Maršrutu planavimo programos

Maršrutu planavimo programos

Geriausios kelionių planavimo programėlės gali tapti esminiu skirtumu tarp geros ir puikios kelionės. Žmonėms pradedant kurti kelionių planus, tinkama programėlė gali padėti suplanuoti keliones, kurios būtų taupios, patogios ir saugios. Kelionių planavimo programėlės, skirtos „iOS” ir „Android” sistemoms, gali padėti išsaugoti kelionės dokumentus, patvirtinimo ar sėdimų vietų numerius ir leisti planuoti iš anksto, pateikdamos restoranų, muziejų ir lankytinų vietų apžvalgas. Jei jūsų kelionės planai yra pernelyg ambicingi, kad juos prisimintumėte atmintinai, išbandykite vieną iš šių kelionių planavimo programėlių.

TripAdvisor

„TripAdvisor” yra viena išsamiausių mobiliųjų kelionių planavimo programėlių. Joje galite planuoti keliones ir sudaryti maršrutus, įtraukti į tvarkaraštį vietas, renginius, lankytinus objektus, restoranus ir kitas lankytinas vietas. Svarbiausia, kad joje taip pat rasite milijonus atsiliepimų, nuotraukų ir vaizdo įrašų, susijusių su bet kuria vieta, kurią galbūt ketinate aplankyti, o tai reiškia, kad prieš planuodami, kur vyksite, galėsite iš tikrųjų ištirti savo kelionę. Viskas, ką pridėsite prie planuojamos kelionės, bus matoma žemėlapyje, be to, naudodamiesi programėle galėsite rasti pasiūlymų ir užsisakyti bilietus. Joje taip pat yra forumai, kuriuose naudotojai gali dalytis informacija, o jūs galite pridėti savo atsiliepimus. Kelionės metu programėlė siūlo įvairias rekomendacijas, todėl jums net nereikia nieko planuoti iš anksto. Naujausiais atnaujinimais programėlė pertvarkyta taip, kad pagerėtų planavimas, rezervavimas ir kelionės. Dabar galite išsaugoti, tvarkyti ir dalytis kelionių idėjomis su „Trips” ir žemėlapyje atrasti netoliese esančias vietas. Patarimų, kur apsistoti, ką veikti ir kur pavalgyti, galite ieškoti iš keliautojų, kurie jau lankėsi tam tikroje vietoje. Galite susipažinti su viešbučių, restoranų ir patirčių informacija apie sveikatą ir saugą bei užsisakyti jas nemokamai atšaukdami užsakymą.

Google Maps

„Google” žemėlapiai yra bene geriausia navigacijos programėlė, kurią galite atsisiųsti šiuo metu, tačiau ji taip pat yra vertingas šaltinis, jei planuojate kelionę. Joje ne tik rasite nurodymus, kaip keliauti įvairiomis priemonėmis, bet ir restoranų bei kavinių ir traukos objektų rekomendacijas, kad ir kur būtumėte. Kiekvienas gali įkelti savo aplankytų vietų nuotraukas ir atsiliepimus, todėl „Google Maps” žemėlapiuose tikrai rasite daugiau naudingos informacijos nei bet kurioje kitoje kelionių planavimo programoje. Naudodamiesi programėle negalite sudaryti maršruto, tačiau galite ja naudotis ieškodami skrydžių ir traukinių į norimas vietas. Ją taip pat galite naudoti kelionėms keliais planuoti, o funkcija „Kryptys” leidžia pridėti stoteles pakeliui.

TripIt: Travel Planne‪r

„TripIt” yra galinga, lengvai naudojama išsami kelionių planavimo programa, kurioje galite kurti pagrindinius kelionių maršrutus. Jums tereikia persiųsti užsakymus ir rezervacijas jai skirtu el. pašto adresu, ir ji sukurs vieną būsimų ekskursijų maršrutą. Net ir būdami neprisijungę prie interneto, programėlėje galite pasitikrinti, kur turite būti per artimiausią valandą, dieną ar savaitę. Kitos patogios funkcijos – apylinkių saugumo balai ir galimybė žemėlapyje nubraižyti kelionių maršrutus.

Wanderlog

Tai visapusiška programėlė, kurioje vienoje vietoje išsaugomi visi užsakymai, skrydžiai ir bilietai, kad galėtumėte sudaryti vieną kelionės maršrutą. Savo planus galite peržiūrėti žemėlapyje, o tai puikiai tinka, jei visur keliaujate automobiliu. Programėlę taip pat galite naudoti bendrinti planus ir maršrutus su draugais, kurie taip pat gali atnaujinti jūsų planus ir pridėti savo informaciją. Visi sudaryti planai saugomi neprisijungus prie interneto, o kelionės metu taip pat galite pridėti veiklų, pavyzdžiui, valgymo ar lankytinų vietų. Programėlėje taip pat pateikiamos nuorodos į kiekvienos lankomos vietos apžvalgas ir gidus, todėl niekada nepritrūksite idėjų. Naujausiose versijose siūlomi patobulinti geriausių restoranų sąrašai tūkstančiuose pasaulio vietų, sudaryti naudojantis tūkstančiais geriausių tinklaraščių ir „Google” paieškos rezultatais. Dabar programėlę galite naudoti išlaidoms stebėti ir kelionės biudžetui sudaryti.

Kayak

„Kayak” – tai patikima kelionių planavimo programa, kurioje galite visus užsakymus ir rezervacijas sudėti į vieną maršrutą ir bendrinti jį su draugais bei šeima. Šią pagrindinę funkciją ji papildo pagrindine skrydžių, viešbučių ir automobilių nuomos kainų palyginimo paslauga. Naudodamiesi programėle galite ne tik suplanuoti, kur vykstate, bet ir susieti ją su geriausiais skrydžiais, kad galėtumėte ten nuvykti, taip pat su geriausiais viešbučių kambariais ir automobiliais. Ji žada išskirtinių pasiūlymų, kurių niekur kitur nėra. Užsisakius skrydį ar rezervaciją, programėlė viską išsaugo jūsų kelionės plane. Naujausiose versijose patobulintas aktyvių paieškos filtrų valdymas, kad keliaudami galėtumėte greičiau gauti rezultatus.

PackPoint Travel Packing Lis‪t

Visi esame tai patyrę. Išsiruošėte į ilgai lauktas paplūdimio atostogas, bet pamiršote maudymosi kostiumėlius. „PackPoint Travel Packing List” žada išvengti tokių nesėkmių pasikartojimo su pakavimo sąrašais. Galite ne tik patys susikurti rankinį sąrašą, bet programa rekomenduos daiktus, kuriuos reikėtų pasiimti, atsižvelgdama į jūsų pateiktą informaciją, pavyzdžiui, į kokią kelionę vykstate, planuojamą veiklą, metų laiką ir kelionės tikslą. Tai puikus būdas užtikrinti, kad iš namų neišeisite be svarbiausių drabužių, aksesuarų ar įrangos. Jei neprieštaraujate mokėti 3 dolerius, taip pat galite išbandyti panašią „Packing Pro”, skirtą „iOS”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *