Elektriniai užuolaidų karnizai – inovatyvus sprendimas gyvenimo kokybei gerinti

Dar visai neseniai elektrinio valdymo užuolaidos buvo sprendimas tik viešųjų vietų interjeruose – viešbučiuose, konferencijų salėse ar teatruose. Tačiau tai vis dažniau pasirenkama ir privačiuose namuose bei butuose, kur elektrinio valdymo užuolaidų naudojimas gyventojams teikia dar didesnį komfortą. Kaip nuotoliniu būdu valdomos užuolaidos keičia kasdienį gyventojų gyvenimą? Ir kodėl elektrinio valdymo užuolaidos yra prabangaus interjero galimybė?

Kur naudoti elektrinius užuolaidų karnizus?

Kintanti architektūra ir modernūs interjero dizaino sprendimai yra šių laikų kasdienybė. Kas anksčiau buvo priimtina tik komercinių pastatų interjeruose, dabar drąsiai naudojama privačiuose būstuose. Erdvūs interjerai su plačiais langais, estetiški kotedžai, loftai su langais per visas sienas, namai su plačiais terasiniais langais – tai tik keli tendencijų, su kuriomis susiduriame, pavyzdžiai. 

Elektra valdomų užuolaidų karnizų naudojimas juose nebėra užgaida, o būtinybė, tikras komfortas ir funkcionalumas viename. Šiuolaikiniai elektriniai užuolaidų karnizai yra įvairių tipų, spalvų ir stilių, todėl juos galite priderinti praktiškai prie bet kokio užuolaidų audinio ir vyraujančio interjero dizaino. Ir visai neturi reikšmės užuolaidų tipas – bus kabinamos dieninės užuolaidos ar naktinės. Šiuolaikiniai, klasikiniai ar retro užuolaidų karnizai – galite rinktis iš daugelio skirtingų spalvų ir raštų – baltų, spalvingų, margų, dekoruotų Swarovski kristalais ir t. t.

Kuo skiriasi geri elektriniai užuolaidų strypai?

Augantis elektrinių užuolaidų karnizų pasirinkimas apsunkina geriausio sprendimo pasirinkimą. Kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti elektriniai užuolaidų strypai, pagerinsiantys jūsų gyvenimo patogumą?

  • Tylus veikimas – elektrinis užuolaidų valdymas turėtų veikti tyliai. Tikrai maloniau yra būti pažadintiems pro langą sklindančių saulės spindulių, nei nemalonaus, šaižaus mechanizmo garso.
  • Nematomos pavaros montavimo vietos – užuolaidų bėgeliai ne tik palengvina užuolaidų valdymą, bet ir estetiškai puošia interjerą.
  • Didelė keliamoji galia – jos dėka galime pakabinti ilgas, sunkias ir daugiau nei keliolikos metrų ilgio užuolaidas be pavojaus, kad užuolaidų strypas nukris. Tiek dieninės, tiek, ypatingai, naktinės užuolaidos turėtų būti kabinamos be baimės, kad strypas neatlaikys.
  • Papildomos funkcijos, tokios kaip funkcija, neleidžianti užuolaidoms siūbuoti uždengiant ir atidengiant langus arba funkcija, leidžianti užuolaidai automatiškai pajudėti ją patraukus rankiniu būdu.
  • Rankinis valdymas nutrūkus elektros tiekimui.

Kaip užuolaidų valdymas nuotoliniu būdu veikia gyvenimo kokybę?

Tikriausiai jums įdomu, kaip elektriniai užuolaidų karnizai gali pagerinti gyvenimo komfortą, neskaitant akivaizdžios naudingumo funkcijos. Pasirodo, kad labai specifiniu būdu. Visų pirma, jų dėka galite greitai uždengti ir atidengti langus. Rankinis milžiniškų užuolaidų valdymas ant didžiulių ar aukštų langų yra sunkus ir daug laiko reikalaujantis darbas. 

Elektroniniu būdu valdomos versijos atveju užuolaidų atidengimo ar uždengimo metu galime atlikti kitus darbus – ruošti vakarienę, nusiprausti po dušu ar išsivirti kavos. Priešingai nei atrodo, elektriniai užuolaidų bėgiai nesunaudoja daug energijos. Priešingai, jie pasižymi dideliu eksploatacijos ekonomiškumu ir mažomis energijos sąnaudomis. Užuolaidų karnizo valdymo kaina yra panaši į plaukų džiovintuvo naudojimą.

Nuotolinis užuolaidų valdymas turi įtakos saugumui. Kai esate toli, vis tiek galite atidengti ir uždengti užuolaidomis langus, sudarydami įspūdį, kad name ar bute verda gyvenimas. 

Ir paskutinis, bet ne prasčiausias elektroninių užuolaidų karnizų privalumas – galimybė juos užprogramuoti. Elektrinį užuolaidų strypą galima užprogramuoti taip, kad atidengtų ir uždengtų langus konkrečiu metu, o tai aiškiai praneša mūsų kūnui ir mintims, kad laikas keltis arba eiti miegoti. Miego reguliavimas yra vienas iš pagrindinių būdų atsikratyti daugelio negalavimų, pagerinti savijautą, pakankamai išsimiegoti, sumažinti stresą ir padidinti energiją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *