Geriausi 2019 metų žaidimai

2019 metai dar tik eina trečią ketvirtį, tačiau per šiuos metus jau sulaukėme šūsnio puikių žaidimų. Šiame straipsnyje pateiksime sąrašą žaidimų, kurie mūsų nuomone buvo patys laukiamiausi ir geriausi.

Resident Evil 2 Remastered

Neabejoju, kad esate girdėję apie Capcom ir jų kuriamą žaidimų seriją Resident Evil. Pirmasis serijos žaidimas buvo išleistas jau 1996 metais, ir per eilę metų buvo sukurta daugiau nei dešimt žaidimo dalių, tarp kurių kas keletą metų buvo išleidžiamos ir atnaujintos (HD arba Remastered) jų versijos. Tačiau šiais metais išleista Resident Evil 2 Remastered yra kur kas daugiau nei patobulinta grafika ir pridėtu keletu naujų vaizdinių efektų. Tai visiškai nuo nulio atkurta 1999 metų žaidimo versija, kuri leidžia iš naujo pasinerti į originalią žaidimo istoriją su stulbinančiai perkurtais vaizdiniais ir žaidimo elementais, kurie privers pasinerti į žaidimo istoriją ir sukels baimės jaudulį, tarsi siaubo filme.

Resident Evil 2 Remastered stilius stovi tarp originaliosios žaidimo serijos ir vėliau serijoje išaugusios „Išgyvenimo siaubo“ žanrų. Žaidime pridėta įdomių valdymo ir siužeto naujovių, bei itin patobulinta grafika. Nors šis žaidimas yra atnaujinta senojo žaidimo versija, tačiau nenuginčijamai, ji yra viena iš geriausių.

Prieinamas šiose žaidimų platformose: PC, Xbox One, PS4

Metro: Exodus

Ankstesnieji Metro žaidimai žaidimų mėgėjus suviliojo savo veiksmo pripildytu, pirmojo asmens šaudyklės siužetu ir postapokaliptinės visuomenės istorija, kurios veiksmas vyko  tamsiuose Rusijos metro tuneliuose. Tuo tarpu Metro Exodus palieka senąją siužeto aplinką ir atveria galimybes žaidėjui pamatyti naujus žaidimo horizontus, su spalvingai perteiktais žaidimo vaizdais, intriguojančiais veikėjais, bei ne ką mažiau intensyviu žaidimo siužeto veiksmu.

Prieinamas šiose žaidimų platformose: PC, Xbox One, PS4

Devil May Cry 5

Pastaruoju metu Capcom atskleidė savo stipriąsias kortas ir su Resident Evil 2 parodė, jog vis dar gali nustebinti savo žaidimų gerbėjus. Tačiau ties tuo nesustojo ir nusprendė išleisti labai senai lauktą originaliosios Devil May Cry frančizės tęsinį Devil May Cry 5.

Kaip ir ankščiau, žaidimas pripildytas kovos ir veiksmo elementų ir, kad išgelbėtumėte pasaulį, pasitelkdami savo ginklus ir šaltus įgūdžius, turėsite nugalabyti tūkstančius demoniškų būtybių. Žaidimas ne tik atrodo nuostabiai vizualia prasme, bet ir veiksmas kovose žada tikrų iššūkių bei jaudulio.

Prieinamas šiose žaidimų platformose: PC, Xbox One, PS4

Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice atkeliavo iš tų pačių kūrėjų studijos, kuri kūrė Dark Souls ir Bloodborne, todėl galite įsivaizduoti, ką patirsite šio žaidimo metu. Pasisėmęs idėjų iš anksčiau minėtų žaidimų, Sekiro: Shadows Die Twice siūlo iššūkį metančias kovas, kurios išbandys jūsų įgūdžius, gebėjimą strategiškai mąstyti kovoje, bei kantrybę. Tad nenustebkite jei dešimtą kartą bandant įveikti priešininką kovoje, kils noras į kažką paleisti žaidimo pultelį.

Kita vertus, šis žaidimas nėra tiesiog Dark Souls atmaina su samurajais vietoj riterių. Sekiro: Shadows Die Twice kovos ritmas nuo Dark Souls skiriasi ir, kad prie jo priprastumėte teks pamiršti kai kuriuos įpročius įgytus ankstesniame žaidime.

Prieinamas šiose žaidimų platformose: PC, Xbox One, PS4

Mortal Kombat 11

Giliai viduje, Mortal Kombat 11 yra kovų, smurto ir beprasmiško žiaurumo pripildytas žaidimas, kuris jau daugiau kaip 20 metų linksmina, kovos žaidimų ištroškusius gerbėjus. Tačiau žaidimo kūrėjų studija su kiekviena žaidimo dalimi po truputį į siužetą ir žaidimo istoriją įdeda naujų įdomių elementų.

Dvikovos žaidime jaučiasi vis inirtingesnės ir bendroje visumoje labiau pripildytos naujų veiksmo judesių, bei galimybių sudoroti savo priešininką, o tobulėjanti žaidimo grafika taip pat išpildo užkietėjusių gerbėjų lūkesčius.

Prieinamas šiose žaidimų platformose: PC, Xbox One, PS4, Nintendo Switch

Apex Legends

Jeigu mėgstate plataus mąsto „Battle Royale“ žanro žaidimus, tačiau nusibodo vis girdėti apie Fortnite, o PUBG tapo nuobodus ir monotoniškas, jums reikėtų suteikti šansą nesenai išleistam EA kompanijos žaidimui Apex Legends, kuris žaibiškai išplito tarp šio žanro žaidimų mėgėjų.

Apex Legends žaidimas sukasi aplink taktiką, veiksmą ir komandinį darbą. Žaidime teks kovoti dėl nugalėtojų titulo, kovojant su kitomis 19 komandų. Su išskirtiniais specialiaisiais gebėjimais, kuriuos turi kiekvienas žaidimo veikėjas, veiksmo pripildytu žemėlapiu ir galimybe sugrįžti į kovą, po pralaimėjimo (ko nėra kituose Battle Royale žanro žaidimuose), šis žaidimas įtrauks jus į nesibaigiantį veiksmo ir linksmybių sūkurį.

Prieinamas šiose žaidimų platformose: PC, Xbox One, PS4

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *