Viskas, ką reikėtų žinoti apie gainerius

Viskas, ką reikėtų žinoti apie gainerius

Tikriausiai ne vienas asmuo yra susidūręs su sunkumu priaugti svorio. Nors kartais atrodo, jog atsikratyti papildomų kilogramų yra praktiškai neįmanoma ir tai sukelia be galo daug streso, atvirkštinė situacija taip pat yra nepavydėtina. Laimei, čia egzistuoja išeitis – gaineriai. Tai specialus papildas, sukurtas masės auginimui. Įprastai, gaineriai pasižymi dideliu kaloringumu ir yra idealus variantas žmonėms, kurie turi greitą medžiagų apykaitą bei nesugeba priaugti svorio. 

Gainerių privalumai

Kaip jau minėjome anksčiau, vienas iš didžiausių gainerio privalumų – tai pagalba, norint priaugti papildomo svorio. Iš esmės, pastarąjį itin vertina sportuojantys žmonės, tačiau šį produktą vis dažniau įsigyja ir kiti asmenys. Gaineris yra puikus kalorijų šaltinis, padedantis auginti liesą masę, todėl tapsite labiau raumeningi. Pastarasis taip pat aktualus tiems, kurie turi be galo greitą medžiagų apykaitą. Juk neretai, tokiu atveju, galite valgyti kiek tik norite, tačiau vis tiek atrodo, jog svorio priaugti tiesiog neįmanoma. Taigi, jei jus kankina tokios ar panašios bėdos – apsvarstykite gainerio įsigijimą.  

Kaip įsigyti tinkamą produktą?

Renkantis tinkamą gainerį, itin svarbu atsižvelgti į pastarojo sudėtį. Kai kurie papildai savo sudėtyje turi itin daug cukraus bei sočiųjų riebalų, todėl nėra tinkami Jūsų tikslams pasiekti. Jeigu trokštate auginti liesą masę, turite įsigyti kokybiškus papildus. Dėl šios priežasties, svarbu nesirinkti paties pigiausio varianto. Tai tikrai nereiškia, jog pastarasis būtinai bus prastos kokybės, tačiau turėsite prisiimti šiokią tokią riziką. Kita vertus, jeigu pastebite, jog iškyla nemažai klausimų dėl tinkamo gainerio pasirinkimo, nebijokite kreiptis į specialistus. Šie atsižvelgs į individualią Jūsų situaciją bei pasiūlys geriausią sprendimą. 

Ką dar reikėtų žinoti?

Įprastai, gaineriai yra parduodami miltelių pavidalu, kuriuos galite sumaišyti ir suvartoti lyg atskirą patiekalą. Kartais šie puikiai tinka tuomet, jeigu dėl tam tikrų priežasčių nespėjate pavalgyti. Gaineriai suteikia sotumo jausmo bei padeda gauti reikalingą kalorijų kiekį. Visgi, nepamirškite, jog šiuos taip pat svarbu tinkamai dozuoti, todėl laikykitės visų ant pakuotės nurodytų rekomendacijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *