Kaip ištrinti “Instagram“?

Kaip ištrinti instagram

„Instagram” yra viena populiariausių ir viena labiausiai įtraukiančių socialinės žiniasklaidos svetainių. Jei norite šiek tiek atsitraukti nuo socialinio tinklo naudojimo „Instagram”, visada galite ištrinti arba išjungti „Instagram” paskyrą.

Skirtumas tarp šių dviejų galimybių yra tas, kad „Instagram” paskyros ištrynimas yra visam laikui, o išjungimas yra laikinas ir leidžia vėliau susigrąžinti ir naudotis paskyra.

Norint ištrinti arba išjungti „Instagram” paskyrą, tai padaryti galima tik per interneto naršyklę išmaniajame telefone arba kompiuteryje. Negalite to padaryti naudodamiesi mobiliąja „Instagram“ programėle.

Kaip visam laikui ištrinti „Instagram” paskyrą

  1. Kompiuteryje arba išmaniajame telefone, interneto naršyklėje eikite į „Instagram” svetainę ir prisijunkite prie savo paskyros naudodami naudotojo vardą ir slaptažodį.
  2. Prisijungę eikite į Paskyros ištrynimo puslapį.
  3. Ekrano viršuje esančiame išskleidžiamajame meniu pasirinkite vieną iš priežasčių, dėl kurios nusprendėte ištrinti savo paskyrą.
  4. Pasirinkę ištrynimo priežastį, būsite paprašyti iš naujo įvesti slaptažodį. Atlikite tai, tada spustelėkite mėlyną mygtuką Delete [Jūsų paskyros vardas] (Pašalinti [Jūsų paskyros vardas]).

„Instagram” perspėja, kad prasidėjęs šalinimo procesas gali užtrukti iki 90 dienų. Jūsų turinio kopijos po 90 dienų gali likti atsarginių kopijų saugykloje, kuri naudojama, kad duomenis būtų galima atkurti nelaimės, programinės įrangos klaidos ar kitokio duomenų praradimo atveju. Jūsų informaciją taip pat gali būti saugoma dėl teisinių klausimų, sąlygų pažeidimų ar žalos prevencijos.

Kaip laikinai išjungti „Instagram” paskyrą

Jei manote, kad visiškai ištrinti paskyros nenorite, tačiau norite sustabdyti veiklą joje, o vėliau norėsite ją naudotis toliau, galite paskyrą laikinai išjungti. Paskyra bus nematoma kitiems vartotojams, bet galėsite ją atkurti, kai tik panorėsite.

  1. Kompiuteryje arba išmaniajame telefone prisijunkite prie savo „Instagram” paskyros interneto naršyklėje ir eikite į savo profilio puslapį, tada puslapio viršuje spustelėkite Edit profile (redaguoti profilį).
  2. Atsidariusio puslapio apačioje pasirinkite Temporarily disable my account (laikinai išjungti mano paskyrą).
  3. Pasirinkite priežastį, dėl kurios išjungiate paskyrą, ir dar kartą įveskite slaptažodį.
  4. Spustelėkite mygtuką Temporarily disable my account (Laikinai išjungti paskyrą).

Norėdami ateityje vėl aktyvuoti paskyrą, tiesiog vėl prisijunkite prie „Instagram” programėlės su savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *