Kaip Išvalyti Skalbimo Mašiną?

Kaip Išvalyti Skalbimo Mašiną?

Skalbimo mašina yra neatsiejama namų ūkio dalis, kurią naudojame kasdien. Ji padeda mums palaikyti švarią drabužių kolekciją. Tačiau retai kas galvoja apie tai, kad skalbimo mašina pati taip pat gali prireikti priežiūros ir valymo. Kaip išvalyti skalbimo mašiną, kad ji išliktų efektyvi ir švari? Šiame straipsnyje rasite patarimus ir žingsnis po žingsnio instrukciją.

Kodėl Svarbu Išvalyti Skalbimo Mašiną?

Pirmiausia verta suprasti, kodėl skalbimo mašinai reikia reguliaraus valymo. Nežiūrint į tai, kad ji plauna drabužius, skalbimo mašina gali tapti vieta, kurioje kaupiasi purvo, bakterijos, pelėsiai ir nepageidaujamos kvapai. Jei negerbsite skalbimo mašinos būklės, ji gali pradėti suteikti nešvarius rezultatus ar netgi pradėti blogai kvepėti.

Kaip Išvalyti Skalbimo Mašiną – Žingsnis po Žingsnio

Štai žingsnis po žingsnio instrukcija, kaip tinkamai išvalyti skalbimo mašiną ir palaikyti jos veikimą:

1. Išvalykite Džiovinimo Kietiklį: Jei jūsų skalbimo mašina turi džiovinimo kietiklio skyrių, pirmiausia ištuštinę jį ir nuvalykite. Tai padės išvengti druskos kaupimosi, kuris gali pažeisti skalbimo mašinos komponentus.

2. Išvalykite Detergentų Skyrių: Jei galima, nuimkite ir išvalykite skalbimo ir skalbimo minkštiklio skyrius. Jei jie nepernuimami, naudokite šepetėlį arba kieto nagų šepečio pagalba, kad nuvalytumėte likusias daleles.

3. Nuplaukite Guminius Sandariklius: Guminiai sandarikliai skalbimo mašinos durų apvadoje gali sukaupti purvą ir pelėsių. Nuplaukite juos šiltu vandeniu ir šepetėliu ar kempine.

4. Atlikite Tuščią Skalbimą su Karštu Vandens ir Acto: Norėdami išvalyti skalbimo mašinos vidų, paleiskite tuščią skalbimą naudodami karštą vandenį ir apie pusės puodelio acto. Tai padės išvalyti skalbimo mašinos vamzdžius ir pašalinti nešvarumus.

5. Valykite Drenažo Filtrą: Daugelio skalbimo mašinų yra drenažo filtras, kuriame gali kaupiasi nešvarumai ir svetimkūniai. Jį suraskite ir nuimkite, valykite ir grąžinkite į vietą.

6. Išvalykite Įpylimo Lėkštę: Nemažai purvo gali susikaupti įpylimo lėkštėje, kurioje dedamas skalbimo milteliai arba skystas minkštinamasis. Nuimkite ją ir nuvalykite.

7. Švelniai Valykite Duris ir Apvadą: Durys ir jų apvadas dažnai būna purvuoti ir pelėsiuoti. Valykite juos šiltu muiliniu vandeniu arba acto ir vandens mišiniu.

8. Palaikykite Periodinį Valymą: Norėdami išvengti būsimų problemų, reguliariai palaikykite skalbimo mašinos valymą naudodami šiuos patarimus. Tai padės išlaikyti jūsų skalbimo mašiną švarią ir efektyvią.

Patarimai

  • Visada perskaitykite savo skalbimo mašinos naudojimo instrukcijas, kad būtumėte tikri dėl tinkamo valymo būdo.
  • Po kiekvieno naudojimo palikite duris ir dėžutę su skalbimo milteliais šiek tiek atidarytas, kad būtų sumažintas drėgmės kaupimasis.
  • Periodiškai valykite skalbimo minkštiklio skyrių, kad išvengtumėte pelėsių formavimosi.

Rūpestingas skalbimo mašinos priežiūros laikymasis padės jums išvengti gedimų ir užtikrinti, kad jūsų drabužiai visada būtų švarūs ir švieži.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *