Per kur žiūrėti filmus/serialus nemokamai?

Per kur žiūrėti filmus,serialus nemokamai

Galima išskirti dvi pagrindines kryptis kaip filmus ir serialus galima žiūrėti nemokamai – legaliai arba nelegaliai. Šiame straipsnyje pateiksime informaciją apie abu žiūrėjimo būdus, tačiau norime pabrėžti, kad žiūrėti filmų ir serialų nelegaliai – TIKRAI NEPATARIAME.

Kaip žiūrėti filmus/serialus nemokamai – legaliai?

1. Televizija

Kiekvienas iš mūsų turi galimybę nemokamai matyti visus poluliariausius Lietuviškus kanalus. Per juos galime matyti televizijos nupirktus filmus ir serialus kuriais galime mėgautis visiškai nemokamai. Televizija už tai pati gauna pinigus, nes filmų ir serialų metu yra rodomo reklama.

2. Internetinė televizija

Didžiausi ir populiariausi Lietuviški kanalai taip pat turi savo internetines platformas kur yra saugomi filmai ir serialai kuriais galite mėgautis visiškai nemokamai:

3. Youtube

Ieškokite Youtube platformoje norimo filmo. Vienas populiariausių kanalų kuriame galime rasti daugiau nei 400 filmų (Anglų kalba) – https://www.youtube.com/@FREEMOVIESNOW/videos

Kaip žiūrėti filmus/serialus nemokamai – nelegaliai?

Dėmesio: mes šio būdo tikrai nerekomenduojame, jūs patys prisiimate atsakomybę už tokio turinio žiūrėjimą.

1. Linkomanija

Visų pirmą jeigu norite filmus/serialus žiūrėti/atsisiųsti iš linkomanijos, jums reikės atblokuoti prieigą prie jos, nes Lietuvos Respubliką yra užblokavusi šią svetainę. Kad tą padaryti skaitykite šį gidą.

Prisijungę prie Linkomanijos, naudokitės paieška ir susiraskite jūs dominantį filmą ar serialą.

2. Filmų žiūrėjimo svetainės

Yra daugybę svetainių kurios siūlo filmų žiūrėjimą tiesiogiai per jas. Kai kurios iš jų kaip ir Linkomanija yra užblokuotos, norint jas atidaryti jums reikės pasinaudoti šiuo gidu.

Nemokamų filmų svetainių sąrašas:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *