Kaip susikurti Instagram?

Kaip susikurti Instagram?

„Instagram” pamažu tampa labiausiai naudojama socialinės žiniasklaidos platforma po „Facebook”. Jei nesate prisijungę prie „Instagram”, turbūt praleidžiate daugybę dalykų, kurie jus domina arba yra madingi. Jei norite susikurti naują „Instagram” paskyrą, tai užtruks vos kelias minutes, o kad šis procesas būdų paprastesnis naudokitės šiuo vadovu žingsnis po žingsnio ir jau po kelių akimirkų turėsite „Instagram” paskyrą asmeniniam naudojimui arba verslui.

„Instagram” paskyros kūrimas mobiliuoju telefonu

  1. „Android” arba „iOS“ išmaniajame įrenginyje atsidarykite „Google Play parduotuvė“ arba „Apple App Store“ programėlę, paieškos laukelyje įveskite Instagram, spauskite mygtuką Įdiegti ir programėlei atsisiuntus paspauskite mygtuką
  2. Atsidarius programėlei būsite paraginti sutikti su Paslaugų teikimo sąlygomis, norėdami tęsti toliau paspauskite mygtuką Continue (Tęsti).
  3. Norėdami sukurti naują paskyrą spauskite mėlyna mygtuką Create new account (Sukurti naują paskyrą).
  4. Galite naudoti savo telefono numerį arba el. pašto adresą, kad užsiregistruotumėte „Instagram” paskyroje. Įvedę reikiamą informaciją, spauskite mygtuką Next (Toliau).
  5. Įveskite pateiktuose laukeliuose savo vardą ir pavardę, bei susikurkite slaptažodį, su kuriuo prisijungsite prie savo paskyros. Užpildę duomenis spauskite mygtuką Continue and sync contants (Tęsti ir sinchronizuoti kontaktus) jei norite susieti savo telefone turimus kontaktus su „Instagram“ paskyra arba Continue without syncing contacts (Tęsti nesinchronizuojant kontaktų) jei nenorite šiuo metu susieti kontaktų.

– Toliau įrašykite savo gimimo datą ir paspauskite Next (Toliau).

– Jūsų „Instagram” profilis paruoštas, jei norite, galite pakeisti naudotojo vardą arba bakstelėkite Next (Toliau).

Štai ir viskas! Atlikę šiuos žingsnius susikursite „Instagram” paskyrą naudojant mobilųjį telefoną.

Pastaba – jei nenorite susikurti atskiros „Instagram” paskyros, galite tiesiogiai prisijungti prie „Instagram“ paskyros su savo „Facebook“ paskyra paspaudę mygtuką Connect with Facebook.

„Instagram” paskyros kūrimas kompiuteryje

Norėdami sukurti „Instagram” paskyrą kompiuteryje, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Naršyklėje eikite į www.instagram.com ir bakstelėkite „Sign Up”.
  2. Atsidariusiame puslapyje įveskite savo telefono numerį arba el. pašto adresą, vardą, pavardę ir susikurkite slaptažodį. Užpildę duomenis spauskite mygtuką Next (Toliau).
  3. Atsidariusiame lange įveskite savo gimtadienio datą ir spauskite mygtuką Next (Toliau).
  4. Toliau įveskite patvirtinimo kodą, kurį gavote el. pašto adresu arba telefono numeriu ir spauskite mygtuką Next (Toliau).

Štai ir viskas! Atlikę šiuos žingsnius susikursite „Instagram” paskyrą kompiuteryje.

„Instagram“ paskyra daugiausia naudojama verslo pasiekiamumui didinti, tačiau taip pat ir asmeniniam naudojimui stebint kitų žmonių įvykius, bei pasidalintus įspūdžius. Galite lengvai reklamuoti savo verslą ir padidinti sekėjų skaičių. Yra keletas būdų, kuriuos naudodami galite padidinti realių sekėjų skaičių Instagram. Kurdami „Instagram” paskyrą sau, būtinai naudokite tikrą informaciją, kad ateityje išvengtumėte užblokavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *