Kaip parašyti ženklą @ (eta)?

Beveik kiekvienas galime sutikti, kad dažniausiai naudojamas simbolis, kurį reikia įvesti skaitmeninėje erdvėje yra ženklas „@“. Šis specialusis ženklas dažniausiai yra sutinkamas elektroninių paštų sistemose, kai norime išsiųsti laišką konkrečiam asmeniui ir turime nurodyti jo elektroninio pašto adresą, pavyzdžiui vardas.pavardė@paštas.lt. Taip pat, dauguma socialinių tinklų, registruojantis ir prisijungiant prie paskyros nebereikalauja susikurti prisijungimo vardo, ir vietoj jo siūlo naudoti elektroninio pašto adresą, kadangi tokių būdų nebereikia prisiminti prisijungimo vardo, o taip pat pamiršus slaptažodį, galima lengviau jį atkurti. Štai kaip galite parašyti @ ženklą savo kompiuteryje ar išmaniajame telefone.

Žinoma, visada galite atlikti paiešką internete ir tiesiog nukopijuoti ir įklijuoti ženklą į norimą vietą, tačiau tai yra neefektyvu laiko atžvilgiu.

Būdai kaip parašyti @ ženklą

Windows

 1. Paprasčiausias ir greičiausias būdas yra naudojantis mygtukų kombinacija Shift + 2 mygtuku esančiu klaviatūros viršuje.

Tačiau šis būdas veikia tik su anglų kalbos klaviatūrą. Todėl jeigu kompiuteryje esate nusistatę klaviatūrą su lietuviškais rašmenimis, turėsite pakeisti klaviatūros kalbos nustatymus į anglų kalbą. Tai padaryti galite labai paprastai, naudodamiesi kita mygtukų kombinacija „Windows“ + „Tarpo klavišas“.

Ekrano dešinėje matysite pasirodys pasirinkimai, nurodantys kokia klaviatūros kalba šiuo metu yra nustatyta.

 1. Sekantis būdas įterpti @ ženklą yra naudojantis dešinėje esančia skaičių klaviatūros kombinacija Alt + 6 + 4

Šis būdas reikalauja 3 skirtingų mygtukų paspaudimo, tačiau už pastarąjį yra pranašesnis tuo, kad veikia su visomis kalbų klaviatūromis, todėl nereikia keisti klaviatūros kalbos nustatymų.

 1. Turbūt mažiausiai žinomas būdas, kaip parašyti @ ženklą yra naudojantis Windows simbolių žemėlapio programa. Ją rasti galite kompiuterio paieškoje įvedę frazę Character Map (Simbolių žemėlapis).

Programėlėje yra pateikti visi egzistuojantys specialieji simboliai. Tarp jų antros eilutės viduryje rasite simbolį @. Pelės mygtuku paspauskite ant simbolio, tada paspauskite žemiau esantį mygtuką Select (Pasirinkti) ir šalia jo esantį mygtuką Copy (Kopijuoti) ir tiesiog įklijuokite simbolį norimoje vietoje.

Šis metodas yra beveik identiškas būdui ieškant simbolio internete ir jį nukopijuojant. Vienintelis pranašumas, kad šiuo atveju nereikia prieigos prie interneto.

Android/iOS

Išmaniuosiuose telefonuose parašyti @ simbolį yra gerokai paprasčiau. Rašydami tekstą, tiesiog paspauskite ir palaikykite mygtuką „A“ esantį klaviatūroje ir virš jo pasirodys papildoma simbolių eilutė iš kurių galėsite pasirinkti norimą simbolį. Šis metodas veikia tiek Android tiek iOS išmaniuosiuose įrenginiuose.

Taip pat skaitykite: kaip parašyti Euro ženklą

4 komentarai

  • admin Atsakyti

   Tuomet tiesiog nukopijuokite @ ženklą iš šio teksto ir įterpkite ten kur jums reikia (galite naudoti greitąją kopijavimo funkcija CTRL + C, įklijavimo – CTRL + V)

 1. Ernestas Atsakyti

  Gal žinote kaip parašyt neriboto skaičiaus ženklą arba atsiustumt nukopijuociau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *