Kokios esama testavimo bei matavimo įrangos, ir kur jos ieškoti?

Matavimo ir testavimo priemonių sąrašas yra labai platus. Jame ir reflektometrai, ir oscilografai, ir termometrai, ir multimetrai, LAN matuokliai, metalo ieškikliai, termovizoriai, ir optinės galios, garso šviesos matuokliai. Visų jų tikriausiai neįmanoma vienu atsikvėpimu išvardinti. Ir visus juos galima rasti kvalifikuotoje elektronikos prietaisų parduotuvėje.

Kam yra skirti oscilografai ir reflektometrai?

Oscilografu dažniausia yra stebimi ir matuojami pasikartojantys elektros signalai. Šis matavimo prietaisas yra naudojamas elektronikoje, medicinoje – encefalogramų ir kardiogramų rezultatams fiksuoti, moksliniuose tyrimuose ir mechanikoje, kurios darbuose žymi esamas vibracijas. Tuo tarpu optinis reflektometras yra reikalingas, norint gauti svarbią informaciją apie šviesolaidžius. Tai pasiekiama paprastu būdu – į vieną iš šviesolaidžio galų paleidžiamas trumpas šviesos blyksnis, po to spinduliuojanti energija yra išmatuojama kaip laikas, užtrukęs po impulso paleidimo. Šis prietaisas išmatuoja optinės galios silpnėjimą šviesolaidžio linijose.

Kokia nauda yra iš metalo detektoriaus?

Metalo detektoriai įvairiame gylyje leidžia surasti metalinius daiktus – monetas, archeologines vertybes, nusikaltėlių paslėptus ginklus, karo zonoje – minas. Metalo ieškiklio turimas dažnis apibrėžia juo ieškomų objektų gylio parametrus. Vidutiniško pajėgumo įrenginys metalinius daiktus atranda maždaug dviejų sprindžių gylyje, o pajėgesni prietaisai leidžia aptikti ieškomus metalinius daiktus metro gylyje ar po vandeniu.

Kada į pagalbą pasitelkiamas termovizorius?

Termovizoriai idealiai pasitarnauja teisėsaugos pareigūnams, kai reikia aptikti besislapstančius tamsoje nusikaltėlius. Jų reikia ir gelbėtojams, kurie ieško pasiklydusių žmonių miškuose. Jie duoda naudą ir ūkininkams, kai sutemus reikia ieškoti iš aptvaro ištrūkusių galvijų. Šie prietaisai yra naudojami ir medicinoje, nes per nuotolį, be intervencijos į organizmą leidžia nustatyti karščiavimą ar ankstyvą nėštumą.

Kurioje parduotuvėje tikrai yra platus elektronikos prietaisų pasirinkimas?

Pats plačiausias elektronikos prekių asortimentas pateikiamas parduotuvėje, kurios adresas internete yra toks: https://www.viskaselektronikai.lt/testavimo-ir-matavimo-iranga-2/metalo-detektoriai.  Susisiekę su ja gausite visą jus dominančią informaciją apie prekes ir jų įsigijimo sąlygas. Šioje parduotuvėje prekes galima įsigyti ir tiesiogiai, atsiimant jas prekių atsiėmimo punkte, ir užsisakyti internetu. Jei jas pirksite pastaruoju būdu, prekės po apmokėjimo per internetinę bankininkystę pirkėjui bus pristatytos tiesiai į namus jo nurodytu adresu. Tiesa, jei prekes pristato siuntų pervežimo kurjeris, su juo galima atsiskaityti tik pasinaudojant bankine kortele. Jeigu norėsite prekes tiesiogiai atsiimti parduotuvėje, jūsų užsakymas bus vykdomas tik tada, kai prisistatysite į prekių atsiėmimo punktą. Šiuo atveju jums gali tekti ir palaukti, kol bus aptarnauti tuo metu fizinėje parduotuvėje esantys klientai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *