Geriausia esporto lažybų strategija pradedantiesiems

Geriausia esporto lažybų strategija pradedantiesiems

Esportas – gana nauja disciplina, kuri jau tvirtai įžengė į Lietuvos gerbėjų širdis mėgstančius su aistra leisti laisvalaikį. Ši įdomi internetinė sporto šaka suteikia žaidimui daug malonumo tiek mūšyje dalyvaujantiems žaidėjams, tiek lažybų dalyviams. Lietuvoje yra pakankamai daug legalių lažybų tarpininkų, siūlančių elektroninio sporto lažybas, tačiau atstovaujamų disciplinų skaičius, rungtynių sąrašo gylis ir koeficientai yra kitas dalykas.

Populiariausios disciplinos, dėl kurių lažinasi patyrę žaidėjai, žinoma, yra Dota 2, CS:GO, League of Legends, FIFA, Overwatch ir kitos. Pavyzdžiui, GGBET lažybų tarpininkas pozicionuoja save kaip eSporto lažybų tarpininku, teikiančiu ne tik platų lažybų pasirinkimą nuo tarptautinių iki teritorinių asociacijų, bet ir didelį parduotuvių pasirinkimą konkrečioms varžytuvėms.

eSporto lažybos: pagrindai

Norint daryti sėkmingus esporto statymus, nebūtina suprasti disciplinas iki smulkmenų. Pakaks suvokti pagrindus, nustatyti tinkamą politiką ir turėti kantrybės. Kaip ir įprastas sportas, virtualus esportas iš dalies yra nuspėjamas. Svarbiausia nepamiršti, kad nėra abipusiai naudingos taktikos, todėl šią lažybų sritį geriau rinktis pramogai ir gerai praleisti laiką.

Nepriklausomai nuo žaidimų, dėl kurių bus atliekami statymai (Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2 ir kt.), patyrę žaidėjai rekomenduoja vengti nedidelių čempionatų, nes kuo mažesnė konkurencija, atsiranda nepastovios grupės, taigi ir rezultatai silpnesni. Geriau teikti pirmenybę geriausiems renginiams ir sekti kelias komandas. Paprastais žodžiais tariant, pasirinkite 3-4 komandas ir stebėkite jas viso sezono metu su kiekvienu turnyru.

Kam turėtų būti teikiama pirmenybė? Geriausias variantas čia būtų „aukso vidurys“. Tokiose komandose žaidėjai visada yra motyvuoti ir jiems mažesnė rizika prarasti savo poziciją, palyginti su savo lygiu. Norint jas nustatyti, rekomenduojama susipažinti su pastarųjų susitikimų rezultatais (paprastai tai yra nuo 4 iki 6 vietos).

Taip pat vienas iš svarbių principų – praleisti pirmuosius susitikimus, net ir pačius autoritetingiausius. Tai padės pamatyti komandų pasirengimą kibernetinėms varžyboms. Kartais net ir gerai pailsėjusiai komandai reikia žaidimo laiko įsižaisti, o tai tiesiog nutinka pirmuosiuose turuose.

Kibernetinių varžybų favoritai

Lietuva užsitikrino visą būrį esporto varžybų gerbėjų. Čia yra ir patyrusių žaidėjų, ir pradedančiųjų, kuriems reikia suprasti, kuriai komandai suteikti pranašumą, tai padaryti gana paprasta.

 1. Išsamiai susipažinti su komandų asmeninių rungtynių ir žaidimų, kuriuose dalyvauja tie patys varžovai, statistika.
 2. Išsiaiškinkite neigiamas komandų aplinkybes, pavyzdžiui, keitimus ir pan.
 3. Pasidomėkite paskutiniu komandos rezultatu ir jei jis buvo geresnis nei įprastai, tai nėra priežastis ją išsirinkti kaip favoritę. Vidutinė komanda yra vidutinis rezultatas.

Sėkmingiausia esporto lažybų strategija susideda iš šių žingsnių:

 • žaidimo pasirinkimas;
 • paskutinio didelio susitikimo rezultatų paieška;
 • nustatyti stiprius vidurkius;
 • neigiamų žaidimo akimirkų egzistavimas;
 • susipažinti su potencialių varžovų turnyrų statistika;
 • pradžioje praleisti pirmąsias naujų varžybų rungtynes ​​arba stebėti jų baigtį;
 • lyginti su perspektyvomis;
 • atlikti statymą esant sutapimams.

Jei kyla minimalių abejonių dėl rezultato, statymą geriau praleisti. O norint mėgautis procesu, reikia statyti lygiai tiek, kiek nebijote prarasti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *