Kada rodo Vikinglotto, Eurojackpot, Teleloto?

Kada rodo Vikinglotto, Eurojackpot, Teleloto?

Tikriausiai kiekvienas esame nors kartą pasvajoję, ką darytume jei dabar savo kišenėse turėtume 1 milijoną, 10 milijonų, o gal net 100 milijonų? Su tokia pinigų suma pagaliau galėtumėte turėti savo išsvajotą automobilį, erdvius namus su karališka lova, o gal valgomųjų ledų atsargų visam gyvenimui. Su šia mintimi kiekvieną savaitę savo sėkmę išbandyti norintys žaidėjai rikiuojasi į eilę pirkti loterijos bilietų, su viltimi akimirksniu tapti milijonieriais.

Jūs taip pat vieną dieną galite tapti milijonieriais, jei įsigysite bilietą iš Lietuvoje veikiančių loterijų, tokių kaip Vikinglotto, Eurojackpot ar Teleloto. O loto transliacijų laiką galėsite sužinoti skaitydami toliau.

Vikinglotto

Dar šį trečiadienį Vikinglotto žaidime žaidėjas iš Lietuvos laimėjo beveik 5,5 mln. eurų, o Šią savaitę žaisdami Vikinglotto Jūs galite laimėti net 3 milijonus eurų. Vikinglotto žaidimą galite stebėti kiekvieną trečiadienį 22:00 vakare per TV3 televiziją.

Eurojackpot

Eurojackpot yra bene didžiausius laimėjimus siūlantis loto žaidimas, kuriame šią savaite galima laimėti net 120 mln. euru. Eurojackpot žaidimas vyksta kiekvieną šeštadienį 19:40 vakare per TV3 televiziją.

Teleloto

Tai Lietuvoje seniausiai veikiantis ir visiems gerai žinomas loto žaidimas. Šios savaitės Teleloto pagrindinis prizas siekia 400 tūkst. eurų. Žaidimą galite žaisti kiekvieną sekmadienį 17:20 vakare per LNK televiziją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *