Laiko leidimas internete: įdomiausi puslapiai

Laiko leidimas internete vieniems yra didelė darbo dalis, kitiems – laisvalaikio praleidimas nenorint veikti nieko aktyvaus.

Laikas praleistas internete, net ir ne darbo reikalais, gali būti itin produktyvus ir visos valandos neturi būti sutelktos tik į Facebook naujienų srauto tikrinimą. Interneto platybėse yra galybė skirtingų ir ne taip puikiai žinomų internetinių puslapių, kurie gali pasiūlyti itin turiningą naršymą.

Visiems muzikos mėgėjams, kurie nėra linkę naudoti „Spotify“, „Apple Music“, „YouTube Music“ ar kitų populiariausių muzikos programėlių, yra ir alternatyvų. Internetinis puslapis „Gnoosic“ primena „Spotify“ bei „Apple Music“ programėles, kuri taip pat gali rekomenduoti įvairią muziką naudojant savo algoritmus. Šiame internetiniame puslapyje įvairūs muzikos artistai yra rekomenduojami pagal tai, ką vartotojas klauso įprastai ir atsižvelgiant į tai bei kitus panašaus stiliaus muzikos klausytojus, yra rekomenduojami kiti artistai.

Kartais neturint ką veikti internete ir nenorint apkrauti savęs, norisi tiesiog smagiai ir be didesnės reikšmės praleisti keletą papildomų minučių. Jeigu ieškote to – „Patatap“ puslapis yra idealus variantas. Šiame puslapyje spaudant jūsų klaviatūros mygtukus bus grojami įvairūs linksmi garsai, tad rašant sakinį „Patatap“ jus apdovanos tikra grasų harmonija.

Dažnas interneto naršytojas ieško istorijų ir aspektų, kuriems gali pats prijausti. Puslapis „Not Always Right“ būtent tai ir pasiūlys. Šiame puslapyje žmonės rašo įvairias istorijas apie savo darbą, o dažniausios istorijos yra iš pardavimų sektoriaus. Čia galima prisiskaityti itin juokingų, įdomių ir net sukrečiančių istorijų iš kitų žmonių kasdienybės.

Ieškant kur kas prasmingesnio laiko praleidimo, atvykstame į Graikiją ir „River Styx“ puslapį. Jeigu net ir nesidomite graikų mitologija, šiame puslapyje ja pradėsite domėtis. Šis internetinis puslapis jums pasiūlys interaktyvų turą, kurio pagalba galėsite keliauti senovės Graikijos upėmis, požeminiais miestais, kur sutiksite Graikijos dievus ir dievaites. Ši patirtis gali priminti ir žaidimą, kuriame būsite įsitraukę. Smagus bei edukacinis laiko praleidimas internete.

Taip pat kur kas prasmingesnis ir naudingesnis laiko praleidimas gali būti „Cool Things“ internetiniame puslapyje. Naršydami šį puslapį galite rasti įdomiausių, naudingiausių ir ne taip gerai žinomų, bet itin puikių prietaisų namams. Šiame puslapyje rasite itin daug įvairių straipsnių, aprašymų ir informacijos apie skirtingus ir įvairiausius prietaisus. Čia yra prietaisai skirti pramogoms, žaislai ar net įvairūs išradimai. Taip pat čia gali būti ideali vieta dovanų paieškoms artimiesiems.

Norint pamiršti savo problemas, galima paskaityti apie kitų žmonių ir taip nukreipti mintis nuo savo kasdienybės. „Post Secret“ puslapyje galite rasti anonimiškas paslaptis, kurias yra parašę tikri žmonės. Čia rasite pačių įvairių paslapčių susijusių su vaikystės gėdingais momentais, pasigailėjimais, baimėmis ir dar daugiau. Laikas gali tiesiog praskrieti skaitant apie žmonių aplink visą pasaulį įvairias paslaptis. Įdomu tai, jog norint pasidalinti savo paslaptimi, nurodytu adresu reikia nusiųsti atviruką su aprašyta savo paslaptimi.

Internete įvairių puslapių yra tiesiog begalybė ir juos visus aplankyti neužtektų laiko. Bet pačius įdomiausius rasti nėra sunku. Ieškokite įvairių žaidimų, casino online, muzikos puslapių, forumų, kuriuose taip pat yra įvairios informacijos ir įvairių būdų kaip turiningai praleisti savo laisvą laiką internete. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *