Patogiausi drabužiai miegui – kokie jie?

vyras su pižama

Gali pasirodyti, kad vyrai niekada daug dėmesio nekreipia į tai, ką vilki miegant ir prieš miegą. Jiems dažnai tereikia apsivilkti pirmus po ranka pasitaikiusiu marškinėlius bei trumpikes ir jie jau pasiruošę miegui. Tuo tarpu moterys dažniausiai savo spintose turi gausią pižamų kolekciją. Vyrai daugelį metų galvojo, kad vyriškos pižamos yra perteklinis spintos reikalas, tačiau požiūris į tai sparčiai keičiasi. Taigi su kuo vyrai miega dabar? Ar tikrai daugumos jų spintoje nėra nė vienos pižamos ir chalato? Papasakosime, ką turėtų žinoti visi savimi besirūpinantys vyrai.

Namie – kuo patogiau ir paprasčiau

Dauguma vyrų yra pragmatikai – mėgsta patogius daiktus, kuriuos tiesiog gera ir komfortabilu dėvėti. Kiekvienai progai jiems nereikia visiškai kardinalaus stiliaus, jie renkasi jau patikrintus drabužius. Kalbant apie naktinius drabužius, kai kurie vyrai jų išvis neturi, nes mano, kad su paprastais marškinėliais ir trumpikėmis tikrai patogiai išsimiegos.

Ar čia kas nors blogo? Žinoma, kad ne, tačiau reikia atsiminti, kad nors medvilniniai marškinėliai savo medžiaga ir savybėmis puikiai tiks miegant, artėjant šaltajam metų laikui to neužteks. 

Patogiausi miegui – bokseriai

Tai turbūt pats ikoniškiausias vyrų miego stilius. Bokseriai yra patogūs ir gali būti dėvimi kiekvieną dieną, nepriklausomai nuo jūsų veiklos. Parduotuvėse rasite laisvus ir nevaržančius bei elastingus, maloniai aptempiančius bokserius, kurie puikiai priglunda prie kūno. Kiekvienas vyras pasirenka jam patogiausią apatinio trikotažo modelį.

Tačiau nereikia pamiršti, kad bokseriai pirmiausia skirti kasdieniam dėvėjimui. Tai apatiniai, dėvimi po kelnėmis ar šortais. Miegant bokseriai – neblogas pasirinkimas. Šiltuoju metų laiku galima turėti net kelias poras laisvo tipo bokserių, kurie puikiai puikiai tiks itin šiltomis naktimis. Tačiau reikia rinktis tokį apatinį trikotažą, kuris būtų pagamintas iš malonios odai medvilnės, užtikrinančios gerą oro cirkuliaciją.

Kaip išsirinkti patogią pižamą?

Pižamos yra naktiniai drabužiai, skirti miegoti. Vyrai ilgą laiką nepagrįstai buvo nusistatę prieš šiuos miego rūbus. Juos anksčiau dažniausiai naudojo brandaus amžiaus vyrai, kuriems rūpėjo patogumas miego metu. Laimei, tie laikai jau praeityje ir dabar galime rinktis iš itin plataus madingų vyriškų pižamų asortimento, kuriame ne tik patogią, bet ir gražią pižamą ras bet kokio amžiaus vyras.

Renkantis vyrišką pižamą, tikrai reikėtų atkreipti dėmesį į medžiagą. Geriausiai tinka medvilniniai modeliai – minkšti, malonūs liesti, nedirgina odos, puikiai prisitaiko prie figūros ir užtikrina šiluminį komfortą. Žinoma, svarbus ir stilius. Kalbant apie šortus ar kelnes, tegul šie būna laisvi, nevaržo judesių, bet tuo pačiu pabrėžia figūros privalumus. Kalbant apie viršutinę pižamos dalį – marškinėlius ilgomis arba trumpomis rankovėmis – svarbu pasirinkti tinkamą dydį, kitu atveju šie bus per maži ir varžantys judesius.

Kokybišką miego aprangą vyrams galite įsigyti ilgametę patirtį sukaupusio lietuviško prekės ženklo el. parduotuvėje: https://spartatextile.lt/produkto-zyma/vyriskos-pizamos/

Nepamirškite chalato

Vyrų tarpe vyrauja tokia tendencija, kad turintys pižamas, dažniausiai turi ir kokybišką chalatą. Kalbant apie šaltąjį sezoną, chalatas yra jaukumo ir šilumos simbolis. Juo ypač malonu vilkėti palikus įkaitusį vonios kambarį, taip pat susisupti anksti ryte, palikus šiltą ir jaukią lovą. Kokybiškas chalatas vyrui suteikia ne tik komforto ir šilumos, bet ir elegancijos bei rafinuotumo. Chalatai vyrams internetu gali būti nesunkiai išrenkami – svarbiausia žinoti vyro dydį. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *