Gearbest internetinė parduotuvė: Kaip pirkti? Muitas? Ir kiti reikalai!

Gearbest internetinė parduotuvė pirkimo gidas

Internetinėse parduotuvėse šiais laikais galima rasti beveik visko. Nuo drabužių ir namų apyvokos prekių iki automobilių dalių ir buitinės elektronikos. Visgi kartais itin platus prekių  kategorijų pasirinkimas, kuris yra tokiose parduotuvėse kaip Aliexpress, eBay ar Amazon gali sukelti problemų ieškant konkrečios srities pirkinių. Elektronikos prekės yra viena iš populiariausių pirkinių kategorijų perkant internetų, todėl Gearbest internetinė parduotuvė ne atsitiktinai specializuojasi į elektronikos prekes ir jų komponentus. Tad jeigu ieškote kokybiškų elektronikos prekių patraukliomis kainomis, ši parduotuvė, greičiausiu atveju, bus optimaliausias pasirinkimas.

Kas yra Gearbest?

Gearbest yra viena iš didžiausių Kinijos internetinių parduotuvių, kuri specializuojasi mobiliųjų telefonų ir elektronikos komponentų prekyba, tačiau parduotuvėje rasite ir kitų prekių. Ši parduotuvė, kaip ir daugelis kitų yra pasiekiama ir kompiuteryje, naršyklėje įvedus adresą www.gearbest.com arba į telefoną galima įdiegti Gearbest mobiliąją programėlę.

Daugeliui kinietiškų prekių pirkimas asocijuojasi su gera kaina, tačiau tuo pačiu ir su prasta kokybe bei saugumo spragomis, ypač kai kalba eina apie elektronikos prekes. Tačiau derėtų nepamirši, kad vieni iš elektronikos rinkoje lyderiaujančių gamintojų, tokie kaip Huawei ar Xiaomi, kurie pasižymi labai kokybiškais ir patikimais įrenginiais geromis kainomis, yra įsikūrę būtent Kinijoje. Tad kaip yra sakoma: „Nespręsk apie knygą iš jos viršelio“, taip ir nederėtų iš anksto išgirdus žodžius „kinų gamybos produktas“ susidaryti neigiamą nuomonę.

Ką galima pirkti Gearbest parduotuvėje?

Kaip ir minėjau ankščiau, šioje parduotuvėje galite rasti visko po truputį, geriausi pirkiniai slepiasi elektronikos kategorijoje, kurioje galite rasti išmaniųjų telefonų, kompiuterių, dronų, 3D spausdintuvų, paspirtukų, žaislų ir dar daugelio kitų elektronikos prekių. Panašiai kaip Aliexpress parduotuvėje, tai pat ir čia paieškoje įvedę paieškoje frazę susijusią su ieškomu produktu, gausite daugybę pasiūlymų iš kurių galėsite rinktis labiausiai patinkantį.

Ar Gearbest internetinė parduotuvė patikima?

Daugumai vartotojų, ypač ankstyvosiomis internetinės prekybos dienomis, prekių pirkimas iš Kinijos parduotuvių būdavo ne itin maloni patirtis, todėl prieš perkant produktus, daugelis vartotojų peržvelgia kitų vartotojų komentarus apie perkamą produktą prieš jį įsigyjant, kad išvengtų sukčiavimo atvejų ar kitų netikėtumų. Tačiau galime patikinti, kad Gearbest parduotuvė yra stabiliai įsikūrusi jau nuo 2014 metų, kurioje kiekvieną dieną naujas prekes įsigyją tūkstančiai vartotojų.

Kokius mokėjimo būdus priima Gearbest?

Gearbest priima šiuos mokėjimo būdus:

  • Visa ir Mastercard kreditinėmis kortelėmis;
  • Paypal mokėjimo paslauga

Gearbest taip pat reikalauja patvirtintos Paypal paskyros norint įsigyti prekes, arba jei neturite Paypal paskyros ir Gearbest aptinka įtartiną veiklą perkant produktus už didesnę nei 50 € sumą, turėsite pateikti tam tikrus tapatybės dokumentus, kad galėtumėte tęsti pirkimą. Savaime suprantama, jog šis patvirtinimas yra taikomas dėl saugumo sumetimų įsigyjant prekes.

Paypal paskyros turėjimas turi vieną privalumą – jei perkate per Paypal paskyra, Gearbest papildomai prideda 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jeigu įsigytas produktas yra brokuotas ir neveikia.

Muito mokestis vartotojams

Europoje galioja įstatymas, pagal kurį perkant prekes už Europos Sąjungos ribų, kurių kaina viršija 22 €, gali būti taikomas muito mokestis, kuris sudaro apie 25 % prekės sumos. Ir netgi tada yra tikimybė, kad mokesčio mokėti nereikės. Visgi Gearbest yra Kinijos kompanija ir ne naujiena, Kinija nėra Europos Sąjungos narė, todėl atrodytų, perkant iš Gearbest už visas įsigytas prekes teks sumokėti muito mokestį. Laimei taip nėra, kadangi Gearbest turi nemažą kiekį prekių sandėlių, kurie yra įkurti Europos šalyse. Todėl, kad išvengtumėte muito mokesčio prieš pirkdami prekę įsitikinkite, kad pasirinkote, jog prekė bus siunčiama iš vieno iš Europos šalyje esančių sandėlių.

Garantija, teikiama perkant iš Gearbest

Elektronikos prekėms yra suteikiama 1 metų garantija, į kurį įeina garantinis remontas, produktui sugedus, tačiau išsiunčiant prekes remontui, turėsite sumokėti už transportavimo išlaidas, bet ne už atsiuntimą atgal po garantinio remonto. Kitų kategorijų pirkiniams, patariame perskaityti Gearbest pirkimo politiką ir sąlygas.

Grąžinti įsigytas prekes galite per 45 dienų laikotarpį, tačiau grąžindami prekes taip pat turėsite sumokėti už transportavimo išlaidas.

Koks yra Gearbest prekių pristatymo laikas?

Prekių pristatymo laikas, priklausomai nuo prekės ir nuo sandėlio buvimo vietos gali skirtis, tačiau įprastai prekės yra pristatomos tarp 5-7 darbo dienų laikotarpio, jeigu perkama prekė yra sandėlyje, kuris yra įsikūręs už Europos Sąjungos ribų, pristatymo laikas gali trukti iki 20 darbo dienų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *