Pogarantinė oro kondicionierių priežiūra. Kas tai?

Jeigu norite, kad labai kaitrios vasaros leistų Jums džiaugtis komfortu ir tuo pačiu išvengti ligų, kurias sukelia karštis – siūlome namuose integruoti vėdinimo sistemas, kurios parduodamos išsimokėtinai. Tai reiškia, kad kiekvienas gali gyventi patogiau.

Tinkama montavimo pozicija

Jeigu Jus domina geros kokybės oro kondicionieriai išsimokėtinai – susisiekite čia. Galėsite ne tik rasti tinkamą įrangą, tačiau gausite nemokamas konsultacijas, kurių metu bus padedama atrasti Jūsų poreikius labiausiai tenkinančią sistemą.

Pirmiausia reikia nuspręsti – kurioje pozicijoje bus statomas išorinis blogas. Tai gali būti žemė, jis gali būti montuojamas ant sienos: aukščiau arba žemiau. Montavimo metu specialistai papildomai naudoja specialias detales, kurios pagerina laikomumą, užtikrina gerą garso izoliaciją, pasirūpina, kad visi taškai būtų tinkamai sujungti ir t.t.

Sistema dažniausiai tvarkingai sumontuojama per 4 valandas, tad netenka ilgai laukti, kol galėsite padėti mėgautis nauda.

Montavimo darbų garantija

Geriausia montavimo darbus palikti specialistams, kadangi jie ne tik viską atliks kur kas geriau, tvarkingai ir ilgam laikui, tačiau dažniausiai papildomai suteikia garantiją, kuri suteikia galimybę nemokamai gauti papildomo tvarkymo paslaugas, jeigu jos tampa reikalingos.

Dažniausiai montavimo garantija siekia iki 12 mėnesių, tačiau kiekvienas atvejis yra individualus, tad būtina palyginkite kelis variantus, kol rasite tinkamiausią sau.

Būtinai kuo detaliau susipažinkite su sutartimi, kurioje yra nurodoma – kokiais atvejais garantija yra teikiama. Tokiu atveju galėsite būti ramus dėl savo teisių.

Įrangos garantija

Žinoma, ne tik montavimo darbams, tačiau taip pat ir pačiai sistemai suteikia garantija, tad pirkdami būtinai turite pasidomėti laikotarpiu ir tuo pačiu vieta – kur ir kaip garantija bus teikiama. Dažniausiai sistemai siūlome iki 24 mėnesių garantija. Taip pat siūloma galimybė išsipirkti ilgesnę, iki 36 mėnesių. Žinoma, tai kainuoja, tačiau daugeliu atveju – atsiperka.

Kai kurie gamintojai siūlo atskirą garantiją tam tikroms sistemos dalims. Pavyzdžiui, kompresoriams, kuriems gali užtikrinti garantiją iki 5 metų. Laikotarpis priklauso nuo daugelio kriterijų, tad renkantis įrangą – šiuos veiksnius taip pat svarbu įvertinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *