Geriausios baldų projektavimo programos

Baldų projektavimo programinė įranga

Kai įsivaizduojame ir kuriame interjero dizainą, aptariame kambario planą, spalvų raštus, apšvietimą, kuris pagyvintų bendrą erdvę, ir t. t. Tačiau yra viena svarbi interjero dizaino dalis, kuri neretai yra pamirštama. Tai – baldų dizainas.

Nesvarbu, ar medžio gaminių meistrai projektuoja miegamojo lovą, svetainės stalus ir kėdes, jų sukurti gaminiai turi papildyti jūsų dizaino planus. Todėl geriausia individualius dizaino planus kurti naudojantis patogia baldų projektavimo programine įranga. Kiekvieną dizainą galima itin individualiai pritaikyti, kad jis derėtų prie jūsų dizaino planų ir patiktų klientui.

Rinkoje yra keletas programų, kurios pretenduoja į geriausios baldų projektavimo programinės įrangos vietą. Tačiau, norėdami tiksliai atlikti projektavimo procesą, negalite naudotis tik 2D brėžiniais. Todėl norint aiškiai matyti kaip atrodys galutinis rezultatas, tam reikalingas fotorealistinis 3D baldų dizainas. Jis ne tik padės vizualizuoti pačią konstrukciją, bet ir galėsite ją įgyvendinti 3D modeliuose, kad tiksliai įsivaizduotumėte estetiką ir funkcionalumą.

Taigi kaip išsirinkti geriausią baldų projektavimo programinę įrangą, atitinkančią jūsų konkrečius poreikius?

 

Geriausios baldų projektavimo programinės įrangos pasirinkimas

Prieš pasirinkdami geriausią baldų projektavimo programinę įrangą, atitinkančią konkrečius jūsų, kaip interjero dizainerio, poreikius, turite apsvarstyti savo žinias šiuo klausimu. Baldų projektavimo procesas gali būti labai įdomus ir žavintis.

Bazinės žinios apie medžio apdirbimą, įvairias medžiagas, kurias galima naudoti, ir projektavimo programas gali būti labai naudingos. Daugumoje šių projektavimo programų yra mokomosios informacijos, kuri gali išmokyti, kaip jomis naudotis „Windows”, „Mac”, „iPhone” ar „Android” įrenginiuose.

Mokymosi kreivė yra ganėtinai lengva, nes dauguma baldų projektavimo programų yra patogios naudoti, jose yra daugybė šablonų, supaprastinančių jūsų darbą. Galite ne tik eksperimentuoti su įvairiomis medžiagomis ir medžio dirbinių formomis, bet ir susidaryti vaizdą apie savo sukurtų 3D baldų dizaino kainas.

 

Geriausios baldų projektavimo programinės įrangos visiems:

 1. Foyr Neo

Nesvarbu, ar esate interjero dizaineris, ar profesionalus baldų dizaineris, „Foyr Neo” sudomins jus savo funkcionalumu.

Universali programa puikiai tinka namams projektuoti, taip pat atlieka tikrą baldų projektavimo programinės įrangos funkciją. Foyr Neo siūlo daugybę unikalių modeliavimo įrankių ir paslaugų. Ji turi daugybę šablonų, kuriuos galite naudoti visiems savo projektavimo poreikiams.

Foyr Neo siūlo debesų kompiuterijos paslaugas, o tai reiškia, kad galite naudotis šia daugiafunkcine, lengvai pritaikoma programine įranga neužimdami vietos telefone ar kompiuteryje. Jie turi labai paprastą sąsają, kurią lengva išmokti ir prie kurios lengva prisitaikyti per ribotą laiką. Jei abejojate, visada galite pasinaudoti daugybe jų vadovėlių, padedančių interjero dizaineriams ir baldų projektuotojams išmokti kuo geriau išnaudoti naudotis šia projektavimo programine įranga.

 

 1. SolidWorks

Tai dar viena baldų projektavimo programinė įranga, padedanti kurti unikalius CAD programinės įrangos modelius naudojant įvairias medžiagas ir šablonus. „SolidWorks” galima kurti baldų prototipus ir įtaisus visiems namų apstatymo poreikiams tenkinti. Nesvarbu, ar norite ką nors suprojektuoti savo svetainei, namų biurui, įmonės biurui, ar bet kur kitur, galite įgyvendinti savo dizaino idėjas naudodami 3D modeliavimą ir paleisti modeliavimą.

 

 1. CAD Pro

CAD Pro yra naujųjų laikų projektavimo programinė įranga, leidžianti lengvai ir akimirksniu kurti dizaino idėjas ir jomis dalytis. Ši baldų projektavimo programinė įranga siūlo įvairius šablonus kartu su galimybe nuskaityti ir įkelti pritaikytus šablonus. Galite ne tik dekoruoti iš anksto nustatytus baldų dizainus, bet ir įkelti ranka pieštą dizainą ir tęsti projektavimo procesą skaitmeniniu būdu.

Be to, „CAD Pro” taip pat leidžia dalytis savo projektais el. paštu. Tai reiškia, kad galite konvertuoti savo baldų dizainus į skirtingus failų formatus ir iš karto dalytis jais su klientais ar baldų dizaineriais.

 

 1. PRO100

PRO100 baldų projektavimo programa labiau orientuota profesionaliems baldų. Dizaino programose siūlomi programiniai įrankiai leidžia kurti sudėtingas detales. Pagal savo poreikius galite pridėti įvairiausių baldų priedų, tokių kaip stalčiai, lentynos, rankenos, furnitūra ir kt.

Savo baldų dizainus taip pat galite įkelti į virtualios realybės priemones, interneto svetaines, mobiliuosius telefonus ir visur kitur, kur tik norite, ir peržiūrėti juos aiškiau.

Tačiau jei esate tik pradedantysis baldų projektavimo srityje, nerekomenduojame šios projektavimo programinės įrangos, kadangi jos valdymas gali pasirodyti kiek sudėtingas.

 

 1. Sketchup

Jei norite sukurti 2D brėžinį arba keletą 3D modelių savo baldų projektui, tuomet jūsų lūkesčius gali atitikti „Sketchup”. Tai universali programinė įranga, leidžianti naudotojams projektuoti kraštovaizdžius, interjerus, taip pat 3D baldus.

Sketchup gana paprasta naudoti pradedantiesiems ir profesionaliems baldų dizaineriams. Naudodamiesi projektavimo įrankiais galite kurti fotorealistinius medžio dirbinių idėjų projektus ir dalytis jais su klientais bei baldų dizaineriais. Taip pat galite visus savo projektus paversti prezentacijų lenta, kad suteiktumėte savo idėjoms profesionalumo.

 

 1. Master design art shop X-Lite

Kaip matyti iš pavadinimo, „X-Lite” yra projektavimo programinė įranga, skirta profesionaliems baldų dizaineriams. Šiose programose esantys projektavimo įrankiai gali kelti šiek tiek iššūkių, nes su šiuo procesu yra susijusi didelė mokymosi kreivė. Tačiau tai pasiteisina, kai išmokstama nustatyti kameros kampus, leidžiančius 360 laipsnių kampu apžvelgti savo dizaino idėjas.

Jei turite patirties ir žinių apie projektavimo procesą bei noro dirbti su medžiu, šia baldų projektavimo programine įranga galėsite naudotis lengvai.

 

Geriausia baldų projektavimo programinė įranga pradedantiesiems:

Jei esate pradedantysis baldų dizaineris, jums gali būti naudingesnės šios programinės įrangos priemonės.

 

 1. Foyr Neo

Jei esate pradedantysis arba profesionalus baldų dizaineris, „Foyr Neo” neabejotinai puikiai papildys jūsų projektavimo įrankius. Paprasta sąsaja, debesų technologija, lengvos bendrinimo galimybės ir vadovėliai tikrai padės jums lengviau išmokti ir naudotis šia projektavimo programine įranga.

Jūsų žinioje yra daugybė projektavimo įrankių, kuriuos galite naudoti kurdami unikalius ir nepaprastus baldų dizainus, taip pat paprastus, minimalistinius. Kalbant apie „Foyr Neo”, jus riboja tik vaizduotė, nes galite padaryti beveik viską, ką tik galite sugalvoti savo mintyse.

 

 1. Sketchup

Kaip jau minėjome anksčiau, „Sketchup” yra lengvai prieinama ir gana paprasta naudoti. Baldų projektavimas gali būti labai įdomus procesas, jei modeliavimo įrankiai leidžia eksperimentuoti su įvairiomis dizaino idėjomis.

Taigi, jei esate pradedančiojo lygio interjero dizaineris arba baldų dizaineris, galite naudoti šią projektavimo programą, kad sukurtumėte 2D brėžinį arba aibę 3D modelių, kuriais sužavėsite savo klientus.

 

 1. Sweet Home 3D

Jei esate interjero dizaineris, turintis pradinių žinių, tuomet jums labiau gali patikti „Sweet Home 3D” projektavimo programinė įranga. Nors ši programa neturi plataus funkcijų ar projektavimo įrankių spektro, tačiau tinka nemokamam, pradedančiojo lygio darbui. Nemokamoje programinės įrangos versijoje esantys baldų projektavimo įrankiai gali būti ne tokie, kokių tikitės, tačiau tai geras priedas, jei jums reikia suprojektuoti namų ar įmonės patalpų interjerą. Bibliotekoje yra daugybė šablonų, iš kurių galite pasirinkti norimas parinktis ir dirbti su grindų planu bei projektavimo procesu.

 

 1. Wood Designer

Paprasta ir nesudėtinga medžio apdirbimo programinė įranga yra „Wood design”. Ji leidžia kurti baldus, taip pat laiptus pagal jūsų pageidavimus. Yra nemokama šios baldų projektavimo programinės įrangos versija, kurią galite naudoti norėdami vienam kartui, leidžianti sukurti savo namų dizainą, tačiau jei norite tęsti dizainerio karjerą, ši programinė priemonė gali būti ne jums.

 

 1. SmartDraw

Jei ieškote paprastos ir lengvos projektavimo programinės įrangos, tuomet „SmartDraw” jus turėtų sudominti. Tai ne visai nemokama baldų projektavimo programinė įranga, tačiau visada galite išbandyti nemokamą bandomąja versija ir įsitikinti, ar ši projektavimo programinė įranga atitinka jūsų poreikius. Ji leidžia kurti įvairius interjero ir baldų dizainus, naudojant daugybę iš anksto sukurtų šablonų. Jos pagalba tikrai galėsite sukurti keletą unikalių dizainų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *