Geriausi šaldytuvai 2019-2020

Geriausi šaldytuvai 2019-2020

Joks būstas, nesvarbu, ar tai būtų didelis užmiesčio namas, ar jaukus butas miesto centre, negali apsieiti be vieno svarbaus įrenginio – šaldytuvo. Kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro jis mūsų namuose tarnauja saugodamas ir išlaikydamas maisto produktų skonį bei šviežumą. Greičiausiai dauguma sutiktų, jog geras maistas tam tikra dalimi įtakoja mūsų emocijas ir savijautą, todėl nenuostabu, jog naujo šaldytuvo pirkimas yra gana reikšmingas sprendimas.

Visgi įsigyti naują šaldytuvą, gali būti ne taip paprasta kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Yra daugybė veiksnių, kuriuos reikia įvertinti – pradedant nuo vidaus išdėstymo ir šaldytuvo gabaritų iki papildomų funkcijų ir dizaino. Žinoma, tarp visų šių faktorių svarbų vaidmenį atlieka ir kaina, kadangi šaldytuvas yra ganėtinai brangus pirkinys.

Perkant šaldytuvą visų pirmą svarbu numatyti, kiek erdvės turite virtuvėje, ilgio, pločio ir aukščio atžvilgiu, pagal tai gamintojai gali pasiūlyti įvairių šaldytuvo variantų – itin portabilius šaldytuvus be šaldymo kameros, vidutinio dydžio su šaldymo kamera viršuje, standartinį šaldytuvą su kamera viršuje, ar net dviejų durų šaldytuvą.

Sekančiame žingsnyje, reikia įvertinti, kokie yra jūsų maisto poreikiai, ar šaldytuvo reikia didelei ar mažai šeimai, ar dažnai gaminate maistą namuose, bei kokius maisto produktus dažniausiai naudojate gamindami maistą. Įvertinę šiuos kriterijus, galėsite lengviau suvokti koks vidinis išdėstymas yra jums tinkamiausias – ar reikalinga didelė šaldymo kamera, gal būt jums svarbu turėti atskirą skyrius laikyti žuvies produktams, arba mėgstate vaisius bei daržoves, todėl jums reikalingas erdvus stalčių skyrius, šių produktų laikymui.

Šiuolaikiniai šaldytuvai yra gaminami su įvairiomis papildomomis funkcijomis, kurios nėra būtinos, tačiau kai kuriais atvejais gali maloniai nudžiuginti kasdienėje maisto ruošoje. Gamintojai pastaruoju metu vis dažniau integruoja tokias funkcijas kaip ledo kubelių gaminimas, tylus šaldytuvo veikimas, automatinis atitirpinimas, skirtingų temperatūros zonų palaikymas ir kita.

Atsižvelgdami į šiuos kriterijus žemiau pateikiame jums Top 3 geriausius 2019 metų šaldytuvus, turinčius puikius privalumus už prieinamą kainą.

 1. Schlosser RFD 162 B

Šiame šaldytuve yra įmontuota speciali „LowFrost“ šaldytuvo – šaldiklio sistema, kuri neleidžia kauptis ledo sluoksniui viduje, todėl šaldytuvą reikia atitirpinti daug rečiau. Integruota „DynamicAir“ funkcija, užtikrina, kad šaldytuve būtų palaikoma stabili vidaus temperatūra. Viduje nuolatos palaikoma tolygi vėsaus oro cirkuliacija, apsauganti maisto produktus nuo šilumos, net atidarius šaldytuvo dureles.

Papildomos ypatybės

 • Elektroninis jutiklinis valdymas su LED indikatoriais
 • Automatinis greitasis šaldytuvo atitirpinimas
 • 3 skaidraus plastiko, didelio pločio stalčiai

Vienas pigiausių variantų ~190 EUR. Pirkti galite čia.

 1. Whirlpool ART 6502 A+

Whirlpool ATR 6502 A+ turi „No Frost“ Sistema kuri sukuria idealią aplinką be šerkšno, kad daržovės ir vaisai palaikytų šviežumą ilgesnį laiką. Šviežumas gali išsilaikyti net iki 15 dienų. Taip pat šis šaldytuvas turi akį traukiantį dizainą tiek viduje tiek išorėje. „6th Sense“ technologija nuolat kontroliuoja temperatūros svyravimus, kuriuos sukelia išoriniai veiksniai (pvz. durų atidarymas) ir greitai atkuria idealią temperatūrą optimaliam maisto išsaugojimui tiek šaldytuve, tiek šaldiklyje. Šaldiklyje laikomas maistas ilgiau išlaiko maistingąsias savybes, nėra peršaldomas.

Papildomos ypatybės

 • „Flexi“ lentynėlė – ištraukiama lentyna, kuri leidžia jums sukurti erdvę aukštesniems daiktams, pavyzdžiui: stiklainiams kai jums to reikia.
 • „2 in 1“ butelių laikiklis – atskira erdvė, patogiai susidėti buteliams.
 • Durų erdvės pritaikymas – kilnojamos lentynėlės suteikia didesnio lankstumo organizuojant šaldytuvo durų erdvę pagal jūsų poreikius.

Kainas šio šaldytuvo galite radti čia.

 1. LG GBB60PZFZS

Nepaisant sunkiai ištariamo pavadinimo, šis šaldytuvas traukia dėmesį tuo, kad turi net kelias integruotas funkcijas, gerinančias maisto kokybę ir suteikiančias patogumo jums. Skirtingos rūšies produktams reikalinga nevienoda temperatūrą, norint palaikyti šviežumą ilgiau, būtent todėl šaldytuvo gamintojai jame integravo „Fresh Converter“ stalčių sistemą, kuri suteikia galimybę nustatyti tinkamiausią temperatūrą jūsų laikomiems maisto produktams, ar tai būtų mėsa, žuvis, daržovės, vaisiai, pieno produktai bei kiti.

Ypatybės

 • Integruota „Nature Fresh Cooling“ sistema sudaro vėsaus oro cirkuliaciją pro kelias ventiliacijos angas.
 • Įmontuota lankstoma lentyna – suteikia papildomos erdvės ir universalumo laikant didelės talpos indus ar aukštus butelius.
 • „Smart Diagnosis“- technologija, kuri leis jums bus lengviau, greičiau ir tiksliau diagnozuoti bei išspręsti iškilusią šaldytuvo veikimo problemą. Ši funkcija padeda išspręsti šaldytuvo trikdžius, bei reguliariai pateikia patarimus susijusius su šaldytuvo naudojimu.

Kainas galite rasti čia.

Dar daugiau geriausiai vertinamų šaldytuvų rasite čia (jau išrikiuoti nuo geriausiai įvertintų).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *