Kuo skiriasi testeris nuo kvepalų?

Kuo skiriasi testeris nuo kvepalų?

Kvepalų pasirinkimas gali būti sudėtingas, nes rinkoje yra daugybė skirtingų kvapų ir prekių ženklų. Be to, kartais galime pastebėti, kad prie kvepalų lentynos yra testeris, kuris atrodo beveik taip pat kaip įprasti kvepalai. Tačiau ar žinojote, kad tarp šių dviejų produktų yra tam tikrų skirtumų? Šiame straipsnyje aptarsime, kas yra kvepalai, kas yra testeris ir kuo jie skiriasi.

Kas yra kvepalai?

Kvepalai yra mišinys, sudarytas iš įvairių kvapiųjų medžiagų, alkoholio ir vandens, naudojamas kūno kvapui pagerinti. Jie gali būti gaminami iš natūralių ingredientų, tokio kaip eterinių aliejų, arba sintetinių medžiagų. Kvepalai gali turėti skirtingus stiprumo lygius, priklausomai nuo jų koncentracijos: parfumai, tualetinis vanduo, kolonijos vanduo ir kt. Kvepalai dažnai yra brangūs, nes jų gamyba reikalauja didelių investicijų ir aukštos kokybės ingredientų.

Kas yra testeris?

Testeris yra kvepalų buteliukas, skirtas klientams pabandyti kvapą prieš perkant. Jie yra tie patys kvepalai, tačiau dažnai pateikiami paprastesniame pakuotėje ir su „testeris” žyma ant buteliuko. Testeriai yra naudojami prekybos vietose, leidžiantys klientams išbandyti kvapą ir nuspręsti, ar jis jiems tinka. Kartais testeriai yra parduodami pigiau nei įprasti kvepalai, nes jie turi paprastesnę pakuotę ir yra skirti tik kvapo išbandymui.

Pagrindinis skirtumas kvepalų ir testerio

Pagrindiniai kvepalų ir testerio skirtumai yra susiję su jų pakuote, kaina ir paskirtimi:

  1. Pakuotė: Kvepalai dažnai yra parduodami gražiose, rūpestingai suprojektuotose pakuotėse, kurios gali būti vertinamos kaip meno kūriniai ar dovana. Testeris yra paprastesnėje pakuotėje, nes jis skirtas tik kvapo išbandymui, o ne estetiniam patrauklumui.
  2. Kaina: Kvepalai yra brangesni už testerius, nes jie apima aukštesnes gamybos, pakuotės ir marketingo išlaidas. Testeriai yra pigesni, nes jų tikslas yra suteikti klientams galimybę išbandyti kvapą prieš perkant brangesnį produktą. Be to, testeriai dažnai yra parduodami su nuolaida, kad paskatintų klientus išbandyti naują kvapą.
  3. Paskirtis: Kvepalai yra skirti asmeniniam naudojimui ir dovanų įsigijimui. Jie yra puiki dovana šeimos nariams, draugams ar mylimajam žmogui. Testeriai yra skirti prekybos vietose esančioms klientų patogumo užtikrinimui, leidžiant jiems išbandyti kvapą prieš perkant. Testeriai nėra skirti asmeniniam naudojimui ar dovanoms, nes jie turi paprastesnę pakuotę ir yra žymimi kaip „testeris”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *