Kaip atsisiųsti WhatsApp į telefoną?

Kaip atsisiųsti WhatsApp į telefoną?

„WhatsApp” yra populiari išmaniojo telefono žinučių siuntimo paslauga, leidžianti prisijungti prie kitų „WhatsApp” naudotojų ir siųsti žinutes bei skambinti. Žinučių, kurias galite siųsti per „WhatsApp”, ilgis neribojamas, taip pat galite nustatyti grupinius pokalbius, kad vienu metu galėtumėte kalbėtis su keliais žmonėmis, ir siųsti nuotraukas bei vaizdo įrašus per programą.

Norėdami įdiegti WhatsApp programėlę savo išmaniajame telefone, sekite šį vadovą:

„WhatsApp” diegimas

  1. Išmaniajame telefone atsidarykite „Google Play parduotuvė“ arba „Apple Store“ ir paieškos laukelyje įveskite „WhatsApp”. Taip atsiras „WhatsApp Messenger” programa, kurią galima atsisiųsti nemokamai.
  2. Programėlės puslapyje spauskite mygtuką Įdiegti. Tai automatiškai pradės atsisiuntimo procesą. Atkreipkite dėmesį, kad priklausomai nuo to, kokį interneto ryšį naudojate programėlei atsisiųsti, gali būti taikomi duomenų perdavimo mokesčiai.
  3. Kai atsisiuntimas bus baigtas, bakstelėkite Atverti, kad atidarytumėte programą.
  4. Būsite paraginti sutikti su Paslaugų teikimo sąlygomis. Jei norite pereiti prie kito etapo, spauskite Sutikti ir tęsti.
  5. Dabar reikia patvirtinti savo telefono numerį. Įveskite savo mobiliojo telefono numerį ir spustelėkite mygtuką Kitas. Jūsų bus paprašyta patvirtinti, kad tai yra tas numeris, kurį norite patikrinti, todėl, jei padarėte klaidų, galite grįžti ir jas ištaisyti. Tada jums bus išsiųsta žinutė su 6 skaitmenų patvirtinimo kodu. Programa „WhatsApp” turėtų automatiškai jį aptikti ir patikrinti jūsų numerį, bet jei ne, tiesiog įveskite atsiųstą kodą.
  6. Galiausiai įveskite vardą, kurį norite naudoti savo profilyje. Jei norite, taip pat galite pridėti nuotrauką, paspaudę fotoaparato piktogramą ir įkėlę nuotrauką iš savo telefono. Atlikę šiuos veiksmus spauskite mygtuką Kitas.
  7. Štai ir viskas! „WhatsApp” įdiegta ir dabar galite pradėti naudotis programėle. Pridėję kontaktus, su kuriais norite užmegzti ryšį, galėsite siųsti ir gauti žinutes. Galite nustatyti grupinius pokalbius, kad vienu metu galėtumėte kalbėtis su keliais žmonėmis, taip pat siųsti nuotraukas. Galite sukurti atsarginę žinučių kopiją debesyje ir archyvuoti pokalbius, kurių nenorite matyti pokalbių sąraše. Taip pat galite pritaikyti savo pranešimus ir pakeisti privatumo nustatymus, kad galėtumėte kontroliuoti, kas ką mato.

Įdiegę „WhatsApp”, galbūt norėsite suteikti sau daugiau galimybių susisiekti su draugais ir šeima. Telefone galite nustatyti el. pašto paskyrą, kad prisijungtumėte prie savo el. pašto, taip pat galite siųsti vaizdo žinutes arba naudoti „FaceTime”, kad išnaudotumėte visas savo išmaniojo telefono funkcijas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *