Kaip prijungti „Go3“ prie TV?

„Go3“ televizija – tai šiuo metu vis labiau populiarėjanti TV3 kanalų grupės sukurta išmanioji televizija, kurioje galite pasiekti įvairiausią tiek Lietuvos žiūrovų pamėgtą turinį, tiek užsienyje pasirodžiusius naujausius kino teatro filmus už prieinamą kainą.

Jeigu neseniai įsigijote Go3 išmaniosios televizijos paketą, tačiau nežinote, kaip ja naudotis savo išmaniajame televizoriuje, sekite toliau nurodytus žingsnius, ir jau po kelių akimirkų galėsite mėgautis savo mėgstamiausiomis laidomis ir filmais.

 

„Go3“ prijungimas prie išmaniojo televizoriaus (pvz. „LG Smart TV“)

Šiame straipsnyje yra pateiktas pavyzdys, kaip prijungti „Go3 Lietuva“ naudojantis LG išmaniuoju televizoriumi, tačiau nurodyti žingsniai tinka ir kituose išmaniuosiuose televizoriuose, tokiuose kaip „Samsung“, „Android TV“, „TCL“.

  1. Savo išmaniojo televizoriaus pultelyje paspauskite „Namų“ mygtuką ir televizoriaus ekrano apačioje pasirinkite LG Content Store.

  1. Atsidariusio lango viršuje paspauskite paieškos laukelį ir jame įveskite programėlės pavadinimą „Go3 Lietuva“.

  1. Pasirinkite siūloma atsisiųsti programėlę „Go3 Lietuva“ ir paspauskite mygtuką Download arba Install.

  1. Savo išmaniojo televizoriaus pultelyje paspauskite „Namų“ mygtuką. Televizoriaus ekrano apačioje esančiame sąraše slinkite į dešinę, kol pamatysite „Go3 Lietuva“ programėlę ir paspaudę ją atidarykite.
  2. Programėlei atsidarius, paspauskite kairėje ekrano pusėje mygtuką Prisijungti.

  1. Ekrane pasirinkite Prisijungti su prisijungimo duomenimis ir įveskite el. pašto adresą ir slaptažodį, su kuriais užsiregistravote „Go3 paskyrą“.

  1. Štai ir viskas! Pagrindiniame „Go3 Lietuva“ programėlės lange išsirinkite ką norite žiūrėti ir mėgaukitės rodomu turiniu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *