Patarimai prieš einant į anticeliulitinio masažo seansus

Anticeliulitinio masažo seansai tampa vis populiaresni dėl jų veiksmingumo mažinant celiulito požymius, skatinant lygesnę ir stangresnę odą. Anticeliulitinio masažo metu naudojamos specialios technikos, kuriomis šalinamos pagrindinės celiulito atsiradimo priežastys, pavyzdžiui, prasta kraujotaka, toksinų kaupimasis ir riebalų sankaupos. Kad šie seansai duotų kuo daugiau naudos, svarbiausia yra pasiruošti. Pateikiame svarbiausius patarimus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti prieš pradedant lankytis anticeliulitinio masažo procedūrose.

Būkite hidratuoti

Prieš atliekant celiulito mažinimo masažus labai svarbu drėkinti organizmą. Geriant daug vandens, iš organizmo pasišalina toksinai ir gali sustiprėti limfinės sistemos veikla, kuri yra gyvybiškai svarbi norint veiksmingai pašalinti masažo metu mobilizuotas atliekas. Siekite padidinti vandens suvartojimą likus kelioms dienoms iki seanso, kad organizmas būtų gerai pasirengęs detoksikacijos procesui.

Laikykitės sveikos mitybos

Maistinga mityba gali papildyti celiulito mažinimo masažų poveikį. Daug antioksidantų turintys maisto produktai, pavyzdžiui, vaisiai ir daržovės, gali palaikyti natūralius organizmo detoksikacijos procesus, o mažai natrio turinti dieta padeda sumažinti vandens susilaikymą, kuris prisideda prie celiulito atsiradimo. Venkimas perdirbtų maisto produktų ir cukraus pertekliaus taip pat gali užkirsti kelią tolesniam toksinų ir riebalų, skatinančių celiulito formavimąsi, kaupimuisi.

Reguliariai mankštinkitės

Reguliarus fizinis aktyvumas prieš pradedant anticeliulitinio masažo seansus gali sustiprinti kraujotaką ir pagerinti bendrą odos tonusą. Tokia veikla kaip greitas ėjimas, plaukimas ir važinėjimas dviračiu ypač veiksmingai stimuliuoja kraujotaką ir limfos drenažą, o tai padeda siekti celiulito mažinimo masažo tikslo. Fiziniai pratimai taip pat padeda sutvirtinti ir tonizuoti po celiulitu esančius raumenis, todėl oda atrodo lygesnė.

Dėvėkite patogius drabužius

Lankantis celiulito mažinimo masažuose svarbiausia yra patogumas. Rinkitės laisvus, patogius drabužius, kuriuos būtų lengva nusivilkti ir apsirengti prieš ir po seansų. Tai ne tik palengvina priėjimą prie gydomų vietų, bet ir užtikrina, kad viso proceso metu išliksite atsipalaidavę ir patogūs.

Aptarkite savo tikslus ir rūpesčius

Prieš pirmąjį seansą skirkite laiko aptarti su masažuotoju savo konkrečius tikslus ir visus rūpimus klausimus. Aiškiai suprasdamas jūsų lūkesčius, masažuotojas galės pritaikyti masažo techniką ir intensyvumą pagal jūsų poreikius, taip padidindamas procedūros veiksmingumą. Atviras bendravimas taip pat užtikrina, kad bet kokie pakeitimai gali būti atlikti atsižvelgiant į jūsų patogumą ir pageidavimus.

Laikykitės priežiūros po masažo instrukcijų

Po celiulito mažinimo masažo terapeutas gali pateikti konkrečius priežiūros nurodymus, kad padidintų procedūros naudą ir padėtų organizmui atsigauti. Tai gali būti rekomendacijos dėl hidratacijos, mitybos ir veiklos, kurios reikia vengti iš karto po seanso. Šių rekomendacijų laikymasis gali padėti pratęsti teigiamą masažo poveikį ir ilgam sumažinti celiulitą.

Išvada

Tinkamai pasiruošus anticeliulitinio masažo seansams, galima gerokai padidinti jų veiksmingumą ir padėti pasiekti lygesnę ir stangresnę odą. Būdami hidratuoti, sveikai maitindamiesi, reguliariai mankštindamiesi, dėvėdami patogius drabužius ir atvirai bendraudami su terapeutu, galite maksimaliai padidinti anticeliulito mažinimo masažų naudą. Atminkite, kad svarbiausia – nuoseklumas, o derindami šiuos masažus su sveiku gyvenimo būdu galite pasiekti geriausių rezultatų kovoje su celiulitu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *