Kaip išsirinkti geriausią jogos kilimėlį?

Kaip išsirinkti geriausią jogos kilimėlį?

Jogos kilimėlių pasirinkimas šiandien tikrai nėra siauras – tuo galėsite įsitikinti apsilankę internetinėje parduotuvėje https://sportuok.lt/Aerobiniai-jogos-Kilimeliai. Išsirinkti tinkamiausią kilimėlį bus galima gerokai paprasčiau, jei atsižvelgsite į kelias pagrindines jų savybes, taigi, ką naudinga įvertinti ieškant paties geriausio kilimėlio?

Medžiaga

Jogos kilimėliai gali būti pagaminti iš natūralaus kaučiuko, kamštinės medžiagos, PVC, PU, TPE ar iš kitų medžiagų. Ekspertai rekomenduoja rinktis iš natūralių medžiagų pagamintus kilimėlius, nes jie yra atsparesni bakterijoms ir dulkėms. Taip pat galima rinktis ir masažinius jogos kilimėlius, kurių paviršius stimuliuoja kraujotaką ir padeda pasiekti dar geresnių rezultatų.

Storis

Patys ploniausi jogos kilimėliai yra 1-2 mm storio. Jie yra labai lankstūs ir kompaktiški, todėl tokio tipo kilimėlį visada galite pasiimti su savimi. Vidutinio storio kilimėliai yra 2-5 mm storio: jie yra mažiau lankstūs, tačiau jie pasižymi geresne amortizacija  ir padeda apsaugoti sąnarius. Taip pat gali būti pasirenkami ir storesni jogos kilimėliai, pvz., 8 mm storio. Nors gali atrodyti, kad ant storo kilimėlio bus kur kas patogiau mankštintis, tačiau naudinga žinoti, kad ant tokio kilimėlio gali būti gana sudėtinga išlaikyti pusiausvyrą.

Dydis

Standartinis jogos kilimėlio dydis yra 180×60 cm, tačiau prekyboje galite rasti labai įvairių dydžių kilimėlių. Geriausia rinktis tokį jogos kilimėlį, kurio ilgis yra 5-10 cm didesnis už jūsų ūgį. 60 cm pločio dažniausiai visiškai pakanka, tačiau dalis žmonių mieliau renkasi platesnius kilimėlius. Nors tam tikrais atvejais tai gali užtikrinti didesnį komfortą, tačiau nereikėtų pamiršti, kad toks kilimėlis nėra labai kompaktiškas, todėl nebus labai patogu jį kas kartą neštis į treniruotę.

Renkantis jogos kilimėlį taip pat galima atsižvelgti ir į jo kainą: jei tokią prekę rinksitės internetinėje parduotuvėje, turėsite galimybę pasirinkti prekių rikiavimą nuo mažiausios iki didžiausios kainos.

Puslapio turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *