Apie WISH internetinę parduotuvę

wish parduotuve

Wish.com – Tai avalynės, drabužių, laikrodžių ir kitų aksesuarų internetinė parduotuvė. Joje taip pat galima rasti smulkios elektronikos, rankinių, kuprinių, ir daugybės kitų produktų. Parduotuvė galima pasiekti tiek interneto adresu www.wish.com tiek ir parsisiuntus išmaniąją programėlę į savo telefoną.

Svetainė ir pagalbos skyrelis yra išverstas į Lietuvių kalbą, tad bus patogu susipažinti su taisyklėmis. Kainos nurodytos eurais (konvertuotos iš JAV dolerio).

Pristatymas į Lietuvą: kaip ir žinomos internetinės parduotuvės AliExpress, siuntimo terminai ir kaina priklauso nuo konkretaus pardavėjo. Nors Wish būstinė įsikūrusi San Franciske, tačiau daugelis prekių siunčiamos iš Kinijos.

Verta įsidėmėti: Jeigu siuntinio vertė viršys 22 Eur, teks susimokėti PVM (Nes dažniausiai pardavėjai yra iš ne Europos sąjungos valstybių). Dažniausiai gaunamos prekės iš USA ar Kinijos.

Atsiskaitymas PayPal: yra.

Tinklapishttps://www.wish.com

4 komentarai

  1. Robertas Atsakyti

    Noriu pranešti, kad ši Kinijos kompanija, vykdo pinigų nusavinimo politiką (vagia pinigus). Prieš kelis mėnesius pirkau prekę. Kai numatytu laiku negavau siuntinio, kreipiausi savo prekės ( buvo prieš-po Kalėdinė prekyba), man pranešė, kad per 30 dienų išnagrinės mano atveji. Nusiraminau , o po 1,5 mėnesio prisiminęs paklausiau, kur yra mano prekė, gavau pranešimą, kad tokio užsakymo nėra. Kai nusiunčiau pinigų perlaidos kopiją ir užsakymo numerį, prekė užsakymo puslapyje atsirado, bet gavau pranešimą, kad praėjo 30 dienų ir pretenzijų nepriima. Taigi jeigu norite ne prarasti pinigų, sekite savo prekę kiekvieną dieną. Su šita pinigų pavogimo sistema WISH uždirba po keletą milijonų € . Jeigu norite jiems „padėti” kreipkitės į Wish kompaniją. Mūsų sumokėti keliasdešimt Eurų už negautas prekes, jiems atneša nuo keliolikos iki keliasdešmt milijonų. Nieko neišsiunčia, tik „pameta” kokį procentą siunčiamų prekių. Bingo! Wish Gavo pinigus!

  2. Jonas Atsakyti

    Š.m. kovo 29 d. Pirkau iš Wish prekiu.Pinigus nuo kotelės nuskaitė, bet prekės negavau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *