Kaip išsirinkti sterilizuotoms katėms skirtą pašarą?

Jei jūsų katė yra sterilizuota, vertėtų rinktis specialų pašarą, kuris padėtų palaikyti optimalų augintinio svorį, ir užkirstų kelią šlapimo takų akmenų formavimuisi. Tokio pašaro pasirinkimas šiandien yra tikrai labai platus, todėl naudinga atsižvelgti į kelis svarbiausius kriterijus, kurie padės atrasti palankiausią sprendimą. Taigi, į ką vertėtų atkreipti dėmesį?

Granulių dydis

Jei katę šeriate sausu maistu, svarbu atsižvelgti į granulių dydį. Ta ypatingai aktualu tuomet, jei auginate didelės veislės atstovą (pavyzdžiui, Meino meškėną). Vidutinio dydžio katėms skirtos maisto granulės gali būti per smulkios, todėl katė nepatenkins poreikio kramtyti maistą.

Augintinio amžius

Sterilizuotų kačių pašaras gali būti skirtas jauniems, suaugusiems gyvūnams arba senjorams. Nereikėtų pamiršti, kad kiekviename augintinio amžiaus tarpsnyje yra reikalingas skirtingas įvairių maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų kiekis, todėl renkantis pašarą į tai būtina atsižvelgti.

Ypatingi poreikiai

Sterilizuotų kačių pašaras taip pat gali atitikti ir kitus svarbius jūsų augintinio poreikius: pavyzdžiui, siūloma rinktis pašarą, skirtą nutukusiems gyvūnams, maistą išrankioms katėms, jautrią virškinimo sistemą turintiems augintiniams, ir t.t.

Pakuotės dydis ir kaina

Ieškant tinkamiausio pašaro gana dažnai dėmesys krypsta ir į tai, kokia yra maisto kaina, ir koks yra pakuotės dydis. Niekam ne paslaptis, kad perkant didelę maisto pakuotę galima sutaupyti daugiau pinigų, todėl toks sprendimas tikrai gali puikiai pasiteisinti. Kokybiško sterilizuotoms katėms skirto pašaro galite rasti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *