Kaip technologijų pagalba valdyti patalpų klimatą?

Tinkamas patalpų klimatas yra itin svarbus žmonių sveikatai ir gerai savijautai, todėl jo valdymui turėtų būti skiriama pakankamai dėmesio. Tinkamas patalpų klimatas neapsiriboja vien tik patalpų temperatūra, todėl šiandien pakalbėsime apie dar vieną svarbų veiksnį, darantį įtaką patalpų klimatui, t. y., patalpų drėgmę ir jos valdymą technologijų pagalba.

Kodėl svarbu valdyti drėgmę patalpose?

Pernelyg sausas oras namuose – problema, su kuria susiduriama kaskart, pradėjus šildymo sezoną. Sausas oras yra viena iš priežasčių, sąlygojančių veido ir rankų odos sausėjimą, akių dirginimą ir kitas problemas, todėl orą būtiną drėkinti. Patalpų orą lengva sudrėkinti, pasitelkiant oro drėkintuvus. Daugiau informacijos apie oro drėkintuvus ir didelį jų asortimentą rasite, sekdami šią nuorodą: www.van2o.lt/klimato-kontroles-technika/oro-drekintuvai.html.

Kokią naudą teikia oro drėkintuvai?

Oro drėkintuvai yra naudingi dėl to, kad suteikia galimybę efektyviai ir iki reikiamo lygio sudrėkinti patalpų orą. Oro drėkintuvų naudojimas ženkliai palengvina peršalimo bei įvairių alergijų simptomus, neleidžia išsausėti odai, efektyviai padeda kovoti su knarkimu bei apsaugo medinius baldus nuo per greito susidėvėjimo.

Trys oro drėkintuvų tipai

Oro drėkintuvu yra vadinamas prietaisas, skirtas optimalios drėgmės patalpose palaikymui. Įprastai oro drėkintuvai yra skirstomi į tris pagrindinius tipus. Pirmajam tipui yra priskiriami ultragarsiniai oro drėkintuvai su jonizatoriais. Šio tipo drėkintuvai, pasitelkdami aukšto dažno vibraciją, suskaldo vandenį į mikrodaleles, o jo konstrukcijoje esantis ventiliatorius paskleidžia šį vandens „rūką“ patalpose. Ekonomiški ir dailiu dizainu pasižymintys ultragarsiniai oro drėkintuvai su jonizatoriais yra vertinami dėl to, kad suteikia galimybę reguliuoti drėgmės lygį. Antrajam tipui yra priskiriami gariniai oro drėkintuvai. Kaip jau tikriausiai supratote iš šio drėkintuvų tipo pavadinimo, šio tipo drėkintuvo veikimo principas yra susijęs su vandens užvirimu. Gariniai oro drėkintuvai nėra reiklūs priežiūrai bei nesudėtingi valdyti. Trečiajam drėkintuvų tipui yra priskiriami oro drėkintuvai-valytuvai, pasižymintys tuo, kad šalina oro nešvarumus, plaudami bei drėkindami orą be filtrų. Naudojant šio tipo oro drėkintuvus yra lengva užtikrinti optimalią oro drėgmę patalpose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *