Internetinės pažintys – ką daryti, kad padidintumėte savo sėkmės šansus?

Skaičiuojama, kad apie 250-300 tūkstančių Lietuvos gyventojų turi daugiau ar mažiau aktyvias paskyras bent viename pažinčių portale. Tad to, kad internetinės pažintys mūsų šalyje yra populiarios, nepaneigsime. Tačiau, ko gero taip pat galime teigti, jog nemaža dalis šių naudotojų norėtų, jog jų laikas šiuose portaluose būtų sėkmingesnis. Mes pasidalinsime keletu įžvalgų iš užsienio šaltinių, kurie dalinasi statistiškai pagrįstais patarimais apie tai, kaip sulaukti daugiau patinkančių narių dėmesio.

Pradėkite nuo pasiryžimo nemeluoti

Kad ir kaip norėtųsi sau pridėti keletą ūgio centimetrų ar pristatyti save kiek lengvesnėmis nei iš tiesų esate, melas tikrai nėra geras atskaitos taškas pažinčiai. Nors iš vienos pusės galima teigti, kad 1-2 centimetrai ar 2-3 kilogramai šen bei ten nėra didelė tragedija, tačiau pats precedentas jau gali neraminti. Melas jokiuose santykiuose nėra pageidautinas atskaitos taškas, juo labiau – kai juos pradedate.

Jeigu galite – geriau sakykite tiesą. Taip palengvinsite tolesnių santykių eigą ir išvengsite nepatogių situacijų.

Vyrams svarbiau žodžiai, o moterims – nuotraukos

Bet kuriame pažinčių portale, o tarp jų ir https://www.pazintysxx.net/ galima įžvelgti tam tikras bendras tendencijas. Nors jos galioja ne 100% atvejų, tačiau dažniau nei rečiau jos yra tikrų tikriausia realybė. Vienas iš tokių dalykų yra senai žinomas teiginys, jog vyrai „myli akimis“, o moterys „ausimis“. Šis, rodos senamadiškas posakis, pasirodo, mažai kuo skiriasi nuo tiesos, kadangi statistika rodo, jog vyrai 31% daugiau laiko nei moterys žiūri į priešingos lyties atstovių nuotraukas, o moterys – ~25-30% daugiau laiko praleidžia skaitydamos jų profilių aprašymus.

Taip pat pastebėta, jog vyrai, kurių profiliuose paminėti žodžiai: „meilė“, „šeima“, „santykiai“ ir „vaikai“, sulaukia apie 10% daugiau palankių reakcijų iš moterų. Na, o moterys su daugiau nuotraukų taip pat sulaukia palankesnių reakcijų iš vyrų.

Būkite aktyvūs

Jeigu apklaustumėte pažinčių portalų lankytojų, kokia kitų narių savybė jiems labiausiai kliūva, tarp trijų dažniausiai paminimų būtinai išgirstumėte ir „pernelyg ilgas neaktyvumo laikas“. Ir iš tiesų, turbūt ir patys esate susidūrę su situacijomis, kuomet parašote kitam nariui arba atrašote į jo(-s) žinutę ir tenka atsako laukti labai ilgai. Per tą laiką jau užsimezga naujos pažintys, pamirštate kontekstą, atšąla noras bendrauti su būtent tuo žmogumi.

Norėdami padidinti savo šansus, į pažinčių portalą prisijunkite bent du kartus per dieną. Tikrai neturėsite didelės sėkmės, jeigu jam skirsite tik valandėlę per savaitę. Kitus žmones tai labai atbaido.

Inicijuokite pirmąjį susitikimą

Vienas iš svarbiausių dalykų, ką vertina tiek vyrai, tiek moterys – proaktyvumas bendravime. Jeigu neapribojate savęs ultimatumais (pvz., niekada nesiūlysiu pirma(-s) susitikti, niekada pirmas(-a) neparašysiu ir t.t.), jūsų galimybės ne tik surasti porą, bet ir bendrauti – bus labai ribotos.

Jeigu jus jau domina pažinčių tinklapis, nesivaržykite. Ieškokite to, ko norite, patikusiems žmonėms parašykite, inicijuokite bendravimą ir nedvejokite pakviesti į susitikimą. Ši savybė yra labai svarbi tiek vyrams, tiek moterims. Jeigu per pažinčių portalą pavyksta sukurti santykius, beveik pusė porų įvardina savo antros pusės drąsą pažinčių portale, kaip svarbią priežastį, kodėl jų santykiai iš viso tapo realiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *