Ko reikia, kad prie namų turėtume įspūdingo grožio terasą?

Lauko terasa turėtų būti padaryta iš gamtos poveikiui atsparių medžiagų, kurios nebijotų nei karščio, nei šalčio, nei tiesioginių saulės spindulių, nei lietaus, nei pelėsio. Patikėkite, tokius reikalavimus visiškai atitinka deginta mediena terasai, nes nėra už ją ekologiškesnės ir ilgaamžiškesnės statybinės medžiagos

Už kokias savybes deginta mediena yra vertinama?

Degintą medieną vertina ne tik už jos grožį ir ilgaamžiškumą, bet ir už tai, kad ji, nors po deginimo ir būna padengiama gamtai nepriešiška alyva, apsaugančia ją nuo neigiamo aplinkos poveikio, lentų paviršius nėra tepus. Todėl prie jų kuo ramiausiai galima liestis net su pačiais švariausiais drabužiais, ant jų neatsiras nė menkiausios dėmelės. Prie degintos medienos lentų ir dailylenčių paviršiaus drąsiai gali liestis baldai, interjere naudojami tekstilės gaminiai ir panašiai, ir jiems nebus pakenkta. Terasoje idealiausiai tinka deginta pušis, nes jos lentos yra ne tik stebėtinai patvarios, bet ir dėl savo švelnaus atspalvio bei ryškaus medienos rievių rašto suformuoto piešinio neišpasakytai mielos akiai.

Kur dažniausiai yra naudojamos degintos medienos dailylentės?

Degintos medienos produkcija įstabiai papuošia namų interjerą, tačiau praktiškiausia ją naudoti namų fasadų bei lauko terasų apdailai. Šios rūšies lentos ir dailylentės pastatų bei lauko terasų išorei suteikia prabangą spinduliuojančią išvaizdą. Solidumu, rafinuotu skoniu ir originalumu dvelkianti deginta mediena kalbės pati už save ir aplinkiniams sukels tikro žavėjimosi vertą reakciją. Degintos medienos dailylenčių apdaila taip pat yra noriai naudojama ir balkonuose, ja papuošiami ir lauko laiptų turėklai.

Kokio medžio degintas lentas labiausiai tinka naudoti lauko terasoje?

Kadangi lauko sąlygomis reikalinga išskirtinai patvari deginta mediena, čia patikimai pirmauja deginto maumedžio lentos ir dailylentės. Maumedis yra vertinamas ir gerbiamas ne tik už tai, kad jis yra ypatingai ištvermingas, bet ir ypatingai gražiai atrodo, todėl jis yra palankiai apibūdinamas net pačių išrankiausių vertintojų. Jei terasa bus dengta deginta maumedžio mediena, ji ne tik bus išskirtinės išvaizdos, bet ir tarnaus neįtikėtinai ilgą laiką. Tiesa, lauko terasos sienelėms ir kitoms detalėms papuošti idealiai tiks itin išvaizdžios degintos pušies dailylentės.

Ką reikėtų žinoti apie degintos medienos spalvas ir jų pritaikymą atskirose namų valdų vietose?

Tik nieko nežinantis apie degintą medieną žmogus gali manyti, jog ji yra vienodai rudos spalvos. O iš tikrųjų deginta mediena garsėja gana plačiu spalviniu spektru. Tiesa, jame nebus mėlynos, raudonos ir ryškiai oranžinės spalvų, tačiau galėsite rinktis nuo juodos iki rudos, gelsvos ir net pilkos spalvų, kurias paįvairins ryškus medienos rievių tinklas. Jei degintą medieną renkatės vidaus patalpoms, atsižvelkite į ten esančių baldų, tekstilės gaminių, įvairių aksesuarų dominuojančias spalvas ir prie jų derinkite apdailos lentų ir dailylenčių spalvą. O pastatų išorėje naudojant degintą medieną, jos spalvą reikia derinti prie namo stogo ir kiemo mažosios architektūros spalvų, kad tikrai išvengtumėte spalvinio disonanso. Šiaip dalis namų savininkų pastatų fasadinei pusei renkasi juodos spalvos, šiek tiek apanglėjusio paviršiaus lentas, nes yra įsitikinę, jog juodas fasadas demonstruoja akivaizdų modernumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *