Geriausios skenavimo programos telefonu

Geriausios skenavimo programos telefonu

Kiekvieną kartą prireikus įkelti dokumentus internetu, tenka ieškoti dokumentų skenavimo programos. Tiems, kurie turi „Android”, pateikiame keletą geriausių, kurias galite rasti. Kai kurios iš šių programėlių palaiko optinę ženklų atpažinimo (OCR) funkciją – šaunią technologiją, leidžiančią kopijuoti ir įklijuoti tekstą iš nuotraukų ar nuskenuotų dokumentų. Kai kurios kitos programėlės skirtos labiau nišiniams naudojimo atvejams, pavyzdžiui, galimybei greitai nuskaityti knygas, nereikalaujant rankiniu būdu nuskaityti kiekvieno puslapio.

Microsoft Lens

„Microsoft Lens” yra nemokama „Android” skenavimo programa be reklamų. Ši programėlė be puikių skenavimo funkcijų taip pat turi labai naudingą integraciją su kitomis „Microsoft Office” programėlėmis ir kas padaro ją ypač patrauklią tarp daugelio vartotojų. Galite nuskaityti dokumentą ir konvertuoti jį į „Word”, „Excel” ar „PowerPoint” failus, taip pat į visur paplitusį PDF formatą.

Ji turi iš anksto paruoštas dokumentų atpažinimo kategorijas, tokias kaip „Whiteboard”, „Document” ir „Business Card”, kurios leidžia optimizuoti nuskaitymą prieš jį užfiksuojant. „Microsoft Lens” OCR funkcija tokia gera, kad sunku patikėti, jog ja galima naudotis nemokamai. Net tekstą iš žurnalo ar ranka rašytus sakinius „Microsoft Lens” atpažįsta ganėtinai tiksliai.

Ji turi ir daugiau naudingų OCR režimų, kurie leidžia fiksuoti tekstą iš vizitinių kortelių, lentelių ir net funkciją, kuri leidžia programai garsiai perskaityti užfiksuotą tekstą.

Adobe Scan

„Adobe Scan” taip pat yra puiki „Android” skenavimo programa, tačiau turėkite omenyje, kad norėdami ja naudotis jos teikiamomis funkcijomis, reikės prisijungti; žinoma, patogiau naudotis nesukuriant paskyros arba prisijungiant per „Google”, tačiau tokios galimybės nėra.

Jei tai ne problema, „Adobe Scan” yra gana patogi programėlė telefone, geriausiai tinkanti tiems, kurie nori greitai nuskaityti nuotraukas ar dokumentus ir konvertuoti juos į PDF. Jos OCR funkcija yra patikima, todėl galėsite greitai užfiksuoti tekstą iš vaizdų. Nemokamai „Adobe Scan” leidžia vienu metu fiksuoti tekstą iki 25 puslapių vienu metu nemokamai, o užsisakius „Premium” narystę šis limitas padidės iki 100 puslapių.

Daugumai vartotojų pakanka nemokamos versijos, tačiau kai kurios funkcijos, pavyzdžiui, eksportavimas į „Word” ir „Excel” failus, yra prieinamos tik „Premium“ nariams.

PhotoScan by Google Photos

„PhotoScan” – tai programa, kurios tikslas yra vienas: greitai paversti atspausdintas nuotraukas skaitmeninėmis kopijomis. Daugelis iš mūsų turi seniai atspausdintų nuotraukų, kurių originalios nuotraukų juostelės ar skaitmeninės kopijos neturime. Jei ir jūs atsidūrėte tokioje situacijoje „PhotoScan” yra bene paprasčiausia programa, kurią galite naudoti norėdami išsaugoti šias nuotraukas išmaniajame telefone ar kitose internetinėse paslaugose.

Google Drive

„Google” diskas nėra tas vardas, kurį paprastai sietumėte su skenavimu, tačiau jame yra dokumentų nuskaitymo funkcija. Šios programos privalumas tas, kad ji iš anksto įdiegta daugumoje „Android” telefonų, todėl tai tikriausiai plačiausiai įdiegta nuskaitymo programa „Android” sistemoje.

„Google Drive” skenavimo funkcijos yra elementarios, bet jei norite nuskenuoti kelis puslapius ir išsaugoti juos kaip PDF failą, tai galėsite atlikti be vargo. Atidarę programėlę bakstelėkite mygtuką + ir pasirinkite „Skenuoti“, kad pradėtumėte skenuoti. Pagal numatytuosius nustatymus taikomi vaizdo patobulinimai, o jei norite, galite pasirinkti nuskaityti nespalvotu režimu.

Genius Scan

„Genius Scan” yra nemokama skenavimo programa, kurioje nėra jokių reklamų. Kai kurias jos funkcijas reikia įsigyti programėlėje, tačiau nemokamoje versijoje yra visos svarbiausios skenavimo funkcijos.

Ši programa nustato puslapių ribas ir automatiškai fiksuoja vaizdus. Pagal numatytuosius nustatymus programėlė taiko tam tikrus efektus, pavyzdžiui, pašalina foną ir šešėlius. Naudodami „Genius Scan” taip pat galite greitai kurti kelių puslapių PDF failus.

Ši programėlė naudojimo metu gali pasirodyti šiek tiek jautri patalpų apšvietimui ir kartais per daug apšviestos dokumento dalys gali išblukti. Norint tai ištaisyti, reikia kelis kartus pakartoti skenavimą. Pasirinkus tinkamą apšvietimą, programa yra tikrai naudinga atliekant dokumentų skenavimą.

Nors nemokamoje versijoje yra pakankamas funkcijų rinkinys, už kai kurias naudingas funkcijas, pavyzdžiui, OCR, PDF failų apsaugojimą slaptažodžiu ir failų eksportavimą į populiarias debesų saugyklas, reikia mokėti.

vFlat Scan

„vFlat Scan” labiausiai tinka tiems, kurie nori nuskaityti daug knygų puslapių. Šia programa galima automatiškai užfiksuoti puslapį (naudojant integruotą laikmačio funkciją) ir greitai sudėti kelis nuskaitytus puslapius. Jei nenorite pirkti brangaus vadovėlio vien dėl to, kad jums reikia perskaityti ir išmokti keletą jo skyrių, ši programėlė jums labai pravers.

Programa „vFlat Scan” palaiko OCR funkciją, o šmaikštus tačiau naudingas akcentas – galimybė pašalinti pirštus nuo nuskaitytų puslapių, padės palaikyti tvarką nuskenuotuose dokumentuose. Taip pat programėlė leidžia keisti puslapių eiliškumą prieš eksportuojant nuskaitytus puslapius kaip PDF.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *