Dažniausiai pasitaikantys sunkvežimių gedimai kelyje

Tinkama sunkvežimio priežiūra gali užtikrinti, kad net ir pačios ilgiausios kelionės bus įveikiamos be jokio vargo. Svarbiausia, kad sugedus technikai jos tvarkymui būt naudojamos geriausios kokybės pakaitinės dalys, kurios džiugina patvarumu, kurios yra gaminamos iš geros kokybės medžiagų.

Tokiu atveju kartą pakeitus – vėl galėsite ilgus metus naudotis auto ir nesukti galvos dėl gedimų.

Padangų defektai – dažniausiai

Atlikto tyrimo metu išaiškėjo, kad dažniausi sunkvežimių gedimai yra susiję su padangomis, kurios natūralu, eksploatavimo metu dėvisi. Dažniausiai su problemomis susiduriama žiemos metu, kadangi sunkvežimiai dažnai daug laiko praleidžia lauke, tad šaltas oras prisideda prie greitesnio susidėvėjimo.

Ne veltui reikia kuo dažniau tikrinti padangas, vizualiai žiūrėti, ar nėra įbrėžimų, išsikišusių gumbų taip pat patikrinti, ar protektoriaus raštas vienodai susidėvėjęs, ar slėgis – geras, galiausiai, reguliariai sunkvežimiams reikalingas padangų balansavimas.

Elektronikos gedimai

Vairuotojai taip pat skundžiasi, kad dažnai tenka tvarkyti elektronikos gedimus, kurie atsiranda perkant vis inovatyvesnę įrangą. Žinoma, ji suteikia važiavimui kur kas daugiau patogumo, tačiau kartu su juo reikalingi ir dažnesni remonto darbai.

Sunkvežimių dalys Vilniuje suteikia galimybę prikelti naujam gyvenimui net ir atsiradus labai dideliems elektronikos gedimams, tačiau labai svarbu, kad jie būtų skubiai tvarkomi, vos pamačius mažus gedimus.

Jeigu pirkote dėvėtą sunkvežimį – tokiu atveju siūlome iškart pakeisti elektroniką. Pirmiausiai – apsilankykite pas meistrus, kad jie apžiūrėtų, įvertinų ir radus gedimus – juos šalinkite. Pakeitus defektus – įranga ne tik puikiai veiks, tačiau ir užkirsite kelią pavojui kelyje.

Variklio gedimai

Deja, variklio gedimai yra vieni brangiausių, tačiau taip pat ir vieni iš dažnesnių. Norėdami jų išvengti reguliariai turėtumėte lankytis pas meistrus, kad būtų atlikta diagnostika. Radus mažus gedimus – juos sutvarkyti galima greitai ir pigiai. O kuo ilgiau lauksite ir naudosite auto priemonę, kai ji veikia netinkamai – tuo gedimai bus didesni ir jų tvarkymas vėliau – brangus ir reikalaujantis daugiau laiko.

Sunkvežimių dalys Vilniuje siūlomos daugelyje vietų, tačiau nepamirškite, kad pirkti internetu – patogiau, paprasčiau, o pamačius akcijas – pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *