Ką rinktis, pažinčių programėles ar portalus?

pazinciu-programeles

Ką rinktis pažinčių programėles ar portalus?

Šiais laikais beveik visi portalai gali pasigirti turintys, mobilias aplikacijas, mobilią versiją ir t.t. Ką rinktis, reikėtų spręsti jums patiems. Reikėtų atsižvelgti į savo gyvenimo būdą ir pomėgius. Šiame straipsnyje norime trumpai aptarti privalumus ir trūkumus, portalų bei programėlių.

Pažinčių portalai – Pačioje pradžioje beveik kiekvienas iš mūsų naudodavomės pažinčių portalais, o ne programėlėmis. Anksčiau paprasčiausiai jų nebuvo. Mūsų nuomone pagrindinis portalų privalumas yra tas, kad gali viską matyti viename kompiuterio ekrane. Galima atsidaryti tiek anketų kiek norime vienu metu. Jeigu norime galime naršyti per nuotraukų arba video filmukų galerijas. Galime atsiverti tiek puslapių kiek mūsų širdis geidžia. Jei asmuo daug laiko praleidžia sėdėdamas prie kompiuterio, pavyzdžiui darbe ar namie, jam patogiau būtų rinktis pažinčių portalus, o ne programėles. Vienas iš didžiausių minusų, kad esate pririšti prie vienos vietos, negalite mėgautis pramogomis lauke, kavinėje ar tiesiog bare. Tačiau jei daug laiko praleidžiate uždaroje patalpoje, drąsiai galite rinktis portalus.

Pažinčių programėlės – Dabar jų galite parsisiųsti pačių įvairiausių. Variacijų yra nuo A iki Z. Jums tik reikia išsirinkti kokios pažintys jus domina ir pirmyn! Vos įsirašius programėlę jūs iškart galite naudotis jos paslaugomis, registracija jose trunka vos kelias minutes. Jeigu jūs esate žmogus kuris daug keliauja ir nuolat naudojasi mobiliu internetu savo telefone arba planšetėje, šis variantas yra skirtas būtent jums. Nuvykę į atostogų vietą ar darbo komandiruotę, įisijungę pažinčių programėlę jūs iš karto matote kitus narius, kurie yra šalia Jūsų ir taip pat trokšta naujų pažinčių. Pagrindinis minusas yra jog viskas vyksta mažyčiame ekrane, nuotraukos yra mažesnės, vienu metu galite žiūrėti tik vieną anketą ir t.t. Visomis naujausiomis programėlėmis naudojasi jaunesni žmonės, nes jie daugiau laiko būna ne namie ar darbe.

Pabaigai norėtume pasakyti, kad abu variantai yra geri ir puikūs. Mūsų jums siūlomas variantas yra rinktis pažinčių svetainę, kuri turi ir internetinį puslapį, ir mobilią versiją bei programėlę. Tuomet jūs visada galėsite naudotis tinklapio paslaugomis, kad ir ką veiktumėt ar bedarytumėt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *