Kada naujas asortimentas Humanoje?

Kada naujas asortimentas Humanoje?

Pirkimas iš antrų rankų ne tik naudingas planetai ir jūsų piniginei, yra net mokslinių tyrimų, kurie parodo, kad žmonės turintys išlavintą stilių yra dažniau linkę pirkti dėvėtus drabužius ir aksesuarus. Pastaruosius keletą metų augančią tendenciją pirkti dėvėtus rūbus galima pastebėti ir socialiniuose tinkluose, kur tiek nuomonės formuotojai tiek įprasti vartotojai dalinasi savo atrastais naujais stiliais, dėvint rūbus įsigytus iš dėvėtų rūbų parduotuvių.

Bene didžiausią parduotuvių tinklą Lietuvoje turinti dėvėtų rūbų parduotuvė „Humana“, gali pasiūlyti didelį drabužių asortimentą, kuris reguliariai yra papildomas ir atnaujinamas, todėl pirkėjai nuolatos domisi, kada parduotuvėje pasirodys naujas rūbų asortimentas.

Prekių kainoraštis ir nuolaidos

Parduotuvė yra sugalvojusi neeilinį būdą rūbų kainoms – pradedant nuo pirmadienio, parduotuvėse parduodamų prekių kainą yra 6 eurai, ir su kiekviena diena prekių kainą mažėja, tad apsilankę sekmadienį parduotuvėje galite rasti suknelių, batų, švarkelių ir kitų rūbų, kurių kaina tik 3 eurai.

Prekių kainos, pagal darbo dieną:

Pirmadienį – 6 eur.;

Antradienį – 5 eur.;

Trečiadienį – 5 eur.;

Ketvirtadienį – 4 eur.;

Penktadienį – 4 eur.;

Šeštadienį – 3 eur.;

Sekmadienį – 3 eur.

Negana to, kad parduotuvėje galima rasti tikrai kokybiškų prekių už žemą kainą, kiekvieną diena yra taikomos nuolaidos „Laimingi pusvalandžiai“ kurių metu visoms įsigytoms prekėms taip pat yra taikoma nuo 10 % iki 30 % nuolaida. Deja, tiksliai žinoti, kada bus taikoma akcija galimybės nėra, kadangi šios nuolaidos yra taikomos bet kuriuo darbo dienos laiku. Apie taikomą akcija visus parduotuvėje besilankančius pirkėjus informuoja parduotuvės darbuotojai.

„Laimingų pusvalandžių“ nuolaidos, pagal darbo dieną:

Pirmadienį-penktadienį – nuo 10 % iki 30 % nuolaida;

Šeštadienį – nuolaida netaikoma;

Sekmadienį – 10 % nuolaida visoms prekėms.

Naujas rūbų asortimentas

Įprastai „Humana“ parduotuvėse rūbų asortimentas yra atnaujinamas kiekvienos savaitės pradžioje, todėl daugelis pirkėjų lankosi parduotuvėse pirmadieniais. Su kiekviena diena turimas asortimentas yra išperkamas ir pasirinkimas mažėja, todėl daugelis pirkėjų dėl didesnio pasirinkimo šiose parduotuvėse lankosi savaitės pradžioje, nors šiomis dienomis prekių kaina yra didesnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *