Geriausi vaizdo registratoriai 2020

Internete galima rasti visokiausių vaizdo įrašų iš automobilių, užfiksavusių neįprastų gamtinių reiškinių, gyvulių bandų keliančių sumaištį eisme arba vairuotojų, primiršusių kelių eismo taisykles nutikimai. Nors vaizdo registratoriais nufilmuoti įrašai yra gana populiarūs, pagrindinė priežastis, kodėl žmonės juos perka yra didesnė galimybė lengviau gauti draudimo išmoką nutikus eismo įvykiui.

Šiuo metu rinkoje esantis milžiniškas vaizdo registratorių pasirinkimas gali išvarginti ieškant geriausio varianto. Dauguma šių prietaisų turi šūsnį įvairiausių funkcijų, tačiau išleisti didelę sumą pinigų atrodo beprasmiška, kadangi galima rasti pigesnių variantų, kurie gali atlikti praktiškai tą patį.

Tačiau realybė yra tokia, kuo daugiau investuojate į aukštos kokybės vaizdo registratorių, tuo daugiau naudingų funkcijų kartu su juo gaunate. Tarp jų patenka ir tokios kaip automatinio įrašymo ir išsaugojimo funkcija, stebėjimo kameros rėžimas, automobilio stovėjimo metu, ir netgi galimybė valdyti kitus išmaniuosius įrenginius per Amazon Alexa virtualiąją asistentę.

Šiame straipsnyje pateiksime Top 3 geriausius vaizdo registratorius prekyboje, kurių gamintojai iš tiesų siūlo aukščiausios kokybės funkcijas, dėl kurių tikrai apsimoka investuoti didesnę pinigų sumą.

 1. Nextbase 522GW

Nextbase vardas jau kurį laiką asocijuojasi su aukštos kokybės vaizdo registratoriais, o jų naujausiai išleistos Series 2 serijos gaminiai yra vieni iš geriausių. Aukščiausių parametrų Nextbase 522GW modelis atlieka bazines įrašymo funkcijas labai gerai, dėka didelės 1440 HD raiškos kameros ir plataus matymo kampo lęšio, bei taip pat turi keletą papildomų funkcijų.

Registratoriaus galinėje pusėje įmontuotas 3 colių lietimui jautrus ekranas, o taip pat jame rasite funkciją, įgalinančią naudoti Amazon Alexa virtualiąją asistentę. Šiuo metu su virtualiąja asistente galima balsu iškviesti įvairias komandas, kaip groti muziką, skambinti, klausytis audio knygų iš prijungtų išmaniųjų įrenginių, tačiau greitu metu bus galima atlikti ir tokias komandas kaip pradėti įrašymą, sustabdyti įrašymą, išsaugoti įrašą, bei išsiųsti įrašą į telefoną.

Nextbase 522GW nuorodą pirkimui rasite čia.

Privalumai:

 • Įdiegta Amazon Alexa virtualioji asistentė
 • Prieinama kaina

Trūkumai:

 • Įrašymo kokybė aukšta, tačiau ne aukščiausia pagal esamus standartus
 • Perkant registratorių SD atminties kortelė nepridedama
 1. Garmin Dash Cam 66W

Dažnai Garmin vaizdo registratoriai yra pozityviai vertinami dėl jų paprasto naudojimo, bei nedidelės, sunkiai pašaliniams pastebimos kameros. Tačiau nors išvaizda šis registratorius atrodo niekuo neypatingas, jo vidus yra užpildytas naudingomis funkcijomis, kurios Garmin Dash Cam 66W paverčia naudingu asistentu kelyje.

Šis, kiek brangesnis ir šiuo metu naujausias Garmin Dash Cam 66W modelis yra geriausias pasirinkimas, kadangi jame įmontuota ypatingai plataus matymo kampo 180o laipsnių kamera, kuri leis aptikti ir įrašyti viską, kas vyksta priekyje jūsų automobilio – nors dėl tokio didelio matymo kampo pačiuose kraštuose galima įžvelgti šiek tiek vaizdo iškraipymo.

Garmin Dash Cam, kaip ir daugelis kitų aukštos kokybės vaizdo registratorių turi giroskopinį jutiklį, kuris aptinka smūgius ar susidūrimus ir automatiškai įjungia vaizdo įrašymą.

Šalia to, vartotojai gali naudotis ir balso komandomis, kurios leidžia išsaugoti vaizdo įrašą, padaryti nuotrauką, tačiau daugeliu atveju, triukšmingame greitkelyje šios funkcijos veikia ne itin sklandžiai.

Kalbant apie įrašymo kokybę, registratorius filmuoja 1440 HD raiška, bei puikiai prisitaiko prie prastų apšvietimo sąlygų.

Garmin Dash Cam 66W nuorodą pirkimui rasite čia.

Privalumai:

 • Kompaktiškas dizainas
 • Daug papildomų funkcijų

Trūkumai:

 • Matomas nedidelis vaizdo iškraipymas šonuose, dėl plataus lęšio matymo kampo
 • Komandos balsu veikia ne itin sklandžiai
 1. Kenwood DRV-830

Kenwood vardas daugeliui asocijuojasi su žemo dažnio garsiakalbiais ir kita garso technika, tačiau pastaruoju metu jų gaminami stiliumi bei naujausiomis technologijomis pasižymintys vaizdo registratoriai patraukia vis daugiau vartotojų dėmesį.

144o laipsnių matymo kampas yra tarp plačiausių, kurie šiuo metu yra siūlomi prekyboje, o 1440 HD raiška, leidžia įrašyti aukštos kokybės vaizdą tiek šviesiu tiek tamsiu paros metu.

Jame taip pat įmontuotos pažangios vairuotojo asistento funkcijos, tokios kaip pagalba persirikiuojant, bei įspėjimai apie galimą susidūrimą priekyje, tačiau kai kuriais atvejais šios funkcijos gali kiek erzinti. Privalumas tas, kad pagal savo nuostatas galite jas nesunkiai įjungti arba išjungti.

Dėl įmontuotų giroskopinių jutiklių vaizdo medžiaga yra automatiškai įrašoma kai aptinkamas susidūrimas ar smūgis. Beje, jeigu mėgstate dažnai išsaugoti vaizdo įrašus, šis registratorius palaiko itin didelės talpos, iki 256 GB atminties korteles.

Kenwood DRV-830 nuorodą pirkimui rasite čia.

Privalumai:

 • Puikios kokybės vaizdo įrašymas
 • Itin didelės talpos SD atminties kortelių palaikymas

Trūkumai:

 • Ne itin patogus valdymo meniu
 • Kiek aukšta kaina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *