Kaip išsikviesti „Bolt“ taksi?

Kaip išsikviesti „Bolt“ taksi?

„Bolt” yra keliavimo miestuose programėle, kurioje teikiamos įvairios paslaugos, įskaitant transporto iškvietimo, maisto pristatymo ir automobilių bei motorolerių nuomos paslaugas.

„Bolt” uždirba iš komisinių, el. paspirtukų, automobilių nuomos, programinės įrangos prenumeratos ir franšizės sutarčių. „Bolt” verslo modelis yra pagrįstas rinka.

Iš pradžių žinoma kaip „Taxify”, „Bolt” buvo įkurta 2013 m. ir tapo vienu veiksmingiausių pasaulyje keliavimo miestuose sprendimų. Šiandien „Bolt” turi daugiau nei 75 mln. naudotojų.

Kaip užsisakyti „Bolt” važiavimą?

Užsisakyti kelionę naudojant „Bolt” programėlę labai paprasta. Pirmiausia reikia atsisiųsti programėlę. Kai ją turėsite, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atidarykite programėlę ir nurodykite savo buvimo vietą. Atidarius programėlę „Bolt“ pirmiausia pasiūlys nustatyti Jūsų buvimo vietą, naudojantis išmaniajame telefone įmontuota GPS įranga, kad galėtumėte greitai ir tiksliai rasti arčiausiai Jūsų esančius automobilius. Norėdami įjungti GPS funkciją paspauskite ekrane esantį žalios spalvos mygtuką Nustatyti automatiškai. Jeigu nenorite naudoti GPS, galite rankiniu būdų įvesti savo buvimo vietos adresą paspaudę „Kur keliausi?“ ir laukelyje „Ieškoti paėmimo vietos“ įvesti adresą vietos, kurioje esate.
 2. Įtraukite kelionės tikslą. Tame pačiame lange, kur įvedėte savo buvimo vietą, žemiau laukelio „Ieškoti paėmimo vietos“ pasirinkite laukelį „Kelionės tikslas“ ir įveskite vietą į kurią norite nukeliauti.
 3. Pasirinkite pageidaujamą važiavimo tipą. Įvedus buvimo vietą ir kelionės tikslą ekrano apačioje matysite automobilių sąrašą su galimais važiavimo tipais, tokiais kaip:
 • Bolt – įprastinėms kelionėms mieste.
 • Protect – automobiliai, turintys apsauginį plastikinę pertvarą tarp priekinės ir galinės sėdynės, kuri riboja oro cirkuliaciją salone, tam kad sumažinti COVID-19 infekcijos plitimą.
 • Green – elektra varomi automobiliai, tausojantys gamtą ir neišmetantys į aplinką kenksmingų teršalų.
 • Economy – įprastinėms kelionėms mieste už žemiausią galimą kainą.
 • Siuntinys – norint pristatyti jūsų siuntinį į nurodytą vietą.
 • Comfort – patogesni ir erdvesni automobiliai geresnei kelionės patirčiai.
 • Kėdutė vaikui – automobiliai su įrengta kėdute, leidžiančia saugiai keliauti su mažyliais.
 • Su augintiniu – automobiliai, kurie pritaikyti keliauti kartu su savo augintiniais. Prieš kelione reikalinga susisiekti su vairuotoju, kad pasitikslintumėte detales dėl kelionės su savo augintiniu.
 • Premium – aukštos klasės automobiliai, patogioms ir stilingoms kelionėms.
 • XL – didesnį sėdimų vietų skaičių turintys automobiliai, skirti didesnėms asmenų kompanijoms.

Patvirtinkite užklausą. Pasirinkę iš sąrašo norimą kelionės tipą, paspauskite žemiau esantį žalios spalvos mygtuką „Pasirinkti…“ ir truputį luktelėjus gausite pranešimą, jog vienas iš vairuotojų patvirtino jūsų kelionę ir atvyksta jūsų pasiimti. Ekrane matysite numatoma laiką, kol vairuotojas atvyks iki jūsų, taip pat automobilio markę bei valstybinius numerius, bei vairuotojo vardą ir telefono numerį, kuriuo galite susisiekti su vairuotoju iškilus neaiškumams arba jei pastebėjote, kad neteisingai nurodėte savo buvimo vietą ir norite ją patikslinti.

Ką daryti, jei ką nors palikau „Bolt” automobilyje?

Jei ką nors palikote „Bolt” automobilyje, turite per 24 valandas susisiekti su vairuotoju per „Bolt” programėlę. Norėdami tai padaryti:

 1. Atidarykite „Bolt” programėlę;
 2. Bakstelėkite meniu piktogramą programėlės viršutiniame kairiajame kampe;
 3. Tada spustelėkite Kelionių istorija;
 4. Pasirinkite tinkamą kelionę;
 5. Susisiekite su vairuotoju pasinaudoję nurodytu telefono numeriu.

Jei praėjo daugiau nei 24 valandos, susisiekite su pagalbos komanda per programėlę ir pateikite važiavimo informaciją bei daikto aprašymą.

Tačiau ką daryti, jei pametėte telefoną?

Tokiu atveju susisiekite su pagalbos komanda el. paštu (vilnius@bolt.eu). Tikslų savo miesto el. pašto adresą taip pat galite rasti „Bolt“ miestų puslapyje, ir paieškoje įvedę savo miesto pavadinimą:

https://bolt.eu/en/cities/

Kaip į maršrutą įtraukti kelias sustojimus skirtingose vietose?

Per vieną kelionę galite sustoti iki trijų stotelių, iš kurių paskutinė yra galutinis kelionės tikslas.

Štai kaip į savo „Bolt” kelionę įtraukti kelis sustojimus:

 1. Atidarykite „Bolt” programėlę;
 2. Pradėkite ieškoti kelionės tikslo;
 3. Naudokite mažą „+” simbolį, kad pridėtumėte papildomą stotelę;
 4. Jei norite ištrinti pridėtą stotelę, bakstelėkite šalia adreso langelio esantį simbolį „X”.

Pradėjęs kelionę, vairuotojas matys, kad tai kelionė su keliais sustojimais, o maršrutas su visais sustojimais žemėlapyje bus matomas „Bolt” vairuotojo programėlėje.

Kaip susisiekti su „Bolt” pagalba?

Greičiausias būdas susisiekti su „Bolt” pagalbos komanda – per programėlę. Tereikia atidaryti „Bolt” programėlę, viršutiniame dešiniajame meniu piktogramoje pasirinkti „Pagalba” ir išsiųsti žinutę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *