Kada geriausias laikas sodinti šilauoges?

Kada geriausias laikas sodinti šilauoges?

Uogakrūmių sodinimas – tai smagus ir naudingas būdas pateikti šviežių vaisių ant savo stalo. Šilauogės yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių vaisių, taip pat jas lengva auginti, o tinkamai prižiūrint jos gali duoti vaisių daugelį metų.

Šilauoges geriausia sodinti rudenį arba ankstyvą pavasarį, kai dirva neįšalusi. Sodinant rudenį šaknys spėja įsitvirtinti prieš žiemą, o sodinant pavasarį augalas įsitvirtina ir auga prieš karštus vasaros mėnesius. Svarbu parinkti vietą, kurioje būtų gerai drenuojama dirva, nes šilauogės nemėgta dirvožemyje užsistovėjusio vandens. Taip pat rekomenduojama pasirinkti vietą, kurioje per dieną bent šešias valandas šviečia tiesioginė saulė.

Šilauogių sodinimas yra smagus ir paprastas būdas papildyti savo racioną šviežiais vaisiais. Sodindami rudenį arba anksti pavasarį, padidinsite tikimybę, kad pasodintos šilauogės įsitvirtins dirvožemyje ir sveikai augs. Tad kodėl gi šiais metais nepabandžius pasodinti šilauogių savo sode? Nustebsite, kaip lengva tai padaryti ir kiek džiaugsmo šios mažos uogos gali suteikti jūsų stalui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *