Kaip aktyvuoti Senukai parduotuvės Smart Net kortelę?

Kaip aktyvuoti Senukai parduotuvės Smart Net kortelę?

Esate „pasidaryk pats” darbų specialistas arba mėgstate įgyvendinti namų tobulinimo projektus? Tuomet nėra net kalbos, kad nesate girdėję apie „Senukai”, vieną iš populiariausių Lietuvoje namų apyvokos ir statybos prekių parduotuvių. „Senukai” garsėja plačiu aukštos kokybės produktų asortimentu ir puikiu klientų aptarnavimu, todėl tai yra vieta, į kurią galite kreiptis dėl visų „pasidaryk pats” poreikių.

Senukai yra Lietuvoje įsikūrusi prekybos įmonė, kuri specializuojasi namų tobulinimo ir statybos prekių srityje, turinti iki 80 parduotuvių visoje šalyje. Senukai siūlo platų prekių asortimentą, įskaitant statybines medžiagas, įrankius, santechnikos ir elektros reikmenis, taip pat sodo ir lauko įrangą.

Jeigu dažnai apsipirkinėjate „Senukai”, turėtumėte apsvarstyti galimybę užsiregistruoti jų lojalumo programoje „Smart Net”. Naudodamiesi „Smart Net” lojalumo kortele, už kiekvieną pirkinį galėsite kaupti taškus, gauti nuolaidas bei specialius pasiūlymus. Šiame straipsnyje aptarsime, kaip aktyvuoti „Smart Net” lojalumo kortelę ir pradėti naudotis jos teikiamais privalumais.

Kas yra „Smart Net” lojalumo kortelė?

Smart Net – tai „Senukai” lojalumo programa, pagal kurią pirkėjai apdovanojami už lojalumą. Užsisakę „Smart Net” lojalumo kortelę, kaskart pirkdami „Senukai” parduotuvėje gausite taškų. Kuo daugiau taškų surinksite, tuo daugiau nuolaidų ir specialių pasiūlymų galėsite panaudoti.

Be to, „Smart Net” siūlo įvairių privalumų, pavyzdžiui, asmeninių pasiūlymų, išskirtinių nuolaidų ir pirmenybinio klientų aptarnavimo. Be to, „Smart Net” nariai gali pelnyti papildomų taškų dalyvaudami įvairiose „Senukai” organizuojamose akcijose ir renginiuose.

Kaip aktyvuoti „Smart Net” lojalumo kortelę?

Aktyvinti „Smart Net” lojalumo kortelę galima greitai ir paprastai. Toliau pateikiame žingsnius, kurių reikia laikytis:

1 žingsnis. Apsilankykite „Senukai” svetainėje

Norėdami aktyvuoti „Smart Net” lojalumo kortelę, apsilankykite „Senukai” svetainėje www.senukai.lt. Pagrindinio puslapio viršuje spustelėkite mygtuką „Prisijunk“.

2 žingsnis. Užsiregistruokite „Smart Net“

Jei dar nesate užsiregistravę „Smart Net”, puslapio kairėje užpildykite registracijos formą, nurodydami savo asmeninius duomenis: vardą, pavardę ir el. pašto adresą. Susikurkite slaptažodį ir peržiūrėkite „Smart Net” lojalumo programos sąlygas ir pažymėkite langelį, kad su jomis sutinkate. Spustelėkite mygtuką „Registruotis”, kad pateiktumėte registracijos formą.

Jei jau turite sukurtą paskyrą, spauskite žemiau esantį mygtuką Prisijungti.

3 žingsnis: Aktyvuokite „Smart Net” kortelę

  • Užsiregistravę „Smart Net” programoje, savo paskyroje paspaudę skiltį Smart Net kortelė matysite savo skaitmeninę „Smart Net” lojalumo kortelę.
  • Norėdami aktyvuoti kortelę atsisiųskite lt programėlę į savo išmanųjį telefoną iš Google Play arba App Store parduotuvės ir per programėlę prisijunkite prie savo paskyros.
  • Apsilankykite bet kurioje „Senukai” parduotuvėje, telefone atsidarykite Senukai.lt programėlę, paspauskite Paskyra > Smart Net kortelė, ir pateikite skaitmeninę kortelę kasininkui. Kasininkas nuskaitys jūsų kortelę ir susies ją su „Smart Net” paskyra. Po to galėsite pradėti rinkti taškus už kiekvieną pirkinį ir naudotis suteikiamomis programos nuolaidomis.

Atlikę šiuos paprastus veiksmus, galėsite pradėti rinkti taškus ir naudotis visais „Smart Net” teikiamais privalumais. Taigi, kai kitą kartą būsite „Senukai” parduotuvėje, nepamirškite pateikti „Smart Net” kortelės ir pradėkite rinkti taškus kitai nuolaidai ar specialiam pasiūlymui gauti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *