Padangos pažeidimų tvarkymas sandarinimo balionėliu: patikima ar geriau to nedaryti?

Kelyje prakiurusi padanga yra viena iš nemaloniausių problemų, kuri gali nutikti išvykus į kelionę. Visgi, kiekvienam vairuotojui reikėtų žinoti, kaip tai sutvarkyti. Žinoma, vienas iš populiariausių būdų yra atsarginis ratas, tačiau jį pakeisti moka dar toli gražu ne kiekvienas. Kitas būdas, kuris gali sutvarkyti padangos pažeidimą yra sandarinimo balionėlis. Dar nesate apie jį girdėję? Skaitykite toliau ir sužinosite ar tai išties patikimas ir efektyvus padangos sutvarkymo būdas, o galbūt reikėtų pasilikti prie klasikinio varianto ir išmokti pasikeisti ratą į atsarginį?

Kai kurie automobilių gamintojai siūlo tam tikrą remonto komplektą, kurį sudaro oro kompresorius, skylės užtaisymo priemonės arba suspausto oro balionėlis, turintis užpildą, kuris užkemša pažeidimą. Pakalbėkime apie pastarąją priemonę ir, kiek ji yra efektyvi prakiurus padangai. Vienas iš didžiausių šio dalyko privalumų yra tai, jog jis išties paprastai naudojamas. Iš balionėlio išeinančią žarnelę reikia pritvirtinti prie ventilio ir paprasčiausiai purkšti. Be to, visa procedūra užtrunka tik keletą minučių, todėl tai yra greita ir itin lengva procedūra. Atrodo, jog tai net geriau už atsarginio rato keitimą, juk tai sugeba tikrai ne kiekvienas? Visgi, sandarinimo balionėlis pagelbėja tik tais atvejais, kai skylė yra išties nedidelė. Be to, pakuotėje esančios putos ne tik užkemša pažeidimą, tačiau ir ištepa visą padangos vidinę dalį, tad nuvykę į autoservisą galite turėti papildomai sumokėti už valymą. Visgi, svarbu nepamiršti saugoti esamų automobilio detalių, ypatingai padangų, kurios užtikrina mūsų saugumą ir stabilumą kelyje. Venkite kelių, kuriuose į ratą gali įsmigti aštrus ar smailas daiktas, taipogi, sezoniškai keiskite turimas padangas, jeigu šios nėra universalios. Žinoma, neretai delsiame tai padaryti dėl noro sutaupyti ar laiko neturėjimo, tačiau visgi, nereikėtų rizikuoti savo ar kitų sveikata bei gyvybe. Pasikeiskime reikiamas automobilio detales vos pastebėję, jog kažkas genda arba sezoniškai, kai to reikia.

Žieminės padangos pigiau yra tai, ko nori kiekvienas pirkėjas. Neretai tai būna dažniausia priežastimi, kodėl įsigyjame universalias, mat manome, jog tai padės sutaupyti. Visgi, reikėtų prisiminti, jog šios pilnai nėra pritaikytos nei vienam sezonui, todėl nebus tokios patikimos, kaip žieminės padangos, kurios pagamintos slidiems bei apsnigtiems keliams. Pataupyti galite ir pirkdami internetu. Ieškokite kuo naujesnių padangų, mat specialistai rekomenduoja, jog šios būtų ne senesnės, nei dešimties metų amžiaus. Taipogi, dėmesį turėtumėte atkreipti į tas parduotuves, kurios suteikia papildomą garantiją, pateikia kuo išsamesnį kiekvienos prekės aprašymą, jog galėtumėte susidaryti kuo didesnį įspūdį apie prekę. Tad, nepamirškite, jeigu nenorite ar neturite laiko važinėti po parduotuves – padangas įsigyti galite ir internetu.

Pasikeisti ratą sugeba tikrai ne kiekvienas, todėl itin svarbu žinoti ir apie kitus būdus, kaip galite bent laikinai sutvarkyti pradurtą padangą. Vienas iš būdų yra sandarinimo balionėlis, tačiau nepamirškite, jog tai yra tik trumpalaikė priemonė, užtaisanti tik nedideles skylutes. Bet kokiu atveju, turėtumėte itin saugoti savo padangas ir vengti tokių kelių, kuriuose į Jūsų ratą galėtų įstrigti aštrūs daiktai. Taipogi, reikėtų nepamiršti jų keisti ir sezoniškai, jeigu šios nėra universalios, mat tai itin svarbu gerai važiavimo kokybei bei saugumui kelyje. Jeigu nuolat neturite laiko važinėti po parduotuves, padangas galite įsigyti ir internetu, todėl neatidėliokite ir įsigykite naujas, jeigu senosios jau nėra tinkamos.

Jeigu padangos pažeistos iki tokio lygio, kad jų nebeįmanoma sutvarkyti, rekomenduojame pirkti naujas. Atitinkamo dydžio padangas galite rasti čia:

205/55 R16 padangos
195/65 R15 padangos
225/45 R17 padangos
225/50 R17 padangos
205/60 R16 padangos
215/55 R16 padangos
185/65 R15 padangos
215/65 R16 padangos
245/40 R18 padangos
215/60 R16 padangos
225/40 R18 padangos
215/55 R17 padangos
215/50 R17 padangos
175/65 R14 padangos
185/60 R15 padangos
235/45 R17 padangos
195/60 R15 padangos
225/55 R17 padangos
245/45 R18 padangos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *