Kaip parsisiųsti muziką/video iš Youtube?

Kaip parsisiųsti muziką/video iš Youtube

Daugelis vartotojų, kurie nėra prenumeravę muzikos transliavimo paslaugų, kaip Spotify ar Google Play Music mėgsta ieškoti ir klausyti dainų Youtube platformoje. Iš dalies tai yra puikus būdas klausyti muzikos, tačiau turintis tam tikrų minusų. Pirmasis ir labiausiai erzinantis iš jų yra tai, kad klausantis muzikos, jūsų išmaniojo įrenginio ekranas visada turi būti įjungtas, o tai ženkliai atsiliepia į baterijos gyvavimo laiką. Negana to, klausantis muzikos, jūsų įrenginys yra tarsi „įkalintas“ Youtube programėlėje, nes vos įjungus kitą programėlę muzikos atkūrimas sustabdomas. Taip pat, šis būdas naudoja daug mobiliųjų duomenų, todėl jei nenorite, kad jūsų viso mėnesio mobilieji duomenys ištirptų per keletą valandų, verčiau ieškoti nemokamo Wi-Fi tinklo.

Geriausias būdas šiuo atveju yra atsisiųsti muziką iš Youtube į savo kompiuterį ar išmanųjį įrenginį. Taip pašalinsite visas problemas minėtas ankščiau. Kaip tai galima padaryti?

Ar atsisiųsti muziką iš Youtube yra legalu?

Pagal Youtube svetainės naudojimosi taisykles atsisiųsti muziką ar vaizdo įrašą yra gali būti ir legalu ir nelegalu: Jeigu susieksite su turinio savininku ir gausite iš jo leidimą atsisiųsti norimą dainą, tada tai yra legalu ir nėra dėl ko jaudintis. Tačiau jei to nepadarysite, tai, žvelgiant iš techninės pusės yra nelegalu, kadangi vaizdo įrašo autorius galima uždirba pelną iš Youtube reklamų, matomų tik pačioje platformoje grojant įrašui.

Instrukcijos kaip atsisiųsti muziką ar vaizdo įrašą iš Youtube

1 žingsnis: Nukopijuokite vaizdo įrašo nuorodą (URL)

Šiam būdui nereikalingas jokių papildomų programėlių atsisiuntimas, todėl galite viską atlikti naudodamiesi interneto naršykle savo kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje.

Visų pirma, Youtube puslapyje susiraskite norimą vaizdo įrašą ir nukopijuokite nuorodą (URL) esančią naršyklės viršuje.

Jeigu naudojatės mobiliąją Youtube programėlės versija savo išmaniajame įrenginyje, nukopijuoti nuorodą galite po vaizdo įrašu paspaudę mygtuką Bendrinti ir atsiradusiame lange paspaudę Kopijuoti nuorodą.

2 žingsnis: Eikite į YTMP3.CC

Interneto naršyklėje atsidarykite naują langą ir apsilankykite www.ytmp3.cc puslapyje. Yra daugybė svetainių internete leidžiančių atsisiųsti muziką ir vaizdo įrašus iš Youtube platformos, tačiau šis mūsų manymų yra pats patogiausias dėl savo spartumo ir geros atsisiuntimų kokybės.

Atsidarius puslapiui įklijuokite nukopijuotą vaizdo įrašo nurodą į laukelį, pasirinkite kokiu formatu norite išsaugoti vaizdo įrašą: MP3 – skirtas atsisiųsti muzikai iš vaizdo įrašo, MP4 – atsisiunčiamas visas vaizdo įrašas.

3 žingsnis: Konvertuokite vaizdo įrašą

Atlikę anksčiau išvardintus žingsnius spauskite mygtuką Convert.

4 žingsnis: Atsisiųskite audio/video

Konvertavimui pasibaigus lieka tik paspausti mygtuką Download ir per keletą akimirkų atsisiuntimas bus baigtas.

Norėdami atsisiųsti kitus vaizdo įrašus ar muziką iš Youtube, tiesiog paspauskite mygtuką Convert next ir pakartokite visus žingsnius nuo pradžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *