškoje galite ieškoti konkrečių failų arba tiesiog pasirinkti kategoriją, jei norite panaršyti tarp torrentų asortimento. Visos kategorijos turi nuolatos atnaujinamą Top 100 torrentų sąrašą iš kiekvienos kategorijos.

Gautus paieškos rezultatus, naudojant filtrus, galima labai lengvai išrūšiuoti torrentus pagal skleidėjų ar siuntėjų kiekį, failo dydį ir datą, kada buvo įkeltas failas. Taip pat sąraše matysite „Health“ skilties indikatorių, kuris nurodo failo „gyvumą“, t.y. ar kas nors iš vartotojų paskutiniu metu dalinosi šiuo failu.

Privalumai:

 • Paprastas ir ramus dizainas
 • Torrentai išskirstyti į kategorijas
 • Naudinga „Health“ skiltis

Trūkumai:

 • Mažai komentarų, pranešančių apie failų kokybę
 1. Linkomanija


Prieš keletą metų internete buvo galima rasti dešimtis įvairiausių lietuviškų torrent svetainių, bet pastaruoju metu jų skaičius krito. Visgi viena iš seniausių ir populiariausių iki šiol gyvuojančių lietuviškų torrent sveitainių yra Linkomanija, kurią šiuo metu galima lyginti su The Pirate Bay dėl savo skandalingo pagarsėjimo teismo bylose.

Šioje svetainėje rasite didžiulį kiekį įvairiausių kategorijų torrentų, nuo žaidimų, muzikos ir filmų, iki TV laidų, programų ir knygų, o itin aktyvi vartotojų bendruomenė, padės įsitikinti ar verta siųstis norimą torrentą ir ar jame nėra paslėptos kenkėjiškos programinės įrangos.

Vartotojo sąsaja yra ganėtinai paprasta ir kiek primenanti RARBG svetainės dizainą, tačiau dėl lietuviškai pateiktos informacijos, lengviau surasti norimą turinį.

Privalumai:

 • Itin aktyvi vartotojų bendruomenė
 • Yra įvairaus turinio lietuvių kalba
 • Daugelis torrentų turi didelį skleidėjų skaičių

Trūkumai:

 • Norint naudotis svetaine, būtina gauti pakvietimą ir prisiregistruoti
 • Kad galėtumėte siųstis failus, turite dalintis atsisiųstais failais ir išlaikyti išsiuntimo / atsisiuntimo santykį
 • Svetainę nuo 2019 m. sausio 15 dienos yra blokuojama interneto tiekėjų Lietuvoje. Turime gidą – Kaip atblokuoti Linkomaniją (Jis pravers jeigu negalite patekti ir į kitas torrentų svetaines)!
 1. Torrentai.lt

Kita, truputį mažiau žinoma lietuviškų torrentų dalinimosi svetainė yra Torentai.lt. Panašiai kaip ir Linkomanija, Torentai.lt taip pat siūlo pasirinkimą iš daugybės torrentų kategorijų.

Vienas iš privalumų, lyginant su Linkomanija yra tai, kad Torentai.lt kai kurios failų kategorijos papildomai yra išskaidomos į subkategorijas, o torentų paiešką galima filtruoti pagal įvairius kriterijus, taip gerokai sutaupant laiką ieškant norimų torrentų.

Svetainėje vartotojų bendruomenė taip pat yra pakankamai aktyvi, ypač žaidimų kategorijoje, todėl yra paprasčiau įsitikinti ar siunčiamas failas yra geros kokybės ar ne.

Privalumai:

 • Yra įvairaus turinio lietuvių kalba
 • Nereikia pakvietimo norint naudotis svetaine, pakanka prisiregistruoti

Trūkumai:

 • Kad galėtumėte siųstis failus, turite dalintis atsisiųstais failais ir išlaikyti išsiuntimo / atsisiuntimo santykį
 • Yra nemažas kiekis jau nebeaktyvių (neatsisiunčiamų) torrentų

Spustelėkite, kad įvertintumėte šį įrašą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *