Kaip atsisiųsti Google Play programėlę į telefoną?

Google play

Kaip išmaniojo telefono naudotojas, tikriausiai telefone turite įdiegę daugybę programėlių – nuo socialinės medijos iki žaidimų ir produktyvumo įrankių. Tačiau yra viena programėlė, kuri yra labai svarbi visai programėlių atsisiuntimo patirčiai, tai „Google Play” parduotuvė.

„Google Play“ yra oficiali „Android” įrenginiams skirta programėlių parduotuvė, kuri yra didžiausia pasaulyje programėlių prekyvietė. Joje galima atsisiųsti daugiau kaip 2,9 mln. programėlių, naršyti paprastai ir patogiai, atsisiųsti ir įdiegti programėles į telefoną. Šioje programėlių parduotuvėje taip pat galima rasti knygų, filmų, televizijos laidų ir muzikos įrašų, todėl tai yra puiki virtuali vieta visiems jūsų išmaniojo telefono patirčių poreikiams tenkinti.

Nors daugelyje „Android” telefonų „Google Play” programėlė yra iš anksto įdiegta, kai kuriuose įrenginiuose jos nėra. Taip gali būti dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, jei naudojate nestandartinę operacinę sistemą arba įsigijote mažiau žinomo prekės ženklo telefoną. Tačiau gera žinia yra ta, kad „Google Play” programėlę lengva atsisiųsti ir įdiegti bet kuriame išmaniajame telefone.

Štai kaip tai padaryti:

  1. Atsisiųskite APK failą. Naujausią „Google Play Store” APK failo versiją galite rasti įvairiose svetainėse, pavyzdžiui, APKMirror.com arba APKPure.com.
  2. Įjunkite funkciją telefone Diegti iš nežinomų šaltinių. Eikite į telefono nustatymus, tada į skyrių Saugumas arba Privatumas. Ieškokite parinkties Unknown Sources (nežinomi šaltiniai) ir ją įjunkite. Tai leis jums įdiegti programėles, kurios nėra atsiųstos per „Google Play“ parduotuvė į jūsų telefoną.
  3. Įdiekite APK failą. Baigę atsisiuntimą, atidarykite failą ir bakstelėkite Įdiegti. Palaukite, kol bus baigtas diegimas, tada spauskite Atidaryti, kad paleistumėte „Google Play” programą.
  4. Prisijunkite prie savo „Google” paskyros. Norėdami naudotis visomis „Google Play” funkcijomis, turėsite prisijungti prie „Google” paskyros. Jei jos neturite, galite sukurti naują paskyrą atlikdami veiksmus programėlėje.

Štai ir viskas! Dabar galite pradėti atsisiųsti ir diegti programas iš „Google Play” parduotuvės. Jei kiltų kokių nors problemų, tiesiog iš naujo paleiskite telefoną ir bandykite įdiegti dar kartą.

„Google Play” parduotuvė yra nepamainoma bet kurio „Android” telefono programėlė, suteikianti prieigą prie milijonų programėlių, žaidimų, knygų ir dar daugiau. Nesvarbu, ar turite iš anksto įdiegtą programėlę, ar reikia ją atsisiųsti, procesas yra paprastas ir nesudėtingas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *