Geriausios PDF to Word konvertavimo programos

pdf to word programos

Jei jums reikia pagalbos paverčiant PDF į „Microsoft Word“ tekstinį dokumentą neprarandant pradinio formatavimo ir puslapių struktūros, siūlome pasidomėti šiomis nemokamomis PDF į Word konvertavimo programomis, pritaikytomis būtent šiai užduočiai.

Tikriausiai PDF jums yra ne naujiena, ir yra tekę bent kartą matyti tokio tipo elektroninį dokumentą (angl. Portable Document Format) kompiuteryje ar išmaniajame telefone, kadangi šio tipo dokumentų galima rasti visur – nuo elektroninių pasiūlymų bukletų iki apmokėjimo sąskaitų ar bankinių išrašų. Šį formatą sukūrė kompanija „Adobe”, kad būtų lengviau dalintis dokumentais tarp operacinių sistemų ir kompiuterių su ribotomis redagavimo galimybėmis. Žinoma, juos labai paprasta išsiųsti kitam asmeniui arba atspausdinti, tačiau norint atlikti redagavimo veiksmus, reikia turėti specialią redagavimo programinę įrangą.

Būtent dėl šio apribojimo PDF į Word konverteriai užima tokią naudingą vietą darbo vietoje. Nors teksto dokumentą lengva paversti į PDF failą, atvirkščiai padaryti atrodo beveik neįmanoma. Laikui bėgant ir PDF dokumentams vis labiau įsiliejant į kasdienį gyvenimą, tai kelia vis didesnį nepasitenkinimą, todėl internete vis lengviau rasti priemonių, siūlančių išspręsti šią problemą.

Geriausia apskritai PDF į „Word” konvertavimo programa yra: Adobe Acrobat DC

Jei norite maksimaliai išnaudoti PDF failus, „Adobe Acrobat DC” neabejotinai yra geriausias įrankis šiam darbui. Ji leidžia kurti PDF dokumentus nuo nulio, redaguoti, konvertuoti į beveik bet kokį formatą. Tai galite daryti bet kuriame staliniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje ir lengvai bendradarbiauti su kitais naudodamiesi „Adobe Document Cloud”. Ji nėra nemokama, kaip toliau nurodytos parinktys, tačiau jei darbui su PDF dokumentais yra reikalinga profesionali programa, „Adobe Acrobat DC“ yra ganėtinai prieinama, nes galima pasirinkti įvairių mokėjimo planų.

https://www.adobe.com/lt/acrobat.html

1. WPS PDF to Word Converter

Prieinama operacinėse sistemose:

 • „Windows”
 • „Android“

Privalumai:

 • Galima atskirti ir sujungti kelis dokumentus
 • Galima konvertuoti keletą dokumentų vienu metu
 • Išlaiko pirminį puslapių išdėstymą

Trūkumai:

 • Konvertavimas apribotas iki penkių puslapių

WPS PDF to Word Converter puikiai tinka norint greitai konvertuoti iš PDF dokumentus į „Word”, net jei norite tai padaryti su keletu dokumentų vienu metu ir norite išsaugoti originalų formatavimą bei puslapių turinio išdėstymą. Programa veikia „Windows” sistemoje, taip pat išmaniuosiuose įrenginiuose yra „Android” programėlės versija bei galimybę konvertuoti interneto puslapyje.

Viena iš dažniausiai pasitaikančių problemų, su kuria dažnai susiduriama, tai yra skirtingų PDF dokumento dalių skaidymas ir po to sujungimas į vieną failą. Naudodami WPS to PDF Converter galite pasirinkti puslapius, kuriuos norite konvertuoti, išdėstyti juos savo nuožiūra, ir eksportuoti naują dokumentą keliais skirtingais formatais, išsaugant originalų formatavimą ir išdėstymą.

https://www.wps.com/en-UK/pdf-to-word/?from=wps_pdf

2. Wondershare PDFElement

Prieinama operacinėse sistemose:

 • „Windows”
 • „MacOS“
 • „iOS“
 • „Android“

Privalumai:

 • Puikiai tinka daug paveikslėlių turintiems PDF failams
 • Palaiko kelis failų tipus
 • Dokumentų apsauga

Trūkumai:

 • Konvertavimas apribotas iki penkių puslapių

Naudodami šią nemokamą PDF į „Word” konvertavimo programą galite kurti, konvertuoti, redaguoti ir net pasirašyti PDF dokumentus. Ji veikia „Windows” ir „Mac” sistemose, turi stiprų teksto apdorojimo variklį, panašų į „Microsoft Word”, kuris suteikia daug galimybių valdant dokumentus, tekstą ir vaizdus, su kuriais norite dirbti. Galite įterpti komentarus bet kurioje failo vietoje, paprašyti, kad kas nors kitas peržiūrėtų ir pasirašytų dokumentą, kai jis bus paruoštas, ir lengvai bendrinti jį su kolegomis.

Šiame produkte taip pat yra keletas įdomių pažangių funkcijų. Pavyzdžiui, galite apsaugoti tam tikras dokumento dalis, kad konkrečioje vietoje pateiktą informaciją matytų tik reikiamus leidimus turintys gavėjai, ir netgi galite atsisiųsti „iOS” ir „Android” skirtą programėlę, kad galėtumėte dirbti su PDF konvertavimu keliaudami.

https://pdf.wondershare.com/download.html

3. Nitro PDF to Word Converter

Prieinama operacinėse sistemose:

 • „Windows”

Privalumai:

 • Lengva išmokti ir naudoti
 • Galimybė kurti, redaguoti ir konvertuoti dokumentus
 • Galima peržiūrėti dokumentus ir pridėti komentarus bei pastabas

Trūkumai:

 • Konvertavimas apribotas iki dokumentų per mėnesį

Naudodami Nitro PDF to Word Converter galite įkelti keletą dokumentų, tačiau konvertuojami failai yra atsiunčiami jums el. paštu, todėl, norėdami gauti dokumentus, turite nurodyti el. pašto adresą. Be to, nemokamai galima naudoti tik 14 dienų bandomąją versiją, o per mėnesį galite atlikti tik penkis konvertavimus. Tai gana griežtas apribojimas, kuris labai sumažina produkto populiarumą, be to, jis veikia tik „Windows” sistemoje.

Šis nemokamas PDF konverteris tiksliai konvertuoja tekstą, tačiau konvertuotame faile kartais iškraipomi vaizdai. Kitos galimos problemos yra atsitiktiniai tarpai arba netikėti eilučių pertrūkiai, atsirandantys galutiniame dokumente. Tačiau šios problemos yra gana nedidelės ir jas galima ištaisyti rankiniu būdu, nebent vienu metu reikia konvertuoti didelius dokumentų kiekius.

https://www.gonitro.com/pdf-pro

4. UniPDF

Prieinama operacinėse sistemose:

 • „Windows”

Privalumai:

 • Gerai išlaikomas paveikslėlių ir vaizdų formatas ir struktūra
 • Nedidėlė ir lengva programa
 • Galima peržiūrėti dokumentus ir pridėti komentarus bei pastabas

Trūkumai:

 • Prarandamas kai kurių tekstų formatas ir išdėstymas
 • Konvertavimas apribotas iki trijų puslapių

Ši nemokama PDF į „Word” konvertavimo programa yra sukurta įrenginiams su „Windows” operacine sistema ir padeda išvengti problemų, susijusių su ilgu įkėlimo ar atsisiuntimo laiku, kuris dažniausiai pasitaiko naudojant įvairias internetines priemones. Kadangi programa veikia jūsų įrenginyje, jums nereikia patikėti savo dokumentų ar informacijos trečiajai šaliai, o tai svarbu, jei dirbate su duomenimis, kurių negalima viešinti.

Vis dėlto ši programa turi tam tikrų silpnybių, kurios gali trukdyti darbui. Pavyzdžiui, kai kuriais atvejais konvertuoto teksto dydis gali smarkiai skirtis nuo originalo, o stulpeliai kartais prasilenkia vienas su kitu. Todėl „UniPDF” geriausiai tinka naudotojams, kurie turi nesudėtingus dokumentus, kuriuos reikia konvertuoti į „Word”.

https://unipdf.com/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *