Kaip gauti nemokamą Revolut Kortelę?

Nemokama revolut kortele

Elektroninė bankininkystė, debetinės, kreditinės kortelės ir kitos elektroninio atsiskaitymo priemonės padarė mūsų kasdienį gyvenimą gerokai paprastesnį, lyginant su grynaisiais pinigais. Dar prieš gerą dešimtmetį, kai atsiskaitymai elektroniniu būdų dar nebuvo labai paplitę, daugelis žmonių keliaudami apsipirkti su savimi nešdavosi šūsnį grynųjų savo piniginėje, o kas dažnai būdavo ne tik nepatogu kai reikėdavo sukrapštyti banknotus parduotuvės kasoje, tačiau ir itin nesaugu vagystės atveju.

Šiandien elektroniniai atsiskaitymai yra kaip niekada populiarūs galime per keletą sekundžių pridėjus prie skaitytuvo kortele atsiskaityti už pirkinius parduotuvėje, o bankinius pavedimus atlikti tiesiog savo telefone.

Visgi kartais nutinka situacijų, kada norisi dar to lašelio patogumo, kad diena praeitų sklandžiai. Pavyzdžiui, kai susitinkate su draugais ar kolegomis kavinėje ir norite pasidalinti sąskaita, tačiau neturite pakankamai pinigų savo kišenėje, o atlikti bankinį pavedimą reikalaują per daug pastangų. Arba išvykę už sienos ribų supratote, kad išsigryninote per mažai kitos užsienio valiutos pinigų. Šiais ir dar kitais įvairiais atvejais gali pagelbėti Revolut kortelė. Su ja galite akimirksniu pervesti pinigus kitiems, o pervestą sumą gavėjai gaus akimirksniu. Kelionės užsienyje taip pat taps gerokai lengvesnės, kadangi grynuosius galėsite išsiimti bet kuriame pasaulio bankomate užsienio valiuta, be jokio papildomo mokesčio.

Tad nieko keisto, kad Revolut vartotojų bendruomenė auga ir vis daugiau žmonių atlieka mokėjimus naudodamiesi šia kortele.

Naujiems vartotojams – nemokamai!

Norite išbandyti Revolut ir jūs? Jums pasisekė, kadangi šiuo metu Revolut naujiems vartotojams dovanoja nemokamas korteles. Norėdami užsisakyti kortelę sekite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite ant Revolut kortelė nemokamai
 2. Atsidarius puslapiui įveskite savo telefono numerį.
 3. SMS žinute į savo telefoną gausite programėlės atsisiuntimo nuorodą.
 4. Spustelėję nuorodą atsisiųskite programėlę per Google Play arba App store parduotuvę.
 5. Įveskite visus programėlėje nurodytus registracijos duomenis. Neišsigąskite – programėlė paprašys padaryti asmens tapatybės kortelės arba vairuotojo pažymėjimo nuotrauką, bei asmenukę. Tai reikalinga jūsų tapatybės patvirtinimui bei jūsų vėliau Revolut kortelėje esančių finansų saugumui užtikrinti.
 6. Atsidarę programėlę papildykite Revolut sąskaitą 10 €, spausdami mygtuką Papildyti (Top Up). Tam padaryti reikės įvesti savo banko kortelės duomenis – taip susiesite savo banko kortelę su Revolut kortele ir galėsite pervesti pinigus į Revolut kortelę.
 7. Pervesti pinigai Revolut kortelėje atsidurs akimirksniu ir iš kart po to galėsite užsisakyti fizinę mokėjimo kortelę, kurią galėsite nešiotis kartu su savimi kaip įprastą mokėjimo kortelę.
 8. Užsisakydami kortelę įveskite adresą, kur bus siunčiama Revolut kortelę ir rinkitės standartinį atsiuntimo būdą, kuris yra nemokamas. Kortelė jus pasieks per 1-3 savaičių laikotarpį.
 9. Kortelei atvykus, naudokitės visais teikiamais privalumais be jokių mokesčių!

Nemokama kortelė iš draugų

Jeigu norite nemokamai gauti Revolut kortelę ir turite draugų, kurie jau įsigijo Revolut kortelę, galite paprašyti atsiųsti nuorodą į programėlės atsisiuntimo puslapį. Tavo draugui reikia atlikti tik šiuos žingsnius:

 1. Atsidaryti Revolut programėlę savo telefone.
 2. Spustelėti mygtuką Pakviesk draugus.
 3. Spustelėti mygtuką Pakviesti šalia tavo vardo telefono adresatų sąraše.
 4. Atsisiuntimo nuorodą į telefoną gausi SMS žinute, o tolimesni žingsniai bus tokie patys kaip ir išvadinti aukščiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *