Kaip atsisiųsti žaidimų į telefoną nemokamai?

Kaip atsisiųsti žaidimų į telefoną nemokamai

Praėjo laikai, kai buvo sunku atsisiųsti žaidimus į senus mygtukinius telefonus. Šiais laikais išmanieji telefonai siūlo įdomių ir įtraukiančių žaidimų, kuriuos galima atsisiųsti vos keliais bakstelėjimais. Nesvarbu, ar tik retkarčiais įsijungiate į žaidimų pasaulį, ar esate užkietėjęs žaidimų gerbėjas, išmaniuosiuose telefonuose netrūksta nemokamų žaidimų, kuriais galėsite mėgautis.

Ankstyvaisiais mobiliųjų žaidimų laikais parsisiųsti žaidimus buvo sudėtinga. Reikėjo prijungti telefoną prie kompiuterio, perkelti failus ir tikėtis, kad žaidimas veiks jūsų prietaise. Šiandien žaidimus atsisiųsti taip pat paprasta, kaip ir bet kurią kitą programėlę. Tiesiog atidarykite savo išmaniajame telefone „Google Play Store“ arba „App Store” programėlių parduotuvę, raskite išsirinkite dominantį žaidimą ir spauskite „Atsisiųsti”.

Tačiau ar žinojote, kad, be populiarių programų parduotuvių, tokių kaip „Google Play Store“ ir „App Store”, yra ir kitų svetainių, kuriose galite nemokamai atsisiųsti žaidimų į savo išmanųjį telefoną? Štai kelios iš šių svetainių, kuriose galima nemokamai atsisiųsti žaidimų:

Alternatyva App Store ir Google Play

Aptoide. Tai alternatyvi „Android” įrenginiams skirta programėlių parduotuvė, kurioje yra gausi žaidimų ir programėlių kolekcija.

APKPure. Tai svetainė, kurioje pateikiami APK failai, „Android” programėlių diegimo failai, ir siūloma daugybė žaidimų, kurių gali nebūti „Google Play Store” parduotuvėje.

Amazon Appstore. „Kindle Fire” įrenginiuose ir „Android” įrenginiuose, kuriuose yra nemažas nemokamų žaidimų pasirinkimas.

GetJar. Tai daugiaplatformė programėlių parduotuvė, palaikanti „Android”, „Blackberry” ir „Java”, kurioje yra didelis nemokamų žaidimų ir programėlių pasirinkimas.

Atsisiunčiant žaidimus svarbu atsižvelgti į šaltinį. Nors yra kitų svetainių ir alternatyvių programų parduotuvių, kuriose siūlomi nemokami žaidimai, „Google Play Store“ ir „App Store” išlieka saugiausiomis ir labiausiai rekomenduojamomis vietomis, iš kurių galima atsisiųsti žaidimus. Nepaisant to, prieš atsisiunčiant iš bet kokio šaltinio vis tiek labai svarbu atidžiai perskaityti apžvalgas ir aprašymus, nes atsisiunčiant žaidimus iš trečiųjų šalių šaltinių gali kilti tam tikra rizika, pavyzdžiui, gali būti atsisiųsta neteisėtų ar kenkėjiškų programų turinčių žaidimų.

Esant tiek daug žaidimų atsisiuntimo galimybių, gali būti sunku žinoti, nuo ko pradėti. Pateikiame keletą populiarių žaidimų, kuriuos galite nemokamai atsisiųsti į savo išmanųjį telefoną, pavyzdžių:

TOP žaidimai nemokamai

„Candy Crush Saga”. šis galvosūkio-dėlionės žaidimas žinomas jau daugelį metų ir ne veltui. Jis įtraukiantis, smagus ir jį galima žaisti nemokamai.

„Subway Surfers”. Šiame nesibaigiančiame bėgimo žaidime, bėgdami bėgiais, turite vengti traukinių ir rinkti monetas. Tai smagus, lengvas žaidimas, kuris puikiai tinka trumpoms pertraukėlėms.

„Asphalt 9: Legends”. Šis lenktynių žaidimas pasižymi stulbinančia grafika ir dideliu greičiu vykstančiu veiksmu. Galite lenktyniauti su kitais žaidėjais iš viso pasaulio arba žaisti vieno žaidėjo kampaniją.

Šiandien atsisiųsti žaidimus į telefoną yra ir paprasta, ir smagu. Turėdami gausų nemokamų žaidimų pasirinkimą programėlių parduotuvėse, galite pasinerti į nesibaigiantį žaidimų pasaulį nesirūpindami dėl išlaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *