Kaip blokuoti reklamas telefone?

Kaip blokuoti reklamas telefone

Reklamos ir iššokantieji reklamų langai yra vienas iš labiausiai erzinančių dalykų pasaulyje, todėl nieko keisto, kad beveik praktiškai kiekvienas savo kompiuteryje yra įdiegęs reklamų blokavimo plėtinius. Bet dėl kažkokios nežinomos priežasties ne visi susimąsto, jog tą patį galima padaryti ir savo išmaniajame telefone. Šiame straipsnyje pateiksime jums keletą būdų, kuriais galite pasinaudoti kovojant su nepageidaujamomis reklamomis savo telefone.

Ar žinojote, kad visos reklamos, tiek reklaminiai vaizdo įrašai, tiek reklamų skelbimai iš tiesų sunaudoja gana ne menką porciją jūsų interneto duomenų? Pagalvokite apie tai: kiekvieną kartą apsilankius interneto puslapyje, kažkur kampe automatiškai pasileidžia reklaminis vaizdo įrašas. Tam, kad vaizdo įrašas būtų rodomas, reklama turi naudotis kažkokiu duomenų srautu, kad jus pasiektų, o šis duomenų srautas atkeliauja iš jūsų mobiliųjų interneto duomenų plano, už kurį mokate. Tad įdiegus telefone blokavimo programėlę, bus lengviau ne tik nepamesti sveiko proto, bet ir sutaupyti pinigų.

Google Chrome naršyklės nustatymai

Kadangi su didžiąja dalimi reklamų yra susiduriama naršant interneto puslapiuose, galite pabandyti pakeisti keletą Google Chrome naršyklės nustatymų. Sekite šiuos žingsnius:

Šis būdas skirtas atsikratyti itin erzinančių pranešimų, atsirandančių pranešimų juostoje.

 1. Atidarykite Google Chrome naršyklę telefone.
 2. Paspauskite tris vertikalius taškelius esančius viršutinėje dešinėje ekrano pusėje.
 3. Pasirinkite skiltį Nustatymai.
 4. Slinkite žemyn, kol apačioje pamatysite pasirinkimą Svetainės nustatymai.
 5. Pasirinkite skiltį Pranešimai.
 6. Ekrane matysite dvi skirtingas kategorijas: Užblokuoti ir Leidžiama. Jeigu kategorijoje Leidžiama matote puslapį iš kurio nepageidaujate gauti reklaminių pranešimų, spustelkite ant šio puslapio.
 7. Sekančiame ekrane paspauskite Pranešimai.
 8. Išjunkite Rodyti pranešimus pasirinkimą.

Šis būdas skirtas sustabdyti ekrane automatiškai įsiveržiančius reklaminius skelbimus, naršant interneto puslapiuose.

 1. Pakartokite ankščiau išvardintus punktus nuo 1 iki 4.
 2. Pasirinkite skiltį Iššokantieji langai ir peradresavimai.
 3. Išjunkite Iššok. Langai ir peradresavimai pasirinkimą.

Šis būdas padės sustabdyti daugelį nepageidaujamų reklamų naršant internete.

 1. Pakartokite ankščiau išvardintus punktus nuo 1 iki 4.
 2. Pasirinkite skiltį Skelbimai.
 3. Išjunkite Skelbimai pasirinkimą.

Free Adblocker Browser programėlė

Jeigu Google Chrome naršyklėje pakeisti nustatymai jums nepadeda, ir vis tiek matote daugybę reklamų savo telefone, rekomenduojame atsisiųsti Free Adblocker Browser naršyklę. Programėlė veikia Google Chrome naršyklės pagrindu, todėl jos veikimas ir išvaizda atrodo identiškai, tačiau skirtumas tas, kad programėlė automatiškai blokuoja visus iššokančius reklamų langus bei skelbimus. Be to, jeigu mėgstate dažnai klausytis muzikos per Youtube, ši naršyklė jums labai patiks, kadangi ji suteikia galimybę blokuoti tas iš proto vedančias reklamas, automatiškai pasileidžiančias tarp vaizdo įrašų.

Žinoma yra ir keletas minusų – programėlė, lyginant su Google Chrome naršykle veikia truputį lėčiau, ir puslapius krauna porą sekundžių lėčiau. Youtube puslapyje reklamos yra blokuojamos tik lankantis per Free Adblocker Browser naršyklę, todėl naudojantis Youtube programėle vis tiek matysite joje rodomas reklamas.

Tačiau jeigu jums pabodo kasdien telefone matyti nesuskaičiuojamą kiekį reklamų, tikrai rekomenduojame atsisiųsti šią programėlę. Tai galite padaryti paspaudė šią nuorodą į Google Play parduotuvę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *