Puošnūs audiniai – išskirtiniam įvaizdžiui sukurti

Moterys, svajojančios apie moterišką, prabangų bei labai elegantišką įvaizdį, „paskanintą“ romantikos prieskoniu, žino, kad tobulas pasirinkimas yra tik vienas – šilko arba gipiūro (puoštas gipiūru) rūbas. Šie du visiškai savo techninėmis charakteristikomis nepanašūs audiniai bet kurį įvaizdį pakylėja į ženkliai aukštesnį lygį. Platų įvairiausių itin aukšta kokybe garsėjančių gipiūro, šilko bei kitų audinių pasirinkimą rasite Have.lt, o dabar pasikartokime, ką žinome apie šiuos minėtus audinius.

Šilkas ir gipiūras. Kas Tai?

Šilkas ir gipiūras – tai du visiškai skirtingi audinių tipai, kurie, kaip jau buvo minėta, nėra atsiejami nuo puošnaus, prabangaus bei elegantiško įvaizdžio. Kalbant apie šių audinių kilmę, būtina paminėti, kad šilkas yra natūralus audinys, gaminamas iš šilkaverpių, o štai gipiūras gali būti gaminamas iš įvairių medžiagų, tokių, kaip cheminiai siūlai, vilnoniai verpalai, šilkas ir t. t.

Kokia yra gipiūro paskirtis?

Skambiai tariant, pagrindinė gipiūro paskirtis yra puošti rūbą ir jį dėvintį asmenį. Gipiūras labai plačiai yra naudojamas įvairių drabužių dekoravimui, išskirtinių suknelių, sijonų, palaidinių ir kitų rūbų siuvimui. Šis audinys yra labai dekoratyvus ir elegantiškas, todėl jis labai dažnai pasirenkamas ir, norint sukurti išskirtinius aksesuarus, tokius kaip pirštinės, šalikėliai ir t. t. Gipiūras, žinoma, yra naudojamas ne tik rūbams siūti, bet ir įvairioms dekoracijoms gaminti.

Koks gipiūras populiariausias?

Populiariausias gipiūras šiuo metu yra tas, kurio sudėtyje yra elastano. Elastinis gipiūras iš Have internetinės parduotuvės (https://www.have.lt/ypatingi-audiniai/gipiuras) garsėja savo stilių ir tekstūrų įvairove, patvarumu bei nereiklumu priežiūrai. Tiesą sakant, elastinis gipiūras iš viso nereikalauja jokios specifinės priežiūros, be to yra tamprus ir lengvai prisitaikantis prie įvairiausių formų.

Kokia yra šilko paskirtis?

Šilkas, kaip vienas iš vertingiausių audinių, egzistuojančių žemėje, yra skirtas prabangių rūbų, užuolaidų, patalynės komplektų ir kitų gaminių siuvimui. Itin maloni tekstūra, natūralus blizgesys ir kitos savybės, išskiriančios šilką iš kitų natūralių audinių, leidžia jį plačiai naudoti, ir kuriant išskirtinius aksesuarus. Atkreipiame dėmesį į tai, kad šilkas, nors ir labai elegantiškas bei puošnus audinys, puikiai tinka ne tik prabangių, šventinių rūbų, bet ir kasdienių rūbų siuvimui.

Kokiomis savybėmis pasižymi šilkas?

Apie šilko naudą odai pastaruoju metu yra kalbama labai daug. Ir, žinoma, ne be reikalo. Orui laidus šilkas leidžia odai kvėpuoti, „neatima“ iš jos drėgmės, todėl, miegant, pavyzdžiui, šilko pataluose, ženkliai sumažėja rizika pabusti su miego raukšlėmis. Šilkas yra antialerginis audinys, kuriame nesikaupia dulkių erkutės, kandys, todėl jis yra tinkamas nuo astmos ar alergijų kenčiantiems žmonėms. Šis audinys taip pat išsiskiria savo tobulu „kritimu“, plazdesiu, švelnumu bei neapsakomu minkštumu. Plastiškas bei neglamžus šilkas prie kūno priglunda tarsi antra oda, kurioje, žinoma, jautiesi puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *