Kalėdinės dekoracijos pasidaryk pats – 10 idėjų

Kalėdinės dekoracijos pasidaryk pats – 10 idėjų

Kalėdos – tai metas, kai norime sušilti širdis šeimos ir draugų rate, pajausti dvasinę harmoniją ir puošti namus ypatingomis dekoracijomis. Kalėdinės dekoracijos pasidaryk pats yra puiki galimybė išreikšti savo kūrybiškumą, praleisti kokybišką laiką su šeima bei sutaupyti pinigų. Šiame straipsnyje mes pasidalinsime 10 nuostabių idėjų, kaip savo rankomis sukurti unikalias kalėdines dekoracijas.

TOP 10 kalėdinių dekoracijų idėjų kurias gali pasidaryti pats

1. Medžiaginės eglutės

Medžiaginės eglutės

Iš senų drabužių, audinių likučių arba pirktų medžiagų galite pasigaminti gražias ir ekologiškas medžiagines eglutes. Tam tikslui, supjaustykite medžiagą įvairių dydžių trikampiais, užriškite juos ant šakelių ir pritvirtinkite prie virvutės arba juostelės. Tokias eglutes galite pakabinti ant sienos, langų arba dekoruoti kalėdinį stalą.

2. Popierinės žvaigždės

Popierinės žvaigždės

Popierinės žvaigždės yra lengvai pagaminamos ir nebrangios dekoracijos. Užtenka nupirkti spalvotą popierių, iškirpti žvaigždes ir juos sujungti siūlu, kad gautumėte grazų žvaigždžių girliandą. Taip pat, galite naudoti šią idėją sukurti popierines eglutes arba sniego snaiges.

3. Dėžutės dovanų pakavimui

Dėžutės dovanų pakavimui

Senos dėžutės, pavyzdžiui, nuo batų, gali būti puikiai panaudotos dovanų pakavimui. Apsipuoškite jas popieriumi, siūlais, sagomis ar kitais dekoratyviniais elementais, kad suteiktumėte joms šventinį išvaizdą.

4. Kalėdinių karpinių kūrimas

Kalėdinių karpinių kūrimas

Kalėdinius karpinius galite kurti iš įvairių medžiagų – popieriaus, medžiagos, filco ar medžio. Tokie karpiniai puikiai tinka puošti eglutę, langus arba duris. Pavyzdžiui, galite iškirpti sniego snaiges, angelus arba žvaigždes ir juos kabinti ant šakelių arba virvutės.

5. Atvirukai iš atliekų

Atvirukai iš atliekų

Sena popieriaus, kartono, senų žurnalų ar laikraščių likučiai gali būti puikiai panaudoti kalėdinių atvirukų gamybai. Supjaustykite juos įvairiomis formomis, įklijuokite ant tuščių atvirukų ir papuoškite blizgučiais, spalvotais pieštukais arba kitais dekoratyviniais elementais.

6. Kalėdinės žvakidės

Kalėdinės žvakidės

Pasinaudokite senais stiklainiais, kad sukurtumėte romantiškas kalėdines žvakides. Paprasčiausias būdas yra įdėti į stiklainį nedidelę žvakę, apjuosti stiklainį juostele arba siūlu ir papuošti mažais šakelėmis, kalėdiniais karpiniais arba spalvotais akmenukais.

7. Žaislai iš filco

Žaislai iš filco

Filcas yra lengvai tvarkomas, pigus ir patvarus, todėl jis puikiai tinka kalėdiniams žaislams gaminti. Iškirpkite filco formų, pvz., eglučių, žvaigždžių arba gyvūnų, ir siūkite juos kartu, užpildydami sinteponu. Tokius žaislus galite pakabinti ant eglutės arba padovanoti vaikams.

8. Mediniai daiktai

Mediniai daiktai

Seni, nereikalingi mediniai daiktai, tokie kaip šaukštai, indai arba lentynos, gali būti perdirbti į kalėdines dekoracijas. Papuoškite juos spalvotais dažais, blizgučiais arba įklijuokite spalvotą popierių ir naudokite kaip originalias dekoracijas namuose.

9. Kalėdinių kojinių mezgimas

Kalėdinių kojinių mezgimas

Kojinės yra klasikinė kalėdinė dovana, todėl kodėl gi nepamegzti savo šeimai ar draugams unikalių ir šiltų kojinių? Jei mokate mezgimo meną, rinkitės spalvingas siūlus ir mezgkite įvairių dydžių bei raštų kojines. Be to, galite siuvinėti ant jų vardus arba kalėdinius ornamentus.

10. Gamtos dovanos

Gamtos dovanos

Gamta yra didžiulė dekoracijų šaltinis, kurio galite pasinaudoti puošdami savo namus kalėdomis. Surinkite šakas, spyglius, įvairių formų lapus, akmenis arba riešutus ir sukurkite originalias dekoracijas. Pavyzdžiui, galite sukurti gražias girliandas iš šakų ir spyglių, puošti lango pakraštį riešutais arba naudoti akmenis kaip žvakidžių laikiklius.

Apibendrinimas

Kalėdos yra ne tik laikas dovanų gavimui ir dalinimuisi, bet ir puiki proga parodyti savo kūrybiškumą bei atsakingumą aplinkai. Šiame straipsnyje pateiktos 10 idėjų kalėdinėms dekoracijoms pasidaryti pats suteiks jums galimybę praleisti smagų laiką su šeima, sukurti unikalias dekoracijas ir padaryti šventę dar šiltesnę bei jaukesnę. Taigi, nesvarbu, ar esate patyręs amatų meistras, ar tik pradedate, pasirinkite sau patinkančią idėją ir pradėkite gaminti savo kalėdines dekoracijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *