Kaip sujungti telefoną su kompiuteriu per Wi-Fi?

Technologijos su kiekviena diena žengia pirmyn tobulėjimo link, todėl nenuostabu, kad prabėgus daugiau nei dešimtmečiui nuo pirmojo išmaniojo telefono atsiradimo rinkoje, dauguma su savimi nebesinešiojame mobiliųjų telefonų su mygtukine klaviatūra – juos pakeitė visiems žinomi išmanieji telefonai. Šie įrenginiai, dėl spartaus tobulėjimo yra tarsi mini kompiuteriai telpantys delnuose, todėl tokia veikla, kaip naršymas internete, laiškų rašymas, vaizdo įrašų žiūrėjimas ir kita, dalinai iš kompiuterio persikėlė į telefoną. Vis dėl to, yra dalykų, kuriuos tiesiog patogiau atlikti stacionariame arba nešiojamame kompiuteryje, pavyzdžiui kaip nuotraukų redagavimas, filmų žiūrėjimas, tekstų ar prezentacijų kūrimas. Tokiais atvejais padeda duomenų perkėlimas iš telefono į kompiuterį. Tačiau argi ne keista, kad po tiek laiko vis dar populiariausias duomenų perkėlimo būdas tarp telefono ir kompiuterio yra naudojant USB laidą?

Tai sukelia įvairių problemų: norint perkelti failus ne visada po ranka turime tinkamą USB laidą, kas šiais laikais gali būti tikra problema dėl USB jungčių įvairovės (Micro USB, USB-C, Thunderbolt). Taip pat perkeliant failus tarp įrenginių telefonas tampa beveik nebenaudojamas, kadangi dažnai vos sujudinus telefoną dėl prasto kontakto su laidu ryšys atsijungia ir visą procesą tenką kartoti iš naujo.

Tad, nejaugi praėjus tiek metų nėra kitos patogesnės alternatyvos, efektyviau panaudojančios išmaniųjų telefonų eros galimybės. Su džiaugsmu pranešame, kad ji tikrai egzistuoja, ir tai yra duomenų perdavimas tarp įrenginių susiejant juos Wi-Fi. Šiame straipsnyje parodysime žingsnius, kaip sujungti šiuos įrenginius kartu ir patogiai naudotis perkėlimo funkcijomis.

 1. AirMore

Pamanytumėte, kad telefono susiejimas su kompiuteriu per Wi-Fi ryšį yra naudingas tik tuo, kad nebereikia USB laido perkeliant duomenis iš vieno įrenginio į kitą, tačiau AirMore ne tik tai bet ir daugiau – su šia programėle rašyti trumpąsias žinutes ir matyti telefono pranešimus tiesiai iš kompiuterio, todėl nepraleisite nė vieno svarbaus skambučio, o žinučių pokalbius galėsite tęsti didesniame ekrane. Pasiekti visai tai yra labai paprasta – užtruksite tik keletą minučių įsidiegti ir jau galėsite naudotis programėlė. Kaip pradėti naudotis?

 1. Savo išmaniajame telefone atidarykite Google Play arba App store parduotuvę ir atsisiųskite AirMore programėlę.
 2. Savo kompiuterio naršyklėje atidarykite puslapį adresu airmore.com.
 3. Išmaniajame telefone atidarykite AirMore programėlę ir spauskite mygtuką Scan to Connect.
 4. Nuskenuokite kompiuterio ekrane esantį QR kodą, naudodamiesi telefono kamera.
 5. Naudokitės programėle.

Privalumai:

 • Nereikia susikurti paskyros;
 • Intuityvi vartotojo sąsaja;
 • Pakanka atsisiųsti programėlę tik į telefoną.

Trūkumai:

 • Išjungus telefono ekraną dažnai atsijungia ryšys tarp įrenginių.
 • Visos funkcijos kompiuteryje prieinamos tik interneto naršyklės lange.

Įspėjimas: Sklandžiam prisijungimui, jūsų išmanusis telefonas ir kompiuteris turi būti prisijungę prie to paties interneto tinklo.

 1. AirDroid

AirDroid programėle žengia dar vieną žingsnį pirmyn naudingų funkcijų srityje ir šalia įprastinių funkcijų kaip duomenų perdavimas taip pat jums suteikia galimybę matyti telefono pranešimus, skambučių registrą, žinučių rašymą iš telefono naudojantis kompiuterio klaviatūra, o taip pat galėsite nuotoliniu būdų valdyti telefoną kompiuterio pagalba. Kaip pradėti naudotis?

 1. Savo išmaniajame telefone atidarykite Google Play arba App store parduotuvę ir atsisiųskite AirDroid programėlę.
 2. Susikurkite AirDroid paskyrą naudodamiesi savo išmaniuoju telefonu.
 3. Atsisiųskite ir įdiekite savo kompiuteryje AirDroid programą. Atsisiųsti galite paspaudę šią nuorodą.
 4. Prisijunkite prie sukurtos AirDroid paskyros naudodamiesi kompiuteriu.
 5. Naudokitės programėle.

Privalumai:

 • Stabilus ryšys tarp įrenginių;
 • Suteikiamos pažangios funkcijos (prieiga prie telefono kameros, nuotolinis valdymas)

Trūkumai:

 • Norint naudotis programėle reikia susikurti paskyrą;
 • Programėlę reikia atsisiųsti tiek į kompiuterį, tiek į telefoną.

Puslapio turinys

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *