8 idėjos, ką padovanoti savo kolegai iš darbo

Darbe nusprendėte keistis dovanomis šv. Kalėdų proga ir ieškote dovanos idėjų kolegai iš darbo? Dovanos tikslas – nudžiuginti savo kolega, tad prasminga būtų šiek tiek atidžiau jį paanalizuoti ir gal pavyks neišsiduodant sužinoti jo hobius, pomėgius ir kitą svarbią informaciją, kuri padės išrinkti tikrai puikią dovaną. Jei pritrūkote idėjų, mes esame tam, kad jums padėtume. 

1. Nutrinami plakatai

Tavo kolega mėgsta filmus? O gal yra apkeliavęs daug šalių? Padovanok jam nutrinamą plakatą, kuris pirmu atveju nurodytų, kokį filmą peržiūrėti, o antru – sudarytų bendrą kolegos aplankytų šalių vaizdą. Nutrinamos dovanos vis labiau tampa populiarios, tad kodėl nepabuvus originaliam?

2. Vonios reikmenys

O gal norėtumėte būti praktiškais? Padovanokite vonios reikmenų, kurie ne tik skaniai kvepia, bet ir glosto odą. Geras plaukų šampūnas, prabangi dušo želė, o gal visas rinkinys? Tai bus praktiška ir naudinga dovana jūsų kolegai.

3. Powerbank – praktiška dovana kolegai

Galvojate apie modernią ir praktišką dovaną kolegai, kuri pravers kasdienėse situacijose? Rinkitės powerbanką – nešiojamą bateriją. Tai daiktas, kuris ypač vertinamas situacijose, kai telefonas išsikrauna ir nėra kur jo įkrauti!

Dovanai rinkitės modelį su talpia baterija, leidžiančia įkrauti bet kurį išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar net nešiojamąjį kompiuterį bet kur ir bet kada. 

4. Žaismingos kojinės

Jūsų kolegai patinka išsiskirti iš minios originalia išvaizda? Ar jis vertina visokius garderobo aksesuarus, pabrėžiančius jo asmenybę? Jei į šiuos klausimus atsakėte teigiamai ir jūsų kolega tikrai mėgsta ryškias spalvas, turime puikią idėją šv. Kalėdų dovanai.

Padovanokite ryškiaspalves kojines ir jūsų kolega tikrai neliks nepastebėtas. Tai taip pat praktiška dovana, kurią tikrai galės kolega panaudoti, kitaip tariant, dulkių ant lentynos tikrai nerinks. 

5. Įmantrūs saldumynai

Labai malonus gestas dovanoti savo kolegoms mažas dovanėles, kad parodytumėte, kaip juos vertinate. Viena iš idėjų – šokoladinės figūrėlės iš kokybiško pieniško šokolado. Jos atrodo tobulai ir kartais jas net gaila valgyti, bet jų skonis… nėra lygių!

Galite rinktis iš įvairių dizainų ir sumanymų, pavyzdžiui, veržliarakčio ar mažų alkoholio buteliukų, jei kolega yra vyras, arba gėlyčių, jei kolega – moteris. 

6. Kosmetikos rinkiniai 

Jei jūsų kolega yra moteris, jai tikrai patiks kosmetikos rinkiniai. Net jei ji nesidažo ryškiai, tokiuose rinkiniuose nebūtinai gali būti vien pudra ir lūpdažiai ar akių šešėlių paletės. Kosmetikos rinkinius sudaro ir veido ar kūno priežiūros priemonės, rankų kremai, plaukų priežiūros priemonės, tad tikrai turėsite iš ko išsirinkti – net neabejojame.

7. Virtuvinių peilių rinkinys

Jūsų kolega mėgsta leisti laiką virtuvėje gamindamas fantastiškus ir be proto aromatingus patiekalus? Galite padovanoti jam ar jai unikalią dovaną – virtuvinių peilių rinkinį.

Galima rinktis įvairius modelius ir rinkinius, kuriuose peilių skaičius skiriasi, o dėl to skiriasi ir kaina, tad galima išrinkti pagal savo galimybes. Žinoma, pasirinkti peiliai turi būti kokybiški ir pagaminti iš patvarių medžiagų!

8. Namų vynas

Naminis vynas yra gėrimas, kuris dažnai pasirodo šeimos susibūrimuose ar leidžiant laiką su draugais. Šiandien galima rasti mažų vyndarių gaminių, kurie yra unikalūs savo skoniu ir nepriekaištinga kokybe.

Jei jūsų kolega neturi nieko bloga prieš alkoholį, būtinai įteikite butelį gero vyno iš vietinių vyno daryklų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *