Geriausios namų projektavimo / interjero vizualizacijos programos

Naudodamiesi geriausia interjero projektavimo programine įranga galite sukurti išsamius būsimų remontų planus ir išsirinkti geriausiai jūsų namams tinkančius stilius. Šios programos puikiai tinka mėgstantiems tvarkytis iki smulkiausių detalių, jose yra visos įmanomos funkcijos, padedančios įrengti interjerą. Be to, programinė įranga suderinama ir su „Windows”, ir su „Mac”, todėl tikrai rasite jums tinkamą programą. 

Vertinant geriausias interjero dizaino programas svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip patogu ir lengva jomis naudotis. Jei esate visiškas pradedantysis tokio tipo programinėje įrangoje, ieškokite programų, kuriose yra instrukcijos ir vedliai, nes tai padės jums lengviau išmokti esminių kūrimo funkcijų. Jei jau esate patyręs profesionalas, ieškokite dalykų, kurie palengvintų jūsų gyvenimą, pavyzdžiui, išlaidų įvertinimo lentelių arba geresnės atvaizdavimo kokybės. 

 • Virtual Architect Ultimate Home Design

Virtual Architect Ultimate Home Design turi daugybe funkcijų, todėl yra populiari tiek tarp dizaino profesionalų, tiek tarp pradedančiųjų. Virtual Architect leidžia lengvai atlikti darbą importuojant namų nuotraukas ar grindų planus arba pasirenkant vieną iš pritaikomų grindų plano šablonų. Geriausia programinės įrangos savybė yra jos projektavimo vedliai, padedantys naudotojams kurti stulbinančius virtuvių, vonios kambarių, laiptų ir kitus 3D vaizdus.     

„Virtual Architect” turi didžiulę objektų, įskaitant firminius baldus ir prietaisus, biblioteką, kurią galima pritaikyti bet kokia spalva ar tekstūra ir įkelti į kuriamo interjero aplinką. Bibliotekoje yra net daugiau kaip 7500 augalų, su informacija apie jų apšvietimo ir laistymo reikalavimus, kuri yra labai  naudinga kraštovaizdžio dizaineriams.    

Programinėje įrangoje taip pat yra kitų naudingų namų projektavimo įrankių – brėžinių kūrėjas, medžiagų sąrašas, 3D virtualūs turai, dienos ir nakties apšvietimo sąlygos.

Programa „Virtual Architect” kainuoja 99,99 JAV dolerio. palaikoma kompiuteriuose su „Windows” operacine sistema.

 • SketchUp

„SketchUp”, sukurta 2000 m., su siekiu supaprastinti 3D modeliavimą ir padaryti jį prieinamą kiekvienam. Šią programą dažniausiai naudoja architektai, interjero dizaineriai, kraštovaizdžio architektai, civilinės ir mechanikos inžinieriai. Šia programa išmokti naudotis yra lengva, taip pat ji turi intuityvią sąsają ir siūlo nemokamą internetinę bandomąją versiją, kad naudotojai galėtų išmokti 3D modeliavimo pagrindų. 

SketchUp siūlo tris mokamas internetinės ir namų kompiuterio programinės įrangos versijas: „Shop”, „Pro” ir „Studio”. SketchUp Pro geriausiai tinka interjero dizaineriams, joje naudotojai gali kurti brėžinių rinkinius 2D formatu ir planuoti bei projektuoti tikslius 3D modelius. Vartotojai gali lengvai paversti 3D modelius 2D prezentacijomis ir siūlyti klientams virtualias apžiūras, integruodamiesi su VR programomis, tokiomis kaip „Oculus” ir „Microsoft HoloLens”. 

Kadangi „SketchUp” turi versiją veikiančią interneto naršyklės platformoje, ją galima naudoti ir „Windows”, ir „Mac” kompiuteriuose iš bet kurios vietos ir bet kuriuo metu. Naudotojai gali importuoti ir eksportuoti įvairių tipų grafinius failus, peržiūrėti 3D modelius mobiliuosiuose įrenginiuose ir naudotis neribota debesų saugykla, kad galėtų dalytis projektais ir bendradarbiauti.

„SketchUp Pro” kainuoja 299 dolerius per metus, ją galima išbandyti 30 dienų nemokamai. Vartotojai taip pat gali išbandyti „SketchUp Free” – nemokama žiniatinklio versija, kurioje pateikiami naudotojų sukurti ir gamintojų sukurti modeliai, kuriuos galima peržiūrėti mobiliajame įrenginyje. Be to, „SketchUp Free” suteikiama 10 GB internetinė saugykla.

 • Easyhome Homestyler

„Homestyler” 2009 m. sukūrė „Autodesk”, 3D programinės įrangos „AutoCAD”, „REVIT” ir „3ds Max” kūrėjai.

 Ji buvo parduota 2017 m. ir dabar siūlo geriausius savo klasėje projektavimo įrankius. Ši programa rekomenduojama pradedantiesiems, nes ja itin paprasta naudotis, siūlo didelę firminių baldų ir įrangos biblioteką ir yra visiškai nemokama.

Kaip ir daugelis interjero projektavimo programų, „Homestyler” leidžia naudotojams pradėti importuoti esamą grindų plano vaizdą arba pradėti nuo nulio. Intuityvus grindų planų konstruktorius leidžia lengvai kurti 2D grindų planus ir peržiūrėti juos 3D formatu vos vienu spustelėjimu. Vėliau naudotojai gali pasirinkti vardinius baldus ir įrenginius iš bibliotekos ir įkelti juos į grindų planą.

Vartotojai, ieškantys įkvėpimo, taip pat gali peržiūrėti milijonų „Homestyler” naudotojų sukurtų projektų galeriją. Jie taip pat gali įtraukti savo dizainus į galeriją arba dalytis jais su kitais socialiniuose tinkluose. Galiausiai naudotojai gali nufotografuoti bet kurį realų kambarį, naudodami „Homestyler” programą, ir papuošti jį 3D objektais iš programos bibliotekos.  

Homestyler siūlo nemokamą planą ir leidžia naudotojams rinkti „taškus”, kurie atrakina pažangias funkcijas, pavyzdžiui, HD panoramas ir aerofotografijas.  Jei norite praleisti „taškų” rinkimą, taip pat galite užsiprenumeruoti „pro” planą už 29,90 JAV dolerio per mėnesį, į kurį įeiną 4k raiškos atvaizdavimas, 12k raiškos panoramos ir vaizdų atkūrimas. Taip pat yra planas „master” už 69,90 USD, į kurį įeina visos plano „pro” funkcijos su didesniu vaizdo atvaizdavimo laiko limitu.

 • HomeByMe

„HomeByMe” iš pradžių buvo sukurtas kaip papildomas Paryžiuje įsikūrusios „3DVIA” projektas, tikint, kad kurti grindų planus turėtų būti paprasta ir smagu. Didžiausia šios programos stiprybė – intuityvus naudojimas, nes jis leidžia naudotojams greitai kurti 2D grindų planus ir paversti juos fotorealistiniais 3D modeliais naudojant tik interneto naršykle.

Vartotojai gali pradėti nuo nuskenuoto grindų plano, įvesti kambario dydį arba tiesiog jį nubraižyti naudodami „HomeByMe” pieštuko braižymo įrankį. Langus ir duris galima lengvai pridėti iš „HomeByMe” partnerių produktų katalogo.

Perjungę 3D režimą, naudotojai gali lengvai pasukti vaizdus ir perkelti objektus. HomeByMe siūlo 20 000 gaminių iš tokių prekės ženklų kaip Habitat, Maisons du Monde ir Ligne Roset katalogą. Vartotojai taip pat gali rinktis iš įvairių grindų dangų, dažų ir tapetų, taip pat augalų, vazų, paveikslų rėmelių ir pagalvėlių interjero užpildymui. 

„HomeByMe” siūlo keletą naudojimosi planų, tarp kurių yra nemokamas, vienkartinio pirkimo ir mėnesio prenumeratos planai:

 

Nemokamas planas

 • Kaina – Nemokamas
 • Galima sukurti iki 3 projektų
 • Galima sukurti iki 3 fotorealistinių vaizdų

 

Vienkartinis paketas

 • Kaina – $16.50
 • Galima sukurti iki 5 projektų
 • Galima sukurti iki 15 fotorealistinių vaizdų
 • Galima sukurti iki trijų 360° laipsnio kampo vaizdų

 

Atsinaujinanti mėnesio prenumerata

 • Kaina – $29.99
 • Neribotas projektų skaičius
 • Neribotas realistinių vaizdų atvaizdavimas
 • Galima sukurti iki penkių 360° laipsnio kampo vaizdų
 • Profesionalaus naudojimo teisės

 • Floorplanner

„Floorplanner” 2007 m. sukūrė grupė architektų ir statybos inžinierių, kurie norėjo sukurti paprastesnę, lengvesnę ir prieinamesnę 3D modelių programinę įrangą. Tai buvo pirmoji naršykle pagrįsta 2D ir 3D planavimo priemonė, kuria šiuo metu visame pasaulyje naudojasi daugiau kaip 25 milijonai naudotojų.

Floorplanner naudotojai gali importuoti esamą brėžinį arba pradėti nuo nulio naudodami paprastą programinės įrangos sąsają. Programinė įranga ne tik siūlo plačią 3D objektų ir baldų biblioteką, kurią galima įtraukti į bet kokį projektą, bet ir turi „Magic Layout” parinktį, kuri vienu spustelėjimu dekoruoja visą kambarį. Kitas mygtukas greitai paverčia 2D grindų planą į 3D modelį su reguliuojamais kameros kampais ir apšvietimu. Naudotojai taip pat gali eksportuoti fotorealistinį bet kurio kambario vaizdą ir kurti interaktyvias ir 3D grindų peržiūras klientams.  

 

Floorplanner siūlo vieną nemokamą ir du mokamus planus:

Nemokamas planas

 • Kaina – Nemokamas
 • Pilna prieiga prie 3D turinio bibliotekos
 • Visas funkcionalumas
 • Eksportuoja ir (arba) atvaizduoja 2D ir 3D vaizdus

 

„Plius“ planas

 • Kaina – $5.00 per mėnesį
 • Visos nemokamo plano funkcijos
 • Nėra laiko limito vaizdų generavimui

 

„Pro” planas

 • Kaina – $5.00 per mėnesį
 • Visos plano „Plus” funkcijos
 • Iš anksto paruošti šablonai
 • Kambarių tipų rinkiniai
 • Pasirinktiniai kambarių stiliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *