Kada vyks Juodasis Penktadienis (Black Friday) 2023 metais?

Kada vyks Juodasis Penktadienis (Black Friday) 2023 metais?

Juodasis penktadienis – tai Jungtinėse Amerikos Valstijose kilusi didelė apsipirkimo šventė, vykstanti kitą dieną po Padėkos dienos. Tačiau pastaruosius keletą metų ji vis labiau tampa tapo pasauliniu reiškiniu, nes mažmenininkai visame pasaulyje pirkėjams siūlo dideles nuolaidas ir pasiūlymus. Europoje Juodasis penktadienis paprastai minimas tą pačią dieną kaip ir Jungtinėse Valstijose, t. y. 2023 m. lapkričio 24 d.

Juodasis penktadienis greitai tapo vienu didžiausių metų apsipirkimo renginių Europoje, kai mažmenininkai siūlo dideles nuolaidas įvairiems produktams, įskaitant elektronikos, drabužių ir namų apyvokos prekes. Nors pati diena dažnai asocijuojasi su ilgomis eilėmis, perpildytomis parduotuvėmis ir beprotišku apsipirkinėjimu, daugelis mažmenininkų pradėjo siūlyti išpardavimus ir internetu, todėl pirkėjai gali pasinaudoti pasiūlymais patogiai įsitaisę namuose.

Kai kuriose Europos šalyse po Juodojo penktadienio taip pat vyksta Kibernetinis pirmadienis – diena, skirta apsipirkimui internetu, kai paprastai siūlomos papildomos nuolaidos ir pasiūlymai. Be to, kai kurie mažmenininkai Juodojo penktadienio išpardavimus gali pratęsti visam savaitgaliui ar net visai savaitei, todėl visada pravartu sekti naujausias mėgstamų mažmenininkų naujienas ir pranešimus.

Verta paminėti, kad nors „Juodasis penktadienis” gali pasiūlyti daug sutaupyti, svarbu apsipirkti atsakingai ir nepasiduoti šurmuliui. Prieš pirkdami būtinai atlikite tyrimus ir palyginkite kainas, taip pat apsvarstykite galimybę paremti vietos įmones ir nepriklausomus mažmenininkus.

Taigi, Juodasis Penktadienis kiekvienais metais vyksta tuo pačiu laikotarpiu ir įprastai tiek Europoje, tiek Lietuvoje prasideda lapkričio 24 d. Tapęs svarbiu apsipirkimo renginiu, Juodasis Penktadienis pirkėjams siūlo dideles nuolaidas ir pasiūlymus. Nors pati diena gali būti chaotiška, daugelis mažmenininkų taip pat siūlo išpardavimus internetu, todėl svarbu apsipirkti atsakingai ir apsvarstyti ir alternatyvias galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *